Nuolaida -5% su kodu 5promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Veidrodžiai Ovalūs

16
Įvairių formų šviečiantys LED veidrodžiai jūsų vonios kambariui. Siūlome apvalius, kvadratinius, stačiakampius ir suapvalintus LED veidrodžius. Išsirinkite tobulą formą, kad pagerintumėte savo unikalų interjero dizainą.
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Veidrodžio forma - Ovalus ✖
Kolekcija - AmbientLine ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
Kolekcija - Akriliniai ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Veidrodžio kryptis - Vertikalus ✖

Rodoma 1616 produktų

Šiuolaikiniai ovalūs veidrodžiai, kurie pakeis jūsų erdvę

Norite pakeisti savo interjero išdėstymą ir suteikti jam šiek tiek kitokią, ekstravagantišką išvaizdą? Pradėkite nuo aksesuarų ir rinkitėsovalų veidrodįArtforma, kuris visiškai pakeis jūsų butą. Mūsų pasiūlyme yra įvairių formų dekoratyviniai veidrodžiai. Ypač populiarūs yra neįprasti. Ovalūs veidrodžiai suLED apšvietimu garantuoja jūsų akims puikų estetinį potyrį. Pasirinkite modelį, kuris geriausiai atitinka interjero stilių.

LED apšvietimas jūsų veidrodžiui

Veidrodžiai su LED apšvietimu

stiprus> tai ne tik praktiškas sprendimas, bet ir puošybos elementas, suteikiantis stilingumo ir elegancijos visam kambariui. Ovalus veidrodis ypač populiarus dėl savo modernios išvaizdos. LED apšvietimas užtikrina tinkamą veido apšvietimą priežiūros veiklos metu. Be to, jis labai taupo energiją. Tokiu būdu ovalūs veidrodžiai su foniniu apšvietimu yra ne tik praktiškas, bet ir ekologiškas pasirinkimas jūsų vonios kambariui.

 

Nestandartinės formos

Ovalūs veidrodžiai tikrai yra drąsus žingsnis nestandartinio interjero sutvarkymo link. Jei nemėgstate nuobodulio ir ieškote inovatyvių dekoratyvinių sprendimų, rinkitės ovalų veidrodį, kuris pradžiugins jūsų svečius. Mūsų pasiūlymas apima gaminius su vertikalia arba horizontalia orientacija. Atminkite, kad ovaliems horizontaliems vonios veidrodžiams reikės daugiau vietos ant sienos. Jie geriausiai atrodys didelės erdvės patalpoje, kurios dėka veidrodis nedings į foną, o bus tinkamai eksponuojamas.

Galimybė pasirinkti veidrodžio matmenis 

Ovalūs veidrodžiai, pagaminti pagal išmatavimus, yra idealus sprendimas žmonėms, vertinantiems originalumą ir unikalius sprendimus savo interjere. Dėl galimybės parinkti tinkamus veidrodžio paviršiaus išmatavimus ir tipą, juos galima puikiai priderinti prie individualių buto poreikių ir stiliaus. Ovalūs veidrodžiaiįgauna elegancijos ir nesenstančio charakterio, bet kuriame interjere įneša subtilaus prabangos atspalvio. Ovalios formos veidrodis puikiai tinka vonios kambariui, miegamajam ar svetainei, atsižvelgiant į jo dydį ir stilių.

Kokioje patalpoje tinka ovalus veidrodis?

Ovalus veidrodisgali tilpti į skirtingus kambarius, atsižvelgiant į stilių ir dekoratyvinę funkciją, kurią norite jam suteikti. Voniojeovalus veidrodisgali puikiai atrodyti virš kriauklės, ypač jei tai mažesnis veidrodis, kuris neužima per daug vietos. Miegamajameovalus veidrodisgali būti įdomus dekoratyvinis elementas virš tualetinio staliuko ar komodos. Svetainėje jis gali suteikti stiliaus ir elegancijos, jei jis bus tinkamai priderintas prie likusio dekoro. Atminkite, kad jūs sprendžiate dėl interjero išdėstymo.

Veidrodžiai iš „AmbientLine“ kolekcijos

Kolekcija „AmbientLine“ siūlo ovalo formos veidrodžius kurie pasižymi elegantišku dizainu ir rafinuotu stiliumi. Dėl apšvietimo, esančio aplink veidrodžio perimetrą, šis elementas atrodo vizualiai didesnis. Būdingas kolekcijos bruožas – iš veidrodžio galo sklindanti išsklaidyta šviesa, apšviečianti sieną, sukurianti atmosferos atmosferą. Tai idealus sprendimas žmonėms, kurie nori subtilios šviesos, kuri nėra nukreipta tiesiai į veidrodžio naudotoją.

Veidrodžiai iš Kolorowe kolekcijos

Kolorowe veidrodžių kolekcijoje yra neįprastų raštuotų gaminių, pasižyminčių elegantišku ir šiuolaikišku stiliumi. Būdinga šių gaminių savybė – papildoma parinktis, leidžianti pasirinkti stiklo spalvą. Tai novatoriškas inovatyvaus interjero dekoravimo būdas, kuriame vyrauja moderniausi architektūrinių stilių deriniai. Pasirinkę mėgstamos spalvos veidrodį, galite būti tikri, kad niekas pro jį nepraeis abejingai. Ovalūs veidrodžiai iš Colored kolekcijos žymiai pakeis jus supančią erdvę.

Šildymo kilimėlis, ty jūsų veidrodžio apsauga

Vonios kambarys – tai patalpa, kurioje dėl didelės drėgmės stiklo paviršiai dažnai rasoja. Mes žinome būdą, kaip išvengti šio poveikio. Pirkdami ovalų veidrodį, aprūpinkite jį papildomu šildymo kilimėliu. Jis yra įvairių dydžių – nuo minimalių 20 × 30 cm iki didžiausių 40 × 60 cm, priklausomai nuo veidrodžio dydžio ir kitų stiklo paviršių ribojančių elementų. Kai įjungsite šildymo kilimėlį, garai greitai išnyks, todėl vaizdas bus aiškus. Prietaisą lengva naudoti ir valdyti naudojant papildomą jutiklinį jungiklį.

Stiklinė lentyna kaip papildomas elementas

Labai svarbu optimaliai išnaudoti erdvę, nepriklausomai nuo to, ar jūsų vonios kambarys mažas, ar tiesiog norite daugiau vietos smulkiems priedams laikyti. Siūlome stiklines lentynas su chromuotomis rankenomis, kurios puikiai papildys Jūsų veidrodį ir leis patogiai laikyti kosmetiką. Stiklinė lentyna pagaminta iš tvirtos ir itin patvarios medžiagos, atsparios mechaniniams pažeidimams. Tai nesenstantis aksesuaras, kuris ne tik sutaupys vietos, bet ir puikiai derės prie veidrodžio.

Kosmetinis veidrodis, kuris palengvins kasdienį makiažą

Jei makiažą darote vonioje kiekvieną dieną, tikriausiai esate patyrę situaciją, kai jūsų tradicinio veidrodžio nepakako. Siekiant geresnio komforto atliekant kasdienes priežiūros veiklas, sukūrėme specialų kosmetinį veidrodį, kuris yra papildoma veidrodžio dalis. Tris kartus padidintas vaizdas ir papildomas apšvietimas tikrai pagerins makiažo procesą. Patikrinkite, kaip tai patogu!

Maloni vonia su muzika fone

Veidrodis su garsiakalbio funkcija, prie kurio galite prisijungti per „Bluetooth“ ? Skamba puikiai, tiesa? Mūsųovalūs veidrodžiai „Artforma“ atlieka būtent šią funkciją. Sukurkite tikrą SPA atmosferą savo vonios kambaryje ir įsijunkite mėgstamą atpalaiduojančią muziką. Pamatysite, kaip malonu naudotis papildomomis funkcijomis, apie kurias nė neįsivaizdavote! Garantuojame aukštą garso kokybę ir geriausią jutimo patirtį. Tikriausiai svarstote, ar matomas įtaisytasis garsiakalbis... Nereikia dėl to jaudintis, nes jis paslėptas už stiklo lakšto.

Veidrodžiai pagal formą

Veidrodžiai pagal tipą

Veidrodžiai pagal patalpą

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau