Nuolaida -5% su kodu 5promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Veidrodžiai Suapvalinti

15
Įvairių formų šviečiantys LED veidrodžiai jūsų vonios kambariui. Siūlome apvalius, kvadratinius, stačiakampius ir suapvalintus LED veidrodžius. Išsirinkite tobulą formą, kad pagerintumėte savo unikalų interjero dizainą.
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Veidrodžio forma - Suapvalinti ✖
Kolekcija - AmbientLine ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
Kolekcija - Akriliniai ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir apačioje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio šonuose ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Veidrodžio kryptis - Vertikalus ✖

Rodoma 1515 produktų

Apvalus veidrodis

Šviečiantys apvalūs veidrodžiaiLED yra ne tik praktiškas vonios kambario dekoro elementas, bet ir unikalus dekoratyvus kambario elementas . Mūsų kuriami veidrodžiai gaminami naudojant itin aukštų kokybės standartų lakštus, kurie garantuoja, kad gaminiai tarnaus Jums ilgus metus. ArtForma parduotuvės asortimente yra apvalūs, kvadratiniai, stačiakampiai ir suapvalinti veidrodžiai. Pasirinkite iš daugybės modelių iš trijų kolekcijų: AmbientLine, PremiumLine ir Kolorowe. Tegul naujas veidrodis, pakabintas vonios kambaryje, suteikia jam elegantišką išvaizdą.

Aukštos kokybės stiklas ir galingas apšvietimas

Apvalūs veidrodžiai

stiprūs> yra aukščiausios kokybės gaminiai, pagaminti iš patvarių medžiagų ir atkreipiant dėmesį į kiekvieną smulkmeną. Dėl to jie jums tarnaus ilgai ir išlaikys gražią išvaizdą daugelį metų. Mūsų pasiūlyme yra apvalusLED veidrodis, kuris, be funkcionalumo, suteikia interjerui savito žavesio. LED apšvietimas leidžia tiksliai apšviesti veidą ir sudaro idealias sąlygas makiažui ar skutimuisi.

 

Svarbi veidrodžio forma

Apvalus veidrodisyra nesenstantis interjero dizaino elementas. Jo apvali forma suteikia kambariui harmonijos ir subtilumo, oapvalinti kraštai suteikia subtilią išraišką. Tik čia rasite įvairių dydžių ir veidrodinio paviršiaus spalvų suapvalintus veidrodžius, todėl juos lengvai priderinsite prie savo interjero stiliaus. Apvalus veidrodis puikiai išryškins kambarius, kuriuose vyrauja apvalios apdailos baldų formos. Peržiūrėkite visą mūsų pasiūlymą ir išsirinkite veidrodį su apvaliais kraštais.

Norimų matmenų suapvalinti veidrodžiai

Visi Artforma veidrodžiai gali būti individualizuojami pagal kliento poreikius. Tai reiškia, kad galėsite pasirinkti veidrodžio išmatavimus ir priderinti prie nestandartinių išmatavimų ar išplanavimo patalpos, kurioje norite jį kabinti. Pasirinkite jums labiausiai tinkantį veidrodžio apdailos stilių ir šviesią spalvą. Nemėgstate šaltų spalvų atspalvių? Mūsų pasiūlyme yraLED apšvietimasšiltai baltais arba neutraliais baltais tonais. Kurį pasirinksite savo vonios kambariui?

Apvalus LED veidrodis su stikline lentyna

Prioritetas yra ergonomiškas erdvės išnaudojimas. Nesvarbu, ar jūsų vonios kambarys mažas, ar norite padidinti erdvę smulkiems aksesuarams laikyti. Stiklinė lentyna, esanti po veidrodžiu, yra patogus elementas, kuris leis po ranka turėti mėgstamą kosmetiką. Rinkitės stiklines lentynas su chromuotomis rankenomis. Lentyna pagaminta iš tvirto ir itin patvaraus stiklo, kuris yra atsparus mechaniniams pažeidimams. Stiklinė lentyna yra puikus, nesenstantis priedas, puikiai tinkantis praktiškai prie bet kokio veidrodžio.

Kur kabinti apvalų veidrodį?

LED veidrodžiai su suapvalintos formos yra labai universalios ir gali būti naudojamos įvairiose vietose, pavyzdžiui, vonios kambaryje, kur puikiai apšviečia kasdienius priežiūros ritualus. Apvalūs veidrodžiai puikiai tiks ir persirengimo kambariui, kur garantuoja gerai apšviestą erdvę ir padeda išsirinkti aprangą. Aapvalus veidrodisgali būti gražus svetainės ar miegamojo dekoratyvinis elementas. Veidrodžiai puikiai atrodo koridoriuose ar prieškambariuose, pakabinti virš komodos.

AmbientLine kolekcija

Mūsų asortimente yra apvalių veidrodžių iš AmbientLine kolekcijos, kuri yra pasižymi modernios išvaizdos ir rafinuotos elegancijos deriniu. Dekoratyvinis apšvietimas puikiai išryškina veidrodžių formą ir padaro juos optiškai didesni. AmbientLine gaminių išsklaidyta šviesa yra subtili ir krenta ant sienos, ant kurios pakabintas veidrodis. Poveikis pagerina vizualinį ir dekoratyvų pojūtį. Jei nesate stiprios šviesos, nukreiptos tiesiai į jus gerbėjas, AmbientLine kolekcijos veidrodžiai kaip tik jums.

PremiumLine kolekcija

Suapvalinti veidrodžiaim iš PremiumLine kolekcijos – tai gaminių pavyzdžiai, kurie jūsų vonios kambariui suteiks kitokį matmenį. PremiumLine serija pasižymi net 19 modelių įrėmintų veidrodžių, kuriuos galėsite puikiai priderinti prie savo interjero matmenų. Suapvalinti veidrodžiai buvo sukurti taip, kad apšvietimas kristų ant priešais stovinčio žmogaus. Ši „PremiumLine“ veidrodžių apšvietimo parinktis yra daug geresnė makiažui. Naudojamas sprendimas reiškia, kad šviesa visiškai sufokusuota į žmogų, esantį priešais veidrodį.

Spalvota kolekcija

Kolorowe kolekcijos veidrodžiai išsiskiria dėl savo unikalaus dizaino. Dėl jų buvimo jūsų svetainėje ar biure kambarys atrodys elegantiškas.

Pasirinkęapvalų veidrodįiš šios serijos, galite pasirinkti paviršiaus spalvą. Tai visiškai naujas ir funkcionalus būdas papuošti jūsų interjerą. Veidrodžio paviršiaus spalvą derinkite prie individualių poreikių ir kambario stiliaus. Galite pakabinti juos beveik bet kuriame kambaryje. Efektyviausios paklodžių spalvos – auksas ir grafitas. Pasirinkite modernią savo buto apdailą.

Papildoma įranga, pakeisianti jūsų kasdienybę

Apvalūs veidrodžiai „Artforma“ šviesos diodai gali būti papildomų funkcijų personalizavimas pagal kliento poreikius. Ypatingas elementas yra jungiklis, kuris gali būti liečiamas, sensorinis arba Smart Switch. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir patikrinkite, ką reiškia kiekvienas variantas. Jų dėka jūsų naujojo veidrodžio funkcionalumas įgis visiškai kitokį matmenį.

Veidrodis su garsiakalbiu ir orų ekranu

Kai nuspręsite Įsigykite šviečiantį veidrodį iš ArtForma, turite laisvę pasirinkti, pasirenkant jo funkcionalumą. Jei norite, kad vonioje skambėtų atpalaiduojanti muzika, kol maudysite vonią, rinkitės veidrodį su įmontuotu garsiakalbiu. Garantuojame aukštą garso kokybę 10 m Bluetooth modulio diapazone. Išplėskite veidrodžio praktiškumą ir pridėkite prie jo informacinį ekraną, kuris praneš apie orą lauke. Tobuli sprendimai, kurie praktiškai supaprastina jūsų kasdienybę.

Veidrodžiai pagal formą

Veidrodžiai pagal tipą

Veidrodžiai pagal patalpą

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau