Nuolaida -10% su kodu 10promo
service@artforma.lt
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę

Skundai ir grąžinimai

Parengimo laikas

5 - 20 darbo dienos

Garantuojame

Nemokamas pristatymas

Sekite naujienas

Užsakymo būsena

Teisė atsisakyti sutarties

Turite teisę atsisakyti šios sutarties per 14 dienų nenurodydami priežasties. Atsisakymo nuo sutarties terminas baigiasi po 14 dienų nuo tos dienos, kai jūs perėmėte prekes arba kai prekes perėmė trečioji šalis, kuri nėra vežėjas ir kurią nurodėte jūs. Grąžinant prekę pristatymo išlaidas apmoka klientas.Prekės turi būti išsiųstos atgal per 14 dienų nuo pirkimo sutarties nutraukimo šiuo adresu FORAM Sp. z o.o. sp. k., Jeziorna 3, 64-200 Karpicko, Lenkija, Telefon:++44 203 808 5213
Mes neatsakome už turinio sugadinimą transportavimo metu, todėl rekomenduojame apdrausti siuntinį.
Norėdami pasinaudoti atšaukimo teise, turite mums pranešti. (FORAM Sp. z o.o. sp. k., Jeziorna 3, 64-200 Karpicko, service@artforma.lt, Telefono numeris: +44 203 808 5213) apie savo sprendimą atsisakyti šios sutarties nedviprasmišku pareiškimu (pavyzdžiui, laišku, išsiųstu paštu, faksu arba elektroniniu paštu).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Norint laikytis atšaukimo termino, pakanka, kad pranešimą apie pasinaudojimą atšaukimo teise išsiųstumėte dar nepasibaigus atšaukimo terminui.

 

Pasitraukimo poveikis

Jei atsisakote šios sutarties, nedelsdami ir bet kuriuo atveju ne vėliau kaip per 14 dienų nuo tos dienos, kai buvome informuoti apie jūsų sprendimą pasinaudoti teise atsisakyti šios sutarties, grąžinsime jums visus iš jūsų gautus mokėjimus.

Jūs atsakote už bet kokį daikto vertės sumažėjimą, atsiradusį dėl to, kad daiktą naudojote kitaip, nei buvo būtina daikto pobūdžiui, savybėms ir veikimui nustatyti.

Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:

Sutartys, kurių vykdymo objektas yra neperdirbtas daiktas, pagamintas pagal vartotojo specifikacijas arba tenkinant jo asmeninius poreikius.

 

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš