Nuolaida -5% su kodu 5promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Veidrodžiai Stačiakampiai

125
Įvairių formų šviečiantys LED veidrodžiai jūsų vonios kambariui. Siūlome apvalius, kvadratinius, stačiakampius ir suapvalintus LED veidrodžius. Išsirinkite tobulą formą, kad pagerintumėte savo unikalų interjero dizainą.
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Kambario tipas - Prieškambaris ✖
Kambario tipas - Svetainė ✖
Kambario tipas - Valgomasis ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Kolekcija - AmbientLine ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
Kolekcija - SlimLine ✖
Kolekcija - Decor ✖
Kolekcija - Akriliniai ✖
Kolekcija - Retro ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir apačioje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio šonuose ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir šonuose ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Veidrodžio kryptis - Vertikalus ✖

Rodoma 45125 produktų

Stačiakampiai veidrodžiai ir apšvietimas – puikus duetas šiuolaikiniam interjerui

Ar jums patinka sprendimai savo namams, kurie būtų vizualiai gražūs ir tuo pat metu funkcionalūs? Tuometstačiakampiai veidrodžiaisu papildomu apšvietimu yra puikus pasirinkimas. Jie puikiai tiks šiuolaikiniame interjere, bet ne tik tai, nes turime ir daug modelių, kurie dera ir į klasikinesnes kompozicijas. Taip pat galite lengvai pasirinkti gaminius pagal dydį. Dėl to stačiakampis veidrodis gali būti naudojamas tiek mažesniuose, tiek didesniuose kambariuose.

Mūsų pasiūlyme yra horizontalūs modeliai su apšvietimu patrauklaus rėmo arba vertikalių pavienių juostų pavidalu. Foninis apšvietimas taip pat gali būti konstrukcijos gale, švelniai išsklaidant sieną. Dėl šio sprendimostačiakampis LED veidrodistaip pat tampa interjero puošmena. Verta juos kabinti, pavyzdžiui, ant sienos iš plytų, medžio ar betono.

 

Vertikalius modelius verta montuoti nedideliuose interjeruose arba patalpose, kuriose reikalingas optinis prailginimas. Dėl didelio paviršiaus juose galite matyti visą savo figūrą.

Stačiakampiai veidrodžiai turi ryškias linijas. Tai paverčia modernią išvaizdą. Štai kodėl, jei ieškote būdo savo interjerui suteikti šiek tiek stiliaus, radote tinkamą būdą.

Kodėl stačiakampiai veidrodžiai su apšvietimu yra geras pasirinkimas ?

Peržiūrėję mūsų pasiūlymą, galite greitai pritaikyti stačiakampį LED veidrodį pagal savo kambario specifiką. Foninis apšvietimas gali būti šiltas arba šaltas. Tai reiškia, kad atmosfera vyrauja, pavyzdžiui, vonioje ar prieškambaryje. Spalvų valdymas yra puikus patogumas, nepriklausomai nuo kambario stiliaus ir dydžio. Tai gali būti naudinga, jei jums reikia tikslios šviesos makiažui arba namų priežiūros procedūroms.

Kiekvienas stačiakampis veidrodis pagamintas atkreipiant dėmesį į kiekvieną detalę. Galite rinktis iš paprastų modelių arba su dekoratyvine spauda. Tai gali būti tropinis, geometrinis ar gėlių raštas. Viskas priklauso nuo to, kokį modelį pasirinksite. Kartu su estetiniu apšvietimu veidrodis taps puošybos elementu. Fanera apsaugo stiklo plokštę nuo mechaninių pažeidimų ir neigiamo drėgmės poveikio. Kaip matote, tai idealus sprendimas patalpoms su garais.

Daugelis gaminių taip pat turi specialią šildymo funkciją, kuri neleis garams nusistovėti, pvz., po karštos vonios. Galite iš karto pažvelgti į save veidrodyje!

Stačiakampis LED veidrodisyra moderni įranga, kurią galite valdyti įvairiais būdais. Galite pasirinkti iš jutiklinio jungiklio, kurio dėka galite lengvai įjungti foninį apšvietimą. Jutiklio jutiklis taip pat yra geras sprendimas. Kai jūsų rankos šlapios arba nešvarios, tiesiog padėkite ranką ne didesniu kaip 5 cm atstumu nuo veidrodžio. Tada įjungsite apšvietimą ir galėsite pradėti higienos veiklą. Pažangiausias sprendimas yra „Smart Switch“, suteikiantis daugybę veidrodžio valdymo galimybių. Tai galima padaryti naudojant nuotolinio valdymo pultą, programą telefone ar net balsu!

Kiekvienas mūsų pasiūlymostačiakampis veidrodis yra sukurtas taip, kad atitiktų jūsų lūkesčius kaip kiek įmanoma. Todėl jame ne tik įrengtas LED apšvietimas, bet ir daugybė kitų galimybių. Turite įmontuotus „Bluetooth“ garsiakalbius, kurių dėka galėsite leisti mėgstamą muziką būdami vonioje arba prieškambaryje ruošdamiesi išeiti. Jie puikiai paslėpti korpuse, todėl nėra pastebimi. Tuo pačiu metu jie užtikrina gerą garso kokybę.

Tereikia maitinimo šaltinio, kad galėtumėte naudoti papildomą laikrodį ir meteorologinę stotį. Išmanieji įrenginiai taip pat turi galimybę įjungti programas ir rodyti jų turinį ant stiklo plokštės. Juos naudoti nėra sunku, nes jie primena išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį.

Stačiakampis LED veidrodis – kokiame interjere jis veiks?

LED veidrodį pasirinksite stačiakampįnepriklausomai nuo jūsų kambario dydžio. Tereikia rasti tinkamą dydį arba užsisakyti pagal užsakymą pagamintą gaminį.

Apdailos ir puošybos elementus galite derinti prie savo interjero stiliaus. Be kita ko, galite rinktis iš vario, juodo, balto, aukso ir sidabro elementų. Jei pageidaujate gaminių, pagamintų iš medienos, taip pat turite šią galimybę. Dėl to LED stačiakampį veidrodį galite priderinti prie bet kokio dekoravimo stiliaus. Galite pakabinti juos palėpės interjere, papuošti vonios kambarį arba užpildyti jais klasikinį prieškambarį.

Šios kategorijos gaminiai taip pat naudojami kaip apšvietimas, todėl puikiai tinka, be kita ko: holas, vonios kambarys arba miegamasis. Didesnius modelius galite naudoti ir kaip garderobo elementą. Jei norite sužinoti apie laiką ir orus, rinkitės modelį su papildoma įmontuota oro stotimi. Atsižvelgiant į jūsų technines galimybes, stačiakampius veidrodžius galima prijungti per „Wi-Fi“ ryšį arba belaidį jutiklį, esantį už pastato ribų.

Mūsų pasiūlyme taip pat yraišmanieji veidrodžiai >tai pateisins šiuolaikinių dalykėlių mėgėjų lūkesčius. Šiuolaikinės programinės įrangos dėka galite įjungti mėgstamas programas ir maloniai praleisti laiką savo namuose. Norite žiūrėti serialą maudydamiesi vonioje? O gal šiek tiek atpalaiduojančios muzikos tepant veido kaukę? Jokiu problemu. Greitai ir maloniai galite naudoti modernius sprendimus, paremtus gerai žinomomis sistemomis, tokiomis kaip Android, iOS ar Chromecast. Yra daug programų, įskaitant žiniatinklio naršyklę ir kalendorių.

O kaip su integruota kamera? Dėl to stačiakampis LED veidrodis taip pat pasitarnaus kaip būdas bendrauti su artimaisiais. Taip pat galite greitai patikrinti, kas vyksta socialinėje žiniasklaidoje. Šis sprendimas veiks bet kuriuose namuose, net jei juose yra daug namų ūkio narių. Kiekvienas čia ras savo mėgstamas aplikacijas, kurios lydės jus atliekant kasdienes higienos ir priežiūros veiklas.

Tobulai lygiame stikle galėsite ne tik pažvelgti į save prieš išeidami ar pasitaisyti makiažą. Jame atsispindėjus aplinkai, kambarys tampa ir optiškai didesnis. Tokiu būdustačiakampis veidrodisyra protingas sprendimas mikroskopiniam interjerui. Patikrinkite visą pasiūlymą!

Veidrodžiai pagal formą

Veidrodžiai pagal tipą

Veidrodžiai pagal patalpą

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau