Nuolaida -10% su kodu 10PROMO
service@artforma.lt
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę

Pristatymas

Švino laikas

5 - 20 darbo dienų

Garantuotas

Nemokamas pristatymas

Sekite naujienas

Užsakymo būsena

Pristatymo būdai

Kurjeris DPD

Kurjeris GLS


Kaip vyksta užsakymo apdorojimas?
1

Produkto paruošimas

Visi siūlomi veidrodžiai ir spintos gaminami pagal jūsų užsakymą. Platus konfigūravimo galimybių pasirinkimas leidžia laisvai pasirinkti dydį ir papildomus priedus. Užsakymo pagaminimo laikas priklauso nuo pasirinkto gaminio tipo - ši informacija visada pateikiama pateikiant užsakymą. Pasiruošimas prasideda po to, kai užsakomas mokėjimas.

2

Kokybės kontrolė

Siekiant užtikrinti aukščiausią kokybę, kiekvienas gaminys po pagaminimo yra funkcionaliai ir vizualiai patikrinamas. Atlikus patikrinimą, gaminiui pateikiama patikrinimo etiketė su tikrintojo parašu, patvirtinančiu, kad gaminys atitinka užsakymą.

3

Užsakymo pakuotė

Patikrinus gaminį, jis keliauja į pakavimo skyrių, kur kruopščiai paruošiamas išsiuntimui. Dėl mūsų smūgiams ir dūžiams atsparių pakuočių galite būti tikri, kad jūsų užsakymas bus pristatytas puikios būklės.

4

Pristatymas

Jūsų užsakymas iš karto po supakavimo perduodamas siuntimui. Transporto įmonei išsiuntus jūsų gaminius, gausite pranešimą su sekimo numeriu, kad galėtumėte realiuoju laiku stebėti siuntos būklę.

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintų teisingą ir veiksmingą paslaugų įgyvendinimą. Galite apriboti slapukų saugojimo ar prieigos prie jų naršyklėje ar paslaugų konfigūravimo sąlygas pagal mūsų privatumo politikos slapukų politiką, kurioje taip pat kontroliuojate savo asmeninės informacijos tvarkymą.