Nuolaida -5% su kodu 5promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Kas mes esame?

Prekės ženklas „Artforma“ yra pirmaujanti LED šviečiančių veidrodžių gamintoja Lenkijoje ir Europoje. Nuolat tobulinamas gamybos procesas ir ilgametė patirtis pramonėje - tai aukščiausios kokybės gaminio su beveik neribotomis modifikavimo galimybėmis garantija. Kiekvienas gaminys gaminamas rankomis pagal individualų kliento užsakymą.

120
veidrodžių modelių
Greitas
apyvartos laikas
23
metai rinkoje
Išsiųsta
tūkstančiai produktų
 

Mūsų nuostabus veidrodžių pasaulis

Ilgametė patirtis ir tūkstančių klientų 25 pasaulio šalyse pripažinimas leido mums sukurti unikalų gaminį, kuris patenkins net pačių išrankiausiųjų skonį - tiek estetų, tiek įdomius technologinius sprendimus vertinančių žmonių. Mūsų platus veidrodžių su LED apšvietimu asortimentas - tai kruopščiai suprojektuoti gaminiai, apgalvoti atsižvelgiant į funkcionalumą ir dekoratyvumą. Jie visų pirma yra puikus vonios kambario apstatymo elementas, bet taip pat įdomi gyvenamųjų kambarių, salių ar viešbučio kambarių puošmena.

Tiesiai iš gamintojo

Kiekviename mūsų sukurtame LED veidrodžio modelyje galima įrengti daugybę pasirinktų funkcinių įtaisų. Siūlome įvairaus patogumo priedus, kad galėtumėte pritaikyti savo veidrodį. Tai - šildymo kilimėliai nuo garų, „Bluetooth“ garsiakalbiai, orų stotelės arba laikrodžiai. Kiekvieną kartą pagaminti taip pat tiksliai, patikimai ir aistringai.

Viso geriausio, komanda Artforma
artforma.lt

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau