Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

LED veidrodžiai be rėmo

214
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Kambario tipas - Prieškambaris ✖
Kambario tipas - Svetainė ✖
Kambario tipas - Valgomasis ✖
Veidrodžio forma - Apvalūs ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Veidrodžio forma - Suapvalinti ✖
Veidrodžio forma - Ovalus ✖
Veidrodžio forma - Netaisyklingos ✖
Kolekcija - AmbientLine ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
Kolekcija - FrameLine ✖
Kolekcija - Decor ✖
Kolekcija - Akriliniai ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir apačioje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio šonuose ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir šonuose ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Veidrodžio kryptis - Vertikalus ✖

Rodoma 45214 produktų

Veidrodžiai be rėmo

Veidrodis be rėmoyra daugiau nei tik praktiškas interjero dizaino elementas. Tai taip pat puiki dekoracija, kuri gali suteikti kambariui stiliaus ir elegancijos, o ne tik veidrodžio rėme. Šiuolaikiniai rinkoje esantys modeliai siūlo ne tik įvairias funkcijas, bet ir įvairias formas bei raštus, tinkančius bet kokiam išdėstymo stiliui.

Berėmesis veidrodisypač naudingas mažose patalpose, kuriose trūksta dėl vietos gali kilti problemų. Tinkamai pastatydami veidrodį, galite pasiekti optinio erdvės padidinimo efektą atspindėdami šviesą. Be to,berėmiai veidrodžiaiyra labai universalūs ir atitinka bet kokį išdėstymo stilių, o tai reiškia, kad juos galima naudoti įvairiose patalpose, pavyzdžiui, svetainėje, miegamajame, vonios kambaryje ar prieškambaryje.

Veidrodžiai. ne tik vizualiai padidinkite erdvę, bet ir padidinkite šviesos kiekį patalpoje, atspindėdami spindulius. Dėl to jie gali suteikti interjerui šviesią ir malonią atmosferą. Be to, dekoratyviniai veidrodžiai yra patrauklūs dekoratyviniai elementai, praturtinantys išdėstymo stilių ir paryškinantys elegantišką charakterį.

Klasikinių formų veidrodžiai, ty stačiakampiai ir apvalūs veidrodžiai be rėmo.

Veidrodžiai be rėmo neabejotinai yra vienas iš vidaus apdailos elementų, nebeatliekantis vien utilitarinės funkcijos. Šiuolaikiniai berėmių veidrodžių modeliai šiuo metu yra itin svarbus interjero puošybos elementas. Jie siūlo daugybę pritaikymo galimybių ir tiks beveik bet kokiam išdėstymui. Pačioje architektūroje veidrodžiai atlieka tris pagrindines funkcijas: leidžia apšviesti tamsias erdves, nereikia montuoti lango ar stoglangio, optiškai padidina erdves, o dėl elegantiškų dekoracijų, visiškai pakeičiančių kambario išvaizdą, daro jas jaukesnes. interjeras. Ir nors rinkoje yra daugybė veidrodžių formų, populiariausi vis dar yra stačiakampiai ir apvalūs.

Stačiakampiai veidrodžiai yra vienas dažniausiai naudojamų veidrodžių tipų, nes tai yra paprastas tačiau universalus dizainas. būdinga statmena forma. Dėl savo universalumo jie puikiai tinka įvairaus tipo interjerui, nepriklausomai nuo stiliaus – nuo klasikinio iki modernaus. Stačiakampiaiberėmiai veidrodžiaigalimi įvairių dydžių, todėl juos galima pritaikyti skirtingoms patalpoms. Didžiausi modeliai, užimantys visą sieną, optiškai padidina erdvę ir suteikia jai charakterio, o mažesni modeliai puikiai tinka mažose nišose ar ant baldų, atlikdami tiek dekoratyvinę, tiek praktinę funkciją. Be to, dizaineriai, nekreipdami dėmesio įveidrodžio rėmą, dažnai daugiau dėmesio skiria tam, kad klasikinių tipų veidrodžiams suteiktų išskirtinai dekoratyvų charakterį.

Apvalūs veidrodžiai yra dar vienas elegantiškas ir stilingas dekoratyvinis priedas. suteikia interjerui švelnų ir jaukų akcentą. Jų apvali forma išsiskiria iš paprastų baldų ir aksesuarų linijų, suteikdama kambariui stilingą charakterį. Apvalūs veidrodžiai yra labai universalūs ir dera prie įvairaus tipo interjero – nuo tradicinio iki modernaus. Dėl neįprastos formos jie puikiai tinka tiems, kurie nori savo interjerui suteikti originalaus ir nepakartojamo akcento.

Apvalūs berėmiai veidrodžiai yra įvairių dydžių, todėl galite pasirinkti modelį, kuris puikiai tinka konkrečiam interjerui. Jie taip pat yra įvairių spalvų: nuo tradicinio sidabro iki originalesnių atspalvių, tokių kaip auksas ar varis. Veidrodžio spalvos pasirinkimą galima derinti prie viso kambario spalvos arba pasirinkti kontrastingą spalvą, kuri patrauks dėmesį.

Išmanieji veidrodžiai – ar verta juos turėti savo namuose? >

Jei vis dėlto mėgstate modernumą ir vertinate veidrodį be rėmelio, išmanieji veidrodžiai kaip tik jums. Tai puikus sprendimas, derinantis funkcionalumą su išmaniųjų namų technologijomis. Dėl to galite naudoti daug praktiškų funkcijų, kurios palengvina jūsų kasdienį gyvenimą. Vienas iš svarbiausių išmaniųjų veidrodžių privalumų – galimybė naudotis tokiomis populiariomis srautinio perdavimo paslaugomis kaip „Netflix“, „Spotify“ ar „Tidal“. Dabar maudydamiesi vonioje ar ruošdamiesi į darbą galite mėgautis mėgstama muzika arba žiūrėti įdomius filmus ir serialus naudodami išmanųjį veidrodį.

Išmanieji veidrodžiaisiūlo daug papildomų funkcijų, pavyzdžiui, galimybė reguliuoti šviesos spalvą arba įmontuota šildymo sistema, neleidžianti stiklui išgaruoti. Šios technologijos pagalba galite lengvai apšviesti tiek vonios kambarį, tiek kitas patalpas. Toksberėmio veidrodėlispuikiai tiks prie bet kokio, ne tik šiuolaikinio, išdėstymo. Šio tipo veidrodžiai yra praktiški, bet ir estetiški, o modernaus dizaino ir elegantiškos apdailos dėka jie įsilieja į modernų ir minimalistinį interjerą, nepriklausomai nuo pačios patalpos paskirties ir dekoro. Tačiau vakare šie veidrodžiai sėkmingai sukurs tinkamą atmosferą, priklausomai nuo pasirinktos šviesos spalvos.

Kadangi neverta sutelkti dėmesio tik į veidrodžio rėmą renkantis tinkamą modelį, pravartu atkreipti dėmesį ir į techninius aspektus, tokius kaip maitinimo šaltinis ir prijungimas. Nuolatinės srovės veidrodžiams reikia pakankamai maitinimo šaltinių ir vietos kabeliams. Veidrodžiams su akumuliatoriumi reikia atkreipti dėmesį į akumuliatoriaus energiją. Atidumo reikalauja ir montavimas – jis turi būti pritaikytas prie veidrodžio storio ir atstumo nuo sienos. Naudotojui taip pat svarbi veidrodžio skleidžiamos šviesos spalva ir spalva, ypač valgomajame.

Veidrodis be rėmelio – geriausią rasite adresu Artforma

Artforma yra internetinė parduotuvė, siūlanti išskirtinius ir dekoratyvinius veidrodžius su LED foniniu apšvietimu, puikiai tinkančius valgomajame. Mūsų pasiūloje – įvairių dydžių ir formų veidrodžiai, kuriuos tikrai priderinsite prie savo interjero, suteikdami jam charakterio ir jaukumo. Visi mūsų modeliai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų ir pasižymi aukštu funkcionalumu. Patogus svirties jungiklis leidžia lengvai įjungti ir išjungti šviesas, o tai dar labiau padidina jų naudojimo patogumą. Jei ieškote modernių sprendimų, mūsų veidrodžiai pateisins visus jūsų lūkesčius.

Veidrodžiai pagal formą

Veidrodžiai pagal tipą

Veidrodžiai pagal patalpą

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau