Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Žali veidrodžiai LED

13
Filtravimas
Veidrodžio forma - Apvalūs ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Veidrodžio forma - Suapvalinti ✖
Veidrodžio forma - Ovalus ✖
Veidrodžio forma - Netaisyklingos ✖
Kolekcija - Akriliniai ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Veidrodžio kryptis - Vertikalus ✖

Rodoma 1313 produktų

Žali veidrodžiai

Svajojate apie originalią ir funkcionalią erdvę? Žali veidrodžiai vonios kambariui ar prieškambariui – vienas įdomiausių įrangos elementų, leisiančių sukurti sėkmingą ir skoningą išdėstymą. Žalia veidrodžio spalva tikrai yra kažkas modernaus, kas nustebins jūsų svečius. Kartu ši spalva leidžia apsupti save gamtos atspalviais ir pasisemti geros energijos, kurią suteikia augalai.

Žalia atpalaiduoja akis ir protą. Kita vertus, naudodami ryškius šios spalvos atspalvius, galite sukurti kambarį, kuriame pilna motyvacijos veikti. Žalias veidrodis tiks svetainėje, vonios kambaryje ir prieškambaryje. Didelis žalias veidrodis leis vizualiai padidinti net labai siaurą ir sunkiai įrengiamą kambarį arba sėkmingai sutvarkyti vonios kambarį su šlaitais.

Žalieji veidrodžiai – šiek tiek modernumo jūsų namuose

Žali veidrodžiai tiks spalvų kupinas namas, taip pat minimalistinio stiliaus erdvė. Žalią veidrodžio rėmą galite derinti su kitomis spalvomis, paimtomis iš žemės atspalvių – tai bus sėkmingas derinys su ruda, smėlio, kreminės ir baltos spalvos atspalviais, taip pat natūralia mediena. Žalias veidrodis su natūraliais baldais ir gyvomis gėlėmis svetainėje – tai vieta, kur galite atsipalaiduoti ir atsikratyti streso.

Spalvoti žali veidrodžiai gali būti naudojami kaip elementas, kuris turės įtakos ne tik estetikai, bet ir pagerins jūsų buities nuotaiką. Galite rinktis iš intensyviai žalios, sodrios butelio žalios arba švelnios jūros spalvos veidrodžių. Kita vertus, tai teigiamas šviesaus akvamarino, pastelinės žalios spalvos atspalvis, primenantis jaunų lapelių ar mėtos toną – juos galite laisvai derinti motyvuose ant baldų, sienų, tapetų ar vonios plytelių.

Žalias veidrodis – energija jūsų namuose

Žalieji veidrodžiai iš Artforma pasiūlymo yra pasiūlymas žmonėms, kurie bijo drąsių sprendimų namų interjere. Žalią veidrodį galite derinti su auksiniu, sidabru ar juodu. Pakabinkite juos raštuotų tapetų fone arba prie marmurinio praustuvo. Tarp Artforma gaminių rasite modelių su papildoma oro stotimi, jutikliu, patraukliu foniniu apšvietimu ar laikrodžiu – visa tai tam, kad vonioje galėtumėte atsipalaiduoti būtent taip, kaip jums patinka. Kiekvienas veidrodis buvo sukurtas atkreipiant dėmesį į detales – gausite įrangą, kuri teiks naudojimosi džiaugsmą ilgus metus.

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau