Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Apšviesti veidrodžiai 50x80

30
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Veidrodžio forma - Suapvalinti ✖
Kolekcija - AmbientLine ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
Kolekcija - Akriliniai ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir apačioje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio šonuose ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Veidrodžio kryptis - Vertikalus ✖

Rodoma 3030 produktų

Veidrodžiai 50x80

Veidrodžiai 50x80 cm yra nedideli, bet labai svarbūs funkcionaliam buto apstatymui, įrangos elementai, kuriuos verta įkomponuoti į savo vonios kambarį ar prieškambarį. LED veidrodžiai 50x80 – įdomus pasiūlymas visiems, norintiems lengvai papuošti nedidelį vonios kambarį ar suteikti butui išraiškingesnio charakterio. Nedidelis veidrodis ant sienos tiks siaurame koridoriuje, sėkmingai užpildys nedidelę sienelę virš komodos ir jūsų mažytis vonios kambarys atrodys optiškai didesnis.

Vonios veidrodžiai 50x80 cm – verta apsvarstyti alternatyva dideliems ir masyviems veidrodžiams, dengiantiems visą sieną patalpoje. Juos galite pastatyti virš vonios spintelės su praustuvu prailginimo, pakabinti su gausiai dekoruotais baldais ir panaudoti kaip įdomų puošybos elementą kartu su paveikslais ar suvenyrais iš kelionių svetainėje.

50 x 80 veidrodžiai yra standartinių formų su papildomu apšvietimo skydeliu ir daugybe priedų. Jų dėka paruošite praktišką susitarimą vonioje, kurio dėka galėsite patogiai pasidaryti rytinį makiažą ar paruošti veidą nakties poilsiui. LED veidrodžius 50x80 cm galima reguliuoti pagal individualius namų ūkio narių pageidavimus – derinkite savo mėgstamą šviesią spalvą, naudokite įmontuotus garsiakalbius arba diskretišką lentyną kosmetikai, kurią rasite po ranka. Dėl nedidelio veidrodėlio prieškambaryje jums bus malonu pasiruošti nakčiai su draugais ir pasirinkti tinkamiausią darbui spintą, kad jaustumėtės užtikrintai bet kurioje situacijoje.

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau