Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Prabangūs veidrodžiai

15
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Kolekcija - Decor ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Veidrodžio kryptis - Vertikalus ✖

Rodoma 1515 produktų

Glamūriniai veidrodžiai – elegancija ir prabanga – geriausia

Glamūriniai veidrodžiai – tai elegancijos ir prabangos kvintesencija. Jie suteikia interjerui šiek tiek puošnumo ir rafinuotumo. Išskirtinis jų bruožas – akį patraukiantys gausiai dekoruoti rėmeliai – dažnai apdailinti aukštos kokybės medžiagomis, tokiomis kaip auksas, sidabras, kartais net kristalai. Dekoracijos gali būti subtilios arba išraiškingos – nuo subtilių graviruotų raštų iki prabangių barokinių ornamentų.

Glamour veidrodžiai iš „Artforma“ gali būti įvairių formų ir dydžių – nuo mažų, dekoratyvinių, puikiai tinka kabinti mažose erdvėse, iki didelių, viso dydžio modelių, kurie gali dominuoti erdviose svetainėse ar miegamuosiuose. Šie didesni glamūriniai dekoratyviniai veidrodžiai ne tik gražiai atrodo, bet ir optiškai padidina erdvę, todėl kambariai atrodo šviesūs ir dideli.

Kitas privalumas – universalumas. Gražų glamūrinį veidrodį galima sėkmingai derinti prie įvairių interjero stilių – klasikinio, prabangaus, bet ir lofto ar art deco. Be to, glamūriniai veidrodžiai taip pat gali atlikti praktinę funkciją. Miegamajame arba persirengimo kambaryje pilno dydžio modeliai leidžia patogiai paruošti plaukus ar makiažą, užtikrina puikų apšvietimą. Savo ruožtu, spalvingi vonios veidrodžiai palengvins skutimąsi, priežiūrą ir kasdienį tualeto naudojimą.

Kaip išsirinkti tobulą žavingą veidrodį prieškambariui, vonios kambariui ar svetainei?

Estetika yra pagrindinis aspektas, į kurį turite atkreipti dėmesį. Klasikiniu stiliumi dekoruotose erdvėse puikiai tiks glamūriniai sieniniai veidrodžiai su gausiai dekoruotais rėmais, o modernesniuose interjeruose geriau rinktis paprastesnės apdailos modelius, pvz., su metalo motyvu.

Jo dydis taip pat svarbus. Didelis spalvingas sieninis veidrodis gali tapti dominuojančiu priedu, optiškai padidinančiu erdvę ir suteikiančiu jai šviesos. Svarbu, kad jo dydis būtų proporcingas likusiems baldams ir kambario erdvei. Jei virš komodos turi kabėti glamūrinis sieninis veidrodis, jo plotis neturi viršyti baldo rėmų.

Kitas elementas, į kurį reikia atsižvelgti, yra veidrodžio forma. Nuo klasikinių stačiakampių iki elegantiškų ovalų iki modernių, netaisyklingų formų – kiekvienas iš jų gali suteikti skirtingą estetinį potyrį. Jo forma turėtų derėti tiek su rėmu, tiek su bendru interjero charakteriu. Glamūriniai apvalūs veidrodžiai suteikia išdėstymui lengvumo ir elegancijos, o stačiakampiai arba kvadratiniai yra labiau tradiciniai ir formalūs.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus aspektas yra SMART parinktys, kurias galima žymiai padidinti. funkcionalumas u>spalvingi veidrodžiai. Šiuolaikiniai baldai gali būti komplektuojami su papildomomis galimybėmis, tokiomis kaip LED foninis apšvietimas, judesio jutikliai ar net integruoti jutikliniai ekranai. Naudodami savo Artform modelį galite naršyti el. paštą, žiūrėti filmus ar serialus ir net orus!

Glamūrinio stiliaus veidrodžiai – kaip juos sutvarkyti?

Kur ir kaip pakabinti < u>spalvingus dekoratyvinius veidrodžius, yra nepaprastai svarbu. Padėtas ant prieškambario sienos priešais įėjimo duris sukurs erdvumo įspūdį. Verta po ja padėti elegantišką derančios spalvos konsolę ir pridėti elegantišką apšvietimą.

Dekoratyvinius veidrodžius žavingai svetainei galima pakabinti virš židinio arba centriniame sienos taške, o tai suteiks erdvei papildomo gylio. Virš tualetinio staliuko miegamajame padėtas modelis bus ne tik praktiškas papildymas, bet ir sukurs intymią, prabangią erdvę.

Kalbant apie spalvingus vonios veidrodžius, pasirūpinkite plytelėmis, kurios bus fonas – puikus marmurą ar architektūrinį betoną imituojantis variantas bus pasirinkimas. Iš abiejų rėmo pusių galite pakabinti elegantiškus sieninius šviestuvus su stiklo dekoracijomis.

Kitas svarbus išdėstymo aspektas yra erdvės aplink veidrodį dekoravimas. Elegantiški aksesuarai, tokie kaip stilingos žvakidės, vazos su gėlėmis ar elegantiškos figūrėlės, gali dar labiau praturtinti jos išvaizdą ir sukurti gerai apgalvotą ir vientisą kompoziciją. Tačiau svarbu nepersistengti su puošybos kiekiu – glamour pakabinamas veidrodis jau savaime yra pakankamai išraiškingas elementas.

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau