Nuolaida -5% su kodu 5promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Prieškambaris

5
Filtravimas
Kambario tipas - Prieškambaris ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Kolekcija - Andes ✖

Rodoma 55 produktų

Prieškambaris

LED prieškambario veidrodis yra būtinas kiekvienuose namuose! Nepriklausomai nuo kambario dydžio, net ir mažiausias sieninis veidrodis turi būti jame. Kad jums būtų lengviau pasirinkti, mes, „Artforma“, pasirūpinome daugybe personalizavimo galimybių.

 

Personalizuokite prieškambario sieninį veidrodį

Dekoratyviniai prieškambario veidrodžiai suteikia kasdienio patogumo. Prieš pat išeidami iš namų galite pasižiūrėti į save ir įsitikinti, kad atrodote nuostabiai! Pritaikykite veidrodį ne tik prie savo poreikių, bet ir prie kambario dizaino.
„Artforma“ asortimente rasite trijų skirtingų matmenų, tuzino korpuso spalvų, skirtingų šviesos spalvų ir trijų kabinimo spalvų dekoratyvinius veidrodžius prieškambariui! Taip pat galite rinktis didelį prieškambario sieninį veidrodį, kurio matmenys siekia 100x140 cm. Nedvejodami kreipkitės į mūsų specialistus, jei kyla problemų dėl pasirinkimo ar pritaikymo jūsų turimoje erdvėje!
Tiems, kuriems artimos technologijos, galime pasiūlyti lietimui jautrų laikrodį arba „Wi-Fi“ stotelę! Su šiais sprendimais daugiau niekada nevėluosite, galėsite greitai patikrinti lauko temperatūrą ir pasirinkti drabužius pagal sąlygas! Jūsų patogumui užtikrinome, kad prieškambario veidrodį būtų galima konfigūruoti išmaniuoju telefonu.

 

Modernus prieškambario veidrodis - madingas ir ekologiškas LED apšvietimas

 

Šiuolaikinis prieškambario veidrodis turėtų būti su madingu LED apšvietimu, kuris atrodo elegantiškai, leidžia taupyti elektros energijos sąnaudas ir tolygiai apšviečia veidą (todėl puikiai tinka makiažui taisyti).
Norite didelio sieninio veidrodžio savo prieškambaryje, kad padarytumėte įspūdį svečiams? Ieškote praktiško, bet madingo pirkinio? Atvykote į puikią vietą! Peržiūrėkite „Artform“ pasiūlymą ir mėgaukitės nesenstančia šiuolaikinių veidrodžių kokybe.

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau