Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Kirpėjų veidrodžiai LED

18
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Kambario tipas - Prieškambaris ✖
Kambario tipas - Svetainė ✖
Veidrodžio forma - Apvalūs ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
Kolekcija - Veidrodžiai Kabantis ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir apačioje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio šonuose ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Serija - Google ✖
Serija - Samsung ✖
Serija - Apple ✖

Rodoma 1818 produktų

Kirpyklų veidrodžiai – kokios jų savybės?

Kirpyklų veidrodžiai yra pagrindinis profesionalaus salono įrangos elementas. Juose dera funkcionalumas, madingas dizainas ir patogumas – tiek klientui, tiek kirpėjui.

Jų bruožas – didelis dydis. Tai leidžia kirpėjui tiksliai atlikti darbą, o Jums stebėti kiekvieną išvaizdos pasikeitimo etapą. Veidrodžio dydis taip pat turi įtakos optiniam erdvės padidinimui, o tai ypač svarbu mažesnėse patalpose.

Aukštos kokybės kirpyklos veidrodžiai sienai garantuoja aiškų ir tikrovišką atspindį spalvų, būtinų norint tiksliai parinkti atspalvius. dažyti ir sukurti įmantrius plaukų šukuosenas. Kirpykla taip pat yra vieta, kur veidrodis yra veikiamas įvairių medžiagų, tokių kaip lakai, dažai ir kitos stiliaus priemonės. Todėl kirpyklų veidrodžiai dažnai gaminami iš purvui atsparių ir lengvai valomų medžiagų.

Veidrodžiai kirpyklai u> iš Artforma taip pat gali išsiskirti unikaliu dizainu. Nuo minimalistinių, modernių modelių iki tradiciškesnių su dekoratyviniais rėmeliais. Šios formos gali būti svarbus dekoratyvinis interjero elementas, įtakojantis bendrą jo atmosferą ir stilių. Dėl to kirpykla įgis unikalų charakterį, pritraukdama klientus ne tik kokybiškomis paslaugomis, bet ir unikaliu dizainu.

Kaip išsirinkti profesionalius kirpyklos veidrodžius?

pirmas ir svarbiausias aspektas yra stiklo kokybė. Šukuosenos veidrodis turi užtikrinti švarų, aiškų ir tikrovišką spalvų atkūrimą, o tai būtina norint tiksliai suderinti spalvas. Aukšta kokybė reiškia, kad jis neiškraipys vaizdo, o tai labai svarbu profesionaliems kirpėjams, kurie turi įvertinti savo darbo poveikį bet kokioje šviesoje.

Veidrodžio dydis yra dar vienas svarbus veiksnys. Profesionaliame salone jie turėtų būti pakankamai dideli, kad klientai galėtų pamatyti visą savo figūrą ir šukuoseną iš skirtingų perspektyvų. Todėl geriausia rinktis didelius kirpyklos veidrodžius, tvirtu rėmu ir pakankamai plačius.

Funkciškumas taip pat yra svarbus elementas. Daugelis profesionalių modelių aprūpinti papildomomis funkcijomis, tokiomis kaip gaminių lentynos ar įrankių laikikliai. kirpyklos veidrodžiai su apšvietimu bus nepakeičiamas pasirinkimas, nes jie suteikia tolygią ir natūralią šviesą, kuri būtina darbui.

Dizainas yra paskutinis, bet ne mažiau svarbus aspektas. Profesionalūs kirpėjų veidrodžiai gali tapti dekoratyviniu elementu, įtakojančiu bendrą kambario, kuriame jie yra, atmosferą ir stilių. Priklausomai nuo vietos koncepcijos, galite rinktis įvairių stilių modelius – modernų, klasikinį, glamūrinį, kaimišką, minimalistinį. Svarbu, kad veidrodis derėtų prie svetainės estetikos ir pabrėžtų jos charakterį. Būtinai įsitikinkite, kad jis atitinka fotelio, lentynų ir kitų aksesuarų dizainą.

Kokius veidrodžius kirpyklai galite įsigyti Artformoje?

Artformoje rasite platus profesionalių kirpyklų veidrodžių asortimentas, išsiskiriantis šiuolaikišku dizainu ir pažangiomis technologinėmis funkcijomis. Mūsų pasiūlyme yra įvairių linijų modeliai, pritaikyti skirtingiems stiliams ir poreikiams.

PremiumLine veidrodžiai skirti žmonėms, ieškantiems tikslaus veido apšvietimo ir didelio veidrodžio aiškumo. Juose yra įvairių spalvų tvirtų rėmų, kurie apsaugo nuo sienų atspindžių ir suteikia kambariui orumo.

AmbientLine yra kolekcija, siūlanti lygius, berėmius modelius, suteikiančius kambariui lengvumo. Jie pasižymi dekoratyvumu ir įmantriu LED apšvietimu, sukuriančiu unikalią atmosferą.

Be to, „Artforma“ siūlome veidrodžius su SMART galimybėmis, tokiomis kaip garsiakalbiai, orų stotys, laiko rodmenys ir netgi galimybė patikrinti. laiškus ir naudotis srautinio perdavimo paslaugomis. Tai daro juos ne tik praktiškus, bet ir palengvina kasdienę veiklą. Kodėl verta rinktis tokį veidrodį? Kirpykla savo klientams gali suteikti ne tik poilsį fotelyje, bet ir pramogų, pavyzdžiui, galimybę rodyti filmus ar serialus!

Verta atkreipti dėmesį, kad kiekvienas Artforma veidrodis yra rankų darbo individualus. klientų užsakymas, leidžiantis pritaikyti prekę pagal savo poreikius ir pageidavimus. Dėl to galite pasirinkti modelį, kuris geriausiai atitinka jūsų kirpyklos stilių ir charakterį.

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau