Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Dideli veidrodžiai LED

77
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Kambario tipas - Prieškambaris ✖
Kambario tipas - Svetainė ✖
Veidrodžio forma - Apvalūs ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Veidrodžio forma - Suapvalinti ✖
Veidrodžio forma - Ovalus ✖
Kolekcija - AmbientLine ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
Kolekcija - Akriliniai ✖
Kolekcija - Veidrodžiai Kabantis ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir apačioje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio šonuose ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Veidrodžio kryptis - Vertikalus ✖

  • 1
Rodoma 4577 produktų

Dideli veidrodžiai

Dideli veidrodžiai vonios kambariui ar prieškambariui – tai unikali gaminių kategorija, kurios dėka galite radikaliai pakeisti bet kurio kambario išvaizdą. interjeras. Dideli sieniniai veidrodžiai svetainei sėkmingai pakeis klasikinį paveikslą virš sofos, padės vizualiai padidinti kambarį ir apšviesti erdvę be papildomo šviesos šaltinio. Labai didelis sieninis veidrodis gali tapti pagrindiniu dekoro motyvu toje patalpoje, kurioje mėgstate atsipalaiduoti ar leisti laiką su draugais.

Didelis veidrodis ant pagrindinės sienos prieškambaryje ar vonioje suteiks interjerui papildomo gylio, o jo proporcijos bus tolygios. Tai receptas, kaip papuošti neįprastą kambarį nuožulniomis lubomis arba aukštomis lubomis, nes veidrodis dekoratyviniame rėme leis sukurti jaukų kampelį darbui ir poilsiui. Dideli veidrodžiai su apšvietimu papildys lubų apšvietimą ir suteiks jums diskretiškos šviesos šoninėje sienelėje, puikiai tinkančią vakare ar žiūrėti filmą.

Dideli veidrodžiai vonios kambariui< /u> – kasdienio naudojimo patogumas

Dideli sieniniai LED veidrodžiai – tai pasiūlymas žmonėms, vertinantiems modernius ir funkcionalius sprendimus savo namuose . Dideli veidrodžiai svetainėje ar prieškambaryje gali būti vienintelis kambario dekoro elementas – tuomet verta naudoti itin dekoratyvų rėmą, kuris derės prie kitų įrangos elementų.

Dideli stačiakampiai sieniniai veidrodžiai gali tilpti net ir mažame vonios kambaryje, pakabinti priešais įėjimą ir taip vizualiai padidinti kambarį. Dideli vonios veidrodžiai su apšvietimu bus patogūs rytinio tualeto metu ir kai norisi tiksliai pasidaryti makiažą. Labai didelis sieninis veidrodis elegantiškai atrodys ir retro stiliaus kambaryje, ir svetainėje su žavingais aksesuarais.

Šiuolaikiniai dideli veidrodžiai miegamajam< / u> – prašmatnumas ir elegancija

Parduotuvė „Artforma“ siūlo modernius didelius veidrodžius vonios kambariui ar miegamajam, kurie leis išnaudoti visas privalumus tavo namai. Tai visų pirma dideli vonios veidrodžiai su apšvietimu, kuriuos galite papildyti papildomu jutikliniu jutikliu, oro stotimi ar laikrodžiu. Už jus veidrodyje galime sumontuoti Bluetooth kolonėlę, kuri leis vakaro maudynių metu klausytis mėgstamos muzikos arba rytinio dušo metu įjungti energingus ritmus. Galimi Dideli veidrodžiai su apšvietimu su įvairaus apšvietimo intensyvumo ir įvairių formų, kad galėtumėte idealiai priderinti veidrodžio tipą prie tam tikro interjero. Modernių „Artforma“ veidrodžių dėka galite pritaikyti modelį taip, kad jūsų butas atitiktų visus namų ūkio narių poreikius.

Žr. daugiau