Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Mėlyni veidrodžiai LED

13
Filtravimas
Veidrodžio forma - Apvalūs ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Veidrodžio forma - Suapvalinti ✖
Veidrodžio forma - Ovalus ✖
Veidrodžio forma - Netaisyklingos ✖
Kolekcija - Akriliniai ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Veidrodžio kryptis - Vertikalus ✖

Rodoma 1313 produktų

Mėlyni veidrodžiai

Mėlyni veidrodžiai yra viena iš įdomiausių ir originaliausių idėjų, kaip sutvarkyti jūsų kambarį erdvė. Mėlyna spalva dažniausiai asocijuojasi su vandeniu – puikiai dera su vonios įranga, kurioje galėsite atsipalaiduoti po sunkios dienos. Šį modelį taip pat sėkmingai galite pastatyti ant sienos prieškambaryje arba pakabinti svetainėje. Mėlyna rėmo spalva įdomiai dera su daugybe spalvų ir struktūrų – tai leis sukurti ramią ir harmoningą erdvę jūsų šeimai.

Mėlynas veidrodis padės suprojektuoti kambarys, kuriame galite lengvai nuraminti savo mintis. ir atsipalaiduoti malonioje atmosferoje. Mėlynas rėmas atrodys patraukliai ant lygios baltos, pilkos ir smėlio spalvos sienos. Taip pat verta pakabinti Mėlyną veidrodį kartu su mėgstamais suvenyrais iš kelionių į užsienį ant pagrindinės svetainės sienos. Mėlyni veidrodžiai sugrąžina atostogų prisiminimus, asocijuojasi su jūros mėlynumu ir priverčia svajoti.

Spalvoti mėlyni veidrodžiai – stilingi ir su charakteriu

Mėlyni veidrodžiai yra patrauklus pasiūlymas tiems, kurie mėgsta žaisti su ryškiomis spalvomis aplinkoje. Mėlyna gali būti įvairių formų – diskretiška mėlyna yra pastelinis pagrindas baltos, smėlio ir kreminės spalvos sienoms, tekstilei svetainėje ar plytelėms ant vonios sienos. Intensyvi mėlyna spalva puikiai derinama su sidabru, auksu ar žalvariu – būtent tokią spalvą verta rinktis vonios kambario furnitūrą, jei norite įgyti drąsios ir stilingos erdvės pasirūpinti savo išvaizda.

A. diskretiškas veidrodis siaurame rėmelyje virš Kriauklė leis patogiai pasidaryti makiažą ir pasirūpinti savo išvaizda vakare. Svetainei rinkitės mėlyną veidrodį su gausiai dekoruotu rėmu – tuomet jis taps pagrindiniu svetainės dekoratyviniu motyvu.

Dekoratyvinė mėlyna veidrodžiai – žaiskite spalvomis

Mėlynas veidrodis svetainėje leis keliais paprastais žingsniais pakeisti mėgstamo interjero charakterį. Pasirinkę dekoratyvinius mėlynus veidrodžius, vonios kambarį galėsite užpildyti kokybiškais baldų elementais, garantuojančiais lengvą ir intuityvų naudojimą bet kuriuo paros metu. Tai gaminiai, kupini patogumų, kurie leidžia naudoti daugybę priedų – praktišką radiją, laikrodį, orų stotį ar patogią lentyną kosmetikai. Galite atsipalaiduoti tiksliai taip, kaip norite, mėgaudamiesi naujausiais sprendimais po ranka.

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau