Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Individualūs LED veidrodžiai

223
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Kambario tipas - Prieškambaris ✖
Kambario tipas - Svetainė ✖
Kambario tipas - Valgomasis ✖
Veidrodžio forma - Apvalūs ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Veidrodžio forma - Suapvalinti ✖
Veidrodžio forma - Ovalus ✖
Veidrodžio forma - Netaisyklingos ✖
Kolekcija - AmbientLine ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
Kolekcija - FrameLine ✖
Kolekcija - Decor ✖
Kolekcija - WoodenFrame ✖
Kolekcija - Akriliniai ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir apačioje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio šonuose ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir šonuose ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Veidrodžio kryptis - Vertikalus ✖
Serija - Google ✖
Serija - Samsung ✖
Serija - Apple ✖

Rodoma 45223 produktų

Už individualų užsakymą gaminami LED veidrodžiai

Vonios apšvietimas yra itin svarbi problema, į kurią reikėtų atsižvelgti atnaujinant šią patalpą. Tačiau ne visada jame galima įrengti papildomą šviesos šaltinį. Šios problemos sprendimas yra LED veidrodžiai su apšvietimu. Sprendimų gausa leidžia išsirinkti tokį, kuris atitiks visus vizualinius reikalavimus, todėl veidrodis taps tikra bet kurios patalpos puošmena, ne tik vonios kambariu. Už užsakymą pagaminti LED veidrodžiaigali būti montuojami ne tik šioje patalpoje. Tai modernus sprendimas, populiarėjantis tarp žmonių, ieškančių funkcionalaus, estetiško ir praktiško sprendimo savo vonios kambariui, drabužinėms ir kitoms patalpoms.

Už individualų užsakymą pagamintas LED veidrodis – technologijos privalumai

Pirmasis pagal užsakymą pagamintų LED veidrodžių naudojimo pranašumas yra jų funkcionalumas. Už individualų užsakymą pagaminti veidrodžiai leidžia optimaliai apšviesti veidą atliekant kasdienius higienos veiksmus, pvz., valantis dantis ar atliekant makiažą. Dėl to, kad šiuose veidrodžiuose sumontuoti stiprią ir ryškią šviesą skleidžiantys LED diodai, jais besinaudojantys žmonės gali būti tikri, kad veidas bus gerai apšviestas ir bus matoma kiekviena smulkmena. Tai leidžia atlikti tikslų makiažą arba tobulai pakoreguoti antakius. Be to, pagaminti pagal išmatavimus LED veidrodžiai leidžia reguliuoti šviesos intensyvumą ir spalvą, kad galėtumėte pritaikyti apšvietimą pagal savo individualius poreikius.

Kitas gaminto pagal poreikį privalumas. -išmatuoti LED veidrodžiai yra jų estetika. Šie veidrodžiai pasižymi šiuolaikišku ir elegantišku dizainu, leidžiančiu integruotis į bet kokio stiliaus vonios kambarį ar persirengimo kambarį. Be to, LED veidrodžiai su foniniu apšvietimu gaminami įvairių formų ir dydžių, todėl juos galima individualiai priderinti prie bet kokios erdvės. Dėl to, kad šie veidrodžiai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, jie yra patvarūs ir atsparūs mechaniniams pažeidimams.

Taip pat verta pridurti, kad LED apšvietę veidrodžiai leidžia jums išgauti atitinkamą šviesos intensyvumą ir spalvą, o tai pagerina mūsų savijautą ir sumažina tam tikrų akių ligų riziką.

Individualiai pritaikytas LED veidrodis – į ką atkreipti dėmesį perkant?

Už individualų užsakymą pagaminti LED veidrodžiai yra vis populiaresnis interjero dizaino sprendimas, ypač persirengimo kambariuose ir vonios kambariuose. Dėl to galėsite atidžiau pažvelgti į savo figūrą ir užtikrinti tobulą kiekvienos detalės vaizdą. Vienas iš svarbiausių faktorių, į kurį reikėtų atsižvelgti renkantis veidrodį – jo dydis ir forma. Veidrodžiai turėtų būti pritaikyti prie erdvės, kurioje jie yra, bet taip pat užtikrinti patogų ir praktišką naudojimą, kad galėtų atlikti savo pradinę funkciją. Todėl verta rinktis didesnius veidrodžius, kurie leis aiškiai matyti save iš visų pusių.

Kitas svarbus veiksnys renkantis pagal užsakymą pagamintą veidrodį – jo stilius ir medžiaga. Veidrodžiai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, tokių kaip mediena, metalas, stiklas ar plastikas. Medžiagos pasirinkimas turi atitikti kambario, kuriame bus pastatyti veidrodžiai, stilių. Veidrodžiai gali būti įvairių stilių – nuo modernaus iki klasikinio, priklausomai nuo vartotojo pageidavimų ir interjero dizaino stiliaus.

Veidrodžio funkcionalumas – dar vienas svarbus aspektas, į kurį reikėtų atsižvelgti renkantis. LED šviečiantys veidrodžiai gali turėti įvairių papildomų elementų, tokių kaip lentynos, papuošalų pakabos ir daugelis kitų. Verta rinktis tokias, kurios turi jums naudingų funkcijų ir atitinka individualius poreikius.

Išmaniojoje versijoje pagal užsakymą pagaminti LED veidrodžiai – naujovė už gerą kainą

Jei ieškote praktiškų ir modernių sprendimų, verta pagalvoti apie stačiakampio veidrodžio su įmontuotu LED apšvietimu, turinčio ir išmaniojo namo funkcijas, įsigijimą. Šis gaminys apjungia klasikinius veidrodžius su inovatyviomis technologijomis, kurios leidžia naudotis daugybe naudingų funkcijų, palengvinančių kasdienybę. Pavyzdžiui, rinkdamiesi garderobą galite vienu metu žiūrėti mėgstamus serialus arba klausytis muzikos iš populiarių srautinio perdavimo platformų, tokių kaip Spotify, Apple Music ar Tidal. Tokios galimybės neabejotinai palengvina kasdienę veiklą.

Individualizuoti LED veidrodžiai su išmaniosiomis funkcijomis – modernus sprendimas, kurį galima sėkmingai įgyvendinti įvairiose patalpose. Dėl savo elegantiškos apdailos jie subtiliai apšvies interjerą ir suteiks jam charakterio. Priklausomai nuo jūsų pageidavimų, galite pasirinkti skirtingų formų ir dydžių veidrodžius, atitinkančius konkretų kambarį ir jo stilių.

Tokie vonios veidrodžiai yra praktiškas sprendimas, leidžiantis atidžiai apžiūrėti save iš visų pusių ir skirtingose vietose. apšvietimas. Be to, veidrodžiuose naudojamasLED apšvietimas leidžia sutaupyti vietos, ypač mažesniuose vonios kambariuose, kur kiekvienas kvadratinis metras yra aukso vertės. Tačiau tokieprieangio veidrodžiaiįėjimas į namus atrodys elegantiškesnis ir modernesnis. Jų subtilus apšvietimas suteiks erdvei malonią atmosferą.

Veidrodžiai su LED foniniu apšvietimu ir išmaniąja funkcija taip pat gali būti naudojami miegamajame, kur jų subtilus apšvietimas sukurs malonią atsipalaidavimo ir poilsio atmosferą. . Dėl šviesos intensyvumo reguliavimo funkcijos galite pritaikyti apšvietimą pagal savo individualius poreikius ir pageidavimus. Svetainėjeveidrodžiai su LED foniniu apšvietimugali būti įdomus dekoratyvinis elementas, suteikiantis erdvei savito charakterio. Jais galima išryškinti, pavyzdžiui, konkretų sėdėjimo kampelį, sukurti įdomių apšvietimo efektų ar tiesiog suteikti elegancijos visam interjerui.

Modernius rūbinės veidrodžius rasite adresu Artforma

Jei norite rasti modernių ir novatoriškų veidrodžių savo garderobui, verta apsilankyti svetainėje Artforma. Tai parduotuvė, siūlanti daug įdomių sprendimų – dekoratyvinių veidrodžių su LED apšvietimu pavidalu, kurie pasižymi aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu. Galimi įvairių dydžių ir formų, puikiai derės prie jūsų interjero ir suteiks modernumo. Artforma pasiūlyme yra LED veidrodžiai, kurie ne tik suteiks jūsų garderobui elegancijos, bet ir padidins jos funkcionalumą bei praktiškumą.

Veidrodžiai pagal formą

Veidrodžiai pagal tipą

Veidrodžiai pagal patalpą

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau