Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Maži veidrodžiai LED

49
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Veidrodžio forma - Apvalūs ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Veidrodžio forma - Suapvalinti ✖
Veidrodžio forma - Ovalus ✖
Kolekcija - AmbientLine ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
Kolekcija - Akriliniai ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir apačioje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio šonuose ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Veidrodžio kryptis - Vertikalus ✖

  • 1
Rodoma 4549 produktų

Maži veidrodžiai

Svajojate įrengti funkcionalų ir patogų interjerą? Maži veidrodžiai yra puikus pasirinkimas tiems, kuriems, nepaisant mažos erdvės, reikia praktiškai įrengti savo svetainę, koridorių ar vonios kambarį. Maži veidrodžiai ant sienos puikiai tiks tiek vieno kambario bute vienam asmeniui, tiek erdviame bute daugiabučiame name. Nedidelis veidrodis puikiai tiks paauglio kambaryje ir miegamajame, kai norite efektyviai atlikti vakarines priežiūros procedūras.

Maži veidrodžiai su LED apšvietimu – idealus sprendimas mažam neįprastos formos vonios kambariui, kuriame trūksta vietos papildomam šviesos šaltiniui. Nedidelius pakabinamus veidrodžius galima statyti net ant siauros sienos, šalia praustuvo ar vonios kosmetikos spintelės. Nedidelis veidrodėlis optiškai padidins kambarį, apšvies ir tuo pačiu leis patogiai pasidaryti makiažą.

Maži veidrodėliai sienai – patogumas Jūsų namuose

Net jei manote, kad jūsų bute nėra vietos patogiam veidrodžiui – maži LED veidrodėliai suteiks malonumą atliekant kasdienes veiklas . Maži veidrodžiai tiks prie siauros prieškambario sienelės, prie jų derinsite spintos kabyklą ar lentynėlę reikalingiausiems daiktams.

Maži vonios veidrodžiai< /u> gali būti naudojamas jūsų kompozicijose , kuriose pagrindinis dekoratyvinis motyvas yra masyvūs baldai arba spalvingi tapetai ant sienos. Jie įdomiai atrodys kartu su gausiai dekoruotomis sienų plytelėmis ar žavingais aksesuarais.

LED veidrodžiai – mažos detalės, kurios lemia skirtumą

Sukurti sėkmingą buto išdėstymą blokiniame name arba nedidelis vonios kambarys vienos šeimos name , jums reikia tvarkingo ir tinkamai parinkto veidrodžio. Mažų matmenų veidrodis tiks kambaryje su daugybe įvairių formų ir tekstūrų aksesuarų. Jis patiks namų ūkio nariams, kurie iš savo dažnų užsienio švenčių parsiveža suvenyrus, o vėliau juos iškabina ant sienų svetainėje. Nedidelis veidrodis tiks net labai siauroje salėje ar koridoriuje, kur galėsite pastatyti erdvią įmontuotą spintą.

Modernus mažas LED veidrodis – vienas iš daugelio įdomių Artforma parduotuvės pasiūlymų. Mūsų pasiūloje – įvairių formų ir dydžių modeliai, todėl rasite veidrodžių, kurie puikiai tiks jūsų interjerui. Galite rinktis klasikinės formos veidrodį arba pasirinkti variantą su LED apšvietimu, orų stotimi, laikrodžiu ar Bluetooth garsiakalbiu. Kaip priedą galite sutalpinti patogią lentyną kosmetikai, ant kurios galėsite pasidėti veido kremą ar kvepalus.

Žr. daugiau