Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Salonas

17
Filtravimas
Kambario tipas - Svetainė ✖
Veidrodžio forma - Apvalūs ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Kolekcija - Decor ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Veidrodžio kryptis - Vertikalus ✖

Rodoma 1717 produktų

Dekoratyviniai svetainės veidrodžiai

ŠiuolaikiniaiLED veidrodžiaiyra unikali sienų puošmena, kurios nebūtina naudoti vonios kambaryje arba salė. Vis dažniau gyvenamosiose patalpose naudojamos veidrodinės dekoracijos, pvz., Dekoratyviniai veidrodžiai svetaineiArtforma – tai kokybiškos medžiagos ir funkcionalumo užtikrinimas, palengvinantis kasdienį veidrodžio naudojimą. Pasirinkite vieną iš svetainės veidrodžių modelių ir mėgaukitės nauja savo erdvės išvaizda. Išprotėkite dėl jo formos ir pakeiskite tvarką savo namuose. Kiekvienas užsakytas veidrodis yra rankų darbo ir individualiai pritaikytas pagal kliento poreikius, o tai užtikrina originalumą ir tobulą atitikimą jo reikalavimams.

Populiariausi dekoratyvinių veidrodžių modeliai

Mūsų asortimente yra ir modernūs dekoratyviniai veidrodžiaitaip pat klasikiniai. Tinkamas stiklo plokščių naudojimas gyvenamuosiuose kambariuose duoda daug naudos. Veidrodžiai vizualiai padidina patalpas ir suteikia jiems lengvumo. Veidrodinės dekoracijos yra puiki idėja, kad į kambarį patektų daugiau šviesos. Tačiau veidrodžių vaidmuo nesibaigia praktiniu aspektu – įrėmintas veidrodis gali būti ir puošybos elementas, praturtinantis erdvę ir suteikiantis jai charakterio. Pasirinkite vieną iš populiarių netaisyklingos formos arba spalvingo paviršiaus svetainės veidrodžio modelių.

Svetainės veidrodis – kur jį pakabinti?

Bendrieji kambariai, leidžiantys laiką su šeima, pasižymi gana nusistovėjusiu išdėstymu. Norint sulaužyti klasikinį svetainės dizainą, verta įsigyti veidrodį, kuris gali būti naudojamas įvairiai. Svetainės veidrodis geriausiai atrodys ant sienos be kitų sienų dekoracijų. Tada veidrodinis efektas bus labiau pastebimas. Virš spintelių puikiai tiks veidrodžiai. Jei norite suteikti kambariui elegancijos, pasirinkite veidrodį virš komodos.

Veidrodis svetainei tualetinis staliukas

Possession tualetiniai staliukai itin patogūs kiekvienai moteriai, kuri mėgsta rūpintis savo išvaizda. Jei turite tualetinį staliuką, bet trūksta gerai apšviesto veidrodžio, rekomenduojame rinktis veidrodį iš mūsų kolekcijos. Specialaus apšvietimo dėka galėsite tiksliai ir su malonumu pasidaryti savo kasdienį makiažą. Papildomos veidrodžio įrengimo parinktys pravers, kai reikės išgauti artimesnį vaizdą. Apšvietimas padidins jūsų darbo komfortą prieš veidrodį, o ne tik vonioje – tiesiog įsigykite paprastą rašomąjį stalą ir šviečiantį „Artforma“ veidrodį.

LED veidrodis – apšvietimas, kuris pakeis jūsų erdvę

Veidrodis su apšvietimu yra praktiškas ir dekoratyvus interjero elementas, ypač minimalistinio dizaino. Dėl savo funkcionalumo ir estetikos jis gali būti išskirtinis tam tikros erdvės taškas. Papildomas veidrodinis apšvietimas suteiks kambariui charakterį, padarys jį draugiškesnį ir jaukesnį. LED veidrodis su apšvietimu gali būti puikus pasirinkimas žmonėms, vertinantiems paprastumą, minimalizmą ir eleganciją. Jei nuspręsite svetainėje pastatyti veidrodžius, galite tikėtis, kad interjeras bus gražiai apšviestas.

Dekoratyviniai svetainės veidrodžiaigaminti pagal išmatavimus

Vienas iš Klientams svarbiausių faktorių – galimybė pritaikyti veidrodžio matmenis pagal individualius poreikius. Kiekvienas butas turi skirtingą kambarių išplanavimą, todėl savo klientams siūlome pagal užsakymą pagamintą dekoratyvinį veidrodį. Dėl to veidrodžio plotį ir aukštį galite reguliuoti pagal konkrečią vietą, kurioje jis turi būti. Siūlome įvairių dydžių ir tipų veidrodžių stiklus, kurie puikiai derės prie stiliaus ir erdvės poreikių. Sužinokite, kokių matmenų veidrodis geriausiai tiks jūsų interjerui

Apvalus veidrodis svetainei

Apvalios formos veidrodžiai yra labai populiarūs dėl savo universalumo ir prieinamumas daugelyje interjero dizaino stilių. Jų naudojimas nebūtinai turi apsiriboti tik praktinės funkcijos atlikimu, ty galimybe kontroliuoti kambario išvaizdą, bet gali būti ir viso kambario puošmena. Be to, dėl optinio erdvės padidinimo ir šviesos atspindžio apvalūs veidrodžiai yra puikus pasirinkimas, jei norite apšviesti interjerą. Veidrodžiai apvaliais rėmeliais ant juostelės puikiai dera prie skandinaviško ir lofto stiliaus interjero. Juos galima pakabinti ant sienos su nuotraukų rėmeliais ar nuotraukomis, sukuriant originalią meno galeriją.

Stačiakampis veidrodis virš komodos

Jie gali gali būti pakabinami vertikaliai ir horizontaliai, todėl juos galima pritaikyti prie sienos ir kitų įrangos elementų. Virš komodos puikiai tiks horizontaliai pakabinamas veidrodis, o vertikaliai pakabinamas veidrodis bus papildoma interjero puošmena ir leis įvertinti visą figūrą. Stačiakampiai veidrodžiai taip pat yra idealus dekoratyvinis elementas industrinio stiliaus kambariuose. Įdomus sprendimas yra pastatyti stačiakampį veidrodį vertikalioje padėtyje priešais langą. Dėl šios priežasties jis imituos papildomą stiklinimą, suteikdamas skaidrumo įspūdį.

Decor Collection

Dekoratyviniai svetainės veidrodžiai iš Decor kolekcijos yra unikalus pasiūlymas tiems, kurie ieško tikrų papuošalų. Dekoro gaminiai išsiskiria spalvingu rėmeliu, kurį galite rinktis iš daugybės jau paruoštų raštų. Tarp jų rasite: avangardinių geometrinių motyvų ir kiek subtilesnių formų. Esame tikri, kad tikrai ką nors išsirinksite sau. Dekoratyviniai svetainės veidrodžiai iš Decor kolekcijos yra gero skonio sienų dekoracijų pavyzdžiai.

Pasirinkite LED veidrodžio jungiklį

Kiekviename „Artforma“ veidrodyje galite papildomai pasirinkti foninio apšvietimo jungiklį. Siūlome rinktis iš dviejų variantų. Pirmasis yra jutiklinis jungiklis, kuris yra tradicinis būdas įjungti veidrodžio apšvietimą svetainėje. Antrasis – jutiklinis jungiklis, kuris yra daug patogesnis būdas vienos rankos judesiu įjungti veidrodį. Kiekvienas mygtuko variantas gali būti dedamas centrinėje dalyje apačioje, išilgai rėmo arba jo kairėje pusėje. Kurį variantą pasirinktumėte sau?

Veidrodžiai svetainei – dažnai užduodami klausimai

Veidrodis ar paveikslas svetainėje?

Įrengdami svetainę prisiminkite apie priedus, kurie teigiamai paveiks jūsų kambario išvaizdą. Vienas iš dažniausiai pasirenkamų variantų – didelis paveikslas ant pagrindinės sienos. Tačiau ne mažiau įdomi grafikos ar drobės alternatyva yra svetainės veidrodis. Svetainės veidrodžiai leidžia vizualiai padidinti nedidelį interjerą, o pakabinti priešais langą efektyviai jį pašviesina. Didelėje svetainėje rėmeliais galite sujungti paveikslą su veidrodžiu. Papuošimui galite naudoti apšvietimo elementus, kurie paryškins jūsų atspindį ir kambarį, kuriame esate.

Kaip išsirinkti veidrodį svetainei ?

Svetainės veidrodžiai turi atitikti bendrą jūsų kambario stilių. Jų dydis priklauso nuo svetainės dydžio ir kitų dekoracijų ant sienos. Populiarus svetainės veidrodis yra stačiakampio formos – jį galite pakabinti virš sofos arba virš komodos su knygomis. Pasirinkę veidrodį su LED apšvietimu, įsigysite papildomą šviesos šaltinį savo poilsio vietoje.

Veidrodis svetainėje - kokiame aukštyje jis turėtų būti pakabintas?

Svetainės veidrodis turi būti pastatytas lengvai pasiekiamoje vietoje ir, kas ne mažiau svarbu, kur aiškiai matytumėte visa namų ūkio narių figūra. Virš sofos galite pastatyti didelį stačiakampį veidrodį su LED apšvietimu. Ant siauros sienos kabantis aksesuaras sulygins proporcijas svetainėje. Ant laisvos sienos tarp langų galite pakabinti aukštą ir pailgą veidrodį. Tai puikus būdas išnaudoti natūralią šviesą bandant visą figūrą.

Kur įsigyti veidrodį svetainei?

Šiuolaikinius veidrodžius svetainei su technologinėmis naujovėmis rasite Artformos pasiūlyme. Daugiafunkciame svetainės veidrodyje galėsite reguliuoti šviesos intensyvumą ir tipą, o dekoratyvinis LED apšvietimo skydelis sukurs jaukią atmosferą svetainėje. Parduotuvės pasiūloje – apskriti veidrodžiai ir stačiakampiai modeliai. Galite pasirinkti dekoratyvinį veidrodžių rėmą, kuris originaliai papuoš jūsų interjerą, suteiks stiliaus ir unikalios elegancijos.

Veidrodžiai pagal formą

Veidrodžiai pagal tipą

Veidrodžiai pagal patalpą

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau