Nuolaida -5% su kodu 5promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Veidrodžiai Vertikalus

26
Filtravimas
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Veidrodžio forma - Suapvalinti ✖
Veidrodžio forma - Ovalus ✖
Veidrodžio forma - Netaisyklingos ✖
Kolekcija - AmbientLine ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
Kolekcija - Decor ✖
Kolekcija - Akriliniai ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio šonuose ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir šonuose ✖
Veidrodžio kryptis - Vertikalus ✖

Rodoma 2626 produktų

Elegantiški vertikalūs veidrodžiai jūsų namams

Planuojate renovaciją, todėl ieškote tobulai derančios dekoracijos savo namams? Pradėkite nuo dekoratyvinių veidrodžių su papildomais priedais. ArtForma pasiūloje – daug įvairių formų veidrodžių. Ypač populiarūsvertikalūs veidrodžiaisu LED apšvietimu. Leiskite jiems visiškai pakeisti jūsų buto išvaizdą ir suteikti puikią estetinę patirtį jūsų akims. Pasirinkite modelį, kuris geriausiai tinka jūsų interjero stiliui. Patikrinkite, kokius priedus galite naudoti vertikaliame veidrodyje.

Dekoravimas su LED apšvietimu

LED veidrodžiaine tik atlieka praktinę funkciją, bet ir yra elegantiška dekoratyvinis elementas, kuris suteikia kambariui stiliaus ir klasės, kuriame jis yra. Vertikalūs veidrodžiai ypač populiarūs dėl savo praktiškumo ir veidrodinio paviršiaus, į kurį patogu žiūrėti ir kuris gali papuošti sienas beveik bet kurioje patalpoje. Į veidrodį įtaisytas LED apšvietimas užtikrina tinkamą apšvietimą atliekant priežiūros veiklą. Teisingai parinktas vertikalus vonios veidrodis puikiai papildys stilingą interjerą. Be to, LED apšvietimas yra ir energiją taupantis, ir aplinkai nekenksmingas.

LED apšvietimas – šviesos kritimo sistema

Renkantis LED veidrodį vertikaliai, galite naudoti parinktį, kad pasirinktumėte šviesos kritimo modelį. Tai reiškia, kad bus paryškintas tik jūsų pasirinktas fragmentas. Apšvietimas aplink veidrodį sukuria vienodą šviesos spindulį kiekvienoje jo pusėje. Tai neabejotinai dažniausiai mūsų klientų renkamas variantas. Kiti apima apšvietimą šonuose arba pasirinktuose kraštuose, pavyzdžiui, viršuje ir šonuose. Dėl daugybės būdų galite kiek įmanoma labiau pritaikyti savo buto veidrodį.

Šviesos tipas veidrodyje

Kai renkatės savo svajonių vertikalų veidrodį butui , pasirūpinkite jo apšvietimo spalva. Galite pasirinkti neutralią spalvą, kuri suteiks jūsų kambariui tik šiek tiek šilumos ir atmosferos, arba pasirinkite PHILIPS prekės ženklo apšvietimą, jei jums reikia stipresnio veido apšvietimo, kuris palengvins makiažą. LED spalva valdoma jutikliniu jungikliu.

Dekoratyviniai veidrodžiai – praktiška forma

Vertikalus veidrodis tikrai yra klasikinė ir tradicinė veidrodžio forma , kuris tiks beveik bet kuriame jūsų namo ar buto kambaryje. Taisyklingų formų dėka lengvai priderinsite prie kitų dekoratyvinių baldų. Veidrodinės dekoracijos geriausiai atrodo interjeruose, kuriuose dominuoja klasikinės formos ir dekoracijos. Jis pasižymi aukšta, siaura forma, leidžiančia optiškai padidinti erdvę, o tai ypač pageidautina esant mažam kambariui.

Veidrodžio matmenys – raskite puikų sprendimą savo interjerui

Mūsų vertikalūs veidrodžiai yra įvairių formų ir dydžių, todėl jie puikiai derės prie jūsų interjero. Konfigūracijos skydelyje galite lengvai pasirinkti veidrodžio matmenis ir formą, kuri geriausiai atitiks jūsų lūkesčius. Į kiekvieną užsakymą žiūrime individualiai, todėl galite būti tikri, kad gausite būtent jums reikalingą veidrodį. Kadangi prekė gaminama pagal individualų kliento užsakymą, pateikę užsakymą gausite informaciją apie planuojamą pristatymo datą.

Vertikalus LED veidrodis iš AmbientLine kolekcijos

Veidrodžiai AmbientLine kolekcijoje pasižymi aukštu estetikos lygiu ir dekoratyvia išvaizda. Dėl stačiakampės formos kartu su apšvietimu jie atrodo vizualiai didesni. Išsklaidyta šviesa veidrodžio gale – pagrindinė šios kolekcijos ypatybė, kurios galutinis efektas – atmosferinis. Šviesos šaltinis nėra nukreiptas tiesiai į vartotoją, o tai yra puikus sprendimas žmonėms, kurie ieško subtilesnės ir malonesnės apšvietimo atmosferos.

Vertikalus LED veidrodis iš PremiumLine kolekcijos

PremiumLine kolekcijos veidrodžių pasiūlymas apima vertikalių veidrodžių kolekciją, kuri pakeis jūsų vonios kambario išvaizdą. Vertikalus vonios veidrodisPremiumLine sukurtas taip, kad apšvietimas kristų ant priešais stovinčio žmogaus ir taip sudarytų idealias sąlygas kasdieninėms priežiūros procedūroms atlikti. Šios kolekcijos veidrodžiai pasižymi novatoriškais sprendimais, kurie nukreipia šviesą į veidrodžio naudotoją ir užtikrina maksimalų naudojimo komfortą.

Vertikalus LED veidrodis iš Colourful kolekcijos

Vertikalūs veidrodžiai iš spalvotų veidrodžių kolekcijos – tai originalaus dizaino gaminiai. Jų dėka į savo svetainę ar biurą įnešite modernaus ir elegantiško stiliaus. Renkantis vertikalų šios serijos veidrodį, galite pasirinkti paviršiaus spalvą, kuri yra inovatyvus būdas papuošti interjerą. Pasirinkę įvairias spalvas galėsite puikiai suderinti kambario stilių ir savo pageidavimus. Vertikalius veidrodžius galima kabinti praktiškai bet kurioje patalpoje, o įspūdingiausiai jie atrodo tamsiomis spalvomis. Tai dizaino elementai, kurie visiškai pakeis jūsų namų išvaizdą.

Jutiklinis jungiklis ir oro stotis

Mūsų asortimentą sudaro 120 veidrodžių modelių. Tarp jų taip pat yra tokių, kuriuos galite pakabinti savo bute. Galite laisvai individualizuotiVertikalius veidrodžiussu papildomomis funkcijomis pagal savo poreikius. Naudodami šias funkcijas galite pasirinkti jutiklinį jungiklį, jutiklinį jungiklį arba išmanųjį jungiklį. Kiekvienas iš šių variantų turi ypatingų savybių, kurias turite žinoti. Dėl papildomų funkcijų veidrodžiai bus funkcionalesni ir dar geriau atitiks jūsų poreikius.

Šildymo kilimėlis kaip papildomas įrangos elementas

Jei norite išvengti stiklo rasojimo paviršiai vonios kambaryje, mes turime jums sprendimą. Renkantis ovalų veidrodį, galite jį aprūpinti specialiu šildymo kilimėliu. Šis kilimėlis yra įvairių dydžių. Jį įjungus garai greitai išnyks, o vaizdas veidrodyje išliks aiškus. Šildymo kilimėlio jungiklį lengva naudoti ir valdyti jutikliniu jungikliu.

Veidrodžiai pagal formą

Veidrodžiai pagal tipą

Veidrodžiai pagal patalpą

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau