Nuolaida -5% su kodu 5promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Veidrodžiai Stačiakampiai

125
Įvairių formų šviečiantys LED veidrodžiai jūsų vonios kambariui. Siūlome apvalius, kvadratinius, stačiakampius ir suapvalintus LED veidrodžius. Išsirinkite tobulą formą, kad pagerintumėte savo unikalų interjero dizainą.
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Kambario tipas - Prieškambaris ✖
Kambario tipas - Svetainė ✖
Kambario tipas - Valgomasis ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Kolekcija - AmbientLine ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
Kolekcija - SlimLine ✖
Kolekcija - Decor ✖
Kolekcija - Akriliniai ✖
Kolekcija - Retro ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir apačioje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio šonuose ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir šonuose ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Veidrodžio kryptis - Vertikalus ✖

Rodoma 45125 produktų

Stačiakampiai

Didelis sieninis veidrodis idealiai tinka minimalistinio, skandinaviško ar industrinio stiliaus kambariui. Ypač stačiakampio formos veidrodis yra madingas, modernus ir visų pirma universalus pasiūlymas. Jo dėka galite suplanuoti laikui nepavaldžią kompoziciją, kuri pradžiugins kiekvieną!

 

LED šviečiantis veidrodis - toks, kokio jums reikia!

Tarp „Artforma“ pasiūlymų rasite kvadratinių veidrodžių, stačiakampių veidrodžių ir veidrodžių, apšviestų LED juostiniu apšvietimu.
Stačiakampio formos LED veidrodis - tai pasiūlymas reikliausiems klientams. Dėl korpuso, pagaminto iš aukščiausios kokybės medžiagų, jis daugelį metų išlaiko nesenstančią išvaizdą. Patys pasirinkite korpuso krašto spalvą ir dėl LED technologijos džiaukitės mažesniu poveikiu aplinkai, natūralia šviesa ir mažesnėmis energijos sąnaudomis. Siūlome platų dydžių pasirinkimą ir galimybę veidrodį individualizuoti.
Nepamirškite, kad galite pakeisti gaminį ir pasirinkti nuožulnų veidrodį. Tai šiuolaikinė veidrodžių apdirbimo forma, kai kraštai šlifuojami ir poliruojami kampu. Dėl to lakštas atspindi šviesą, o jo kraštai sukuria krištolo efektą ir gražiai atrodo bet kokiame interjere. Už nedidelį papildomą mokestį galima įsigyti veidrodį, kuris gražiai papildys kambarį!

 

LED stačiakampis veidrodis iš Artforma

Ar turite laisvos vietos savo bute ir svajojate apie didelį sieninį veidrodį? Norite, kad apšviestas veidrodis džiugintų svečius ir gyventojus bei atitiktų dabartines tendencijas? Susipažinkite su mūsų pasiūlymu, o kilus neaiškumams kreipkitės pagalbos į „Artforma“ specialistus. Kartu rasime sprendimus ir atnaujinsime jūsų erdvę!

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau