Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Veidrodžiai Decor

157
Dekoratyviniai veidrodžiai pasižymi unikaliomis daugiaspalvėmis rėmais, kurie patys savaime yra dekoracija. Unikalūs veidrodžių raštai daro kambarius, dekoruotus jais, oaze kūrybingų interjerų mėgėjams. Dėl įvairių prieinamų dizainų ir formų, dekoratyviniai veidrodžiai su LED apšvietimu iš Artforma gali pakeisti paveikslą ar plakatą ir tapti pagrindine sienos dekoracija.
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Kambario tipas - Prieškambaris ✖
Kambario tipas - Svetainė ✖
Kambario tipas - Valgomasis ✖
Veidrodžio forma - Apvalūs ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Veidrodžio forma - Ovalus ✖
Veidrodžio forma - Netaisyklingos ✖
Kolekcija - AmbientLine ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
Kolekcija - Decor ✖
Kolekcija - Akriliniai ✖
Kolekcija - Retro ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Veidrodžio kryptis - Vertikalus ✖

Rodoma 45157 produktų

Dekoratyviniai veidrodžiai

Be praktinės funkcijos – stebėti savo atspindį arba apšviesti patalpą, veidrodžiai atlieka ir dekoratyvinę funkciją. Tai praktiškas interjero aksesuaras, be kurio sunku įsivaizduoti bet kurį butą ar namą. Dekoratyviniai veidrodžiai tikrai yra elementas, galintis pakeisti bet kokio interjero dizainą. Tiek namuose, tiek darbo vietoje veidrodžiai atlieka ne tik praktinę, bet ir estetinę funkciją. Šis sprendimas turi daug privalumų ir gali nesunkiai paįvairinti jūsų namus, ypač jei naudojate modernius veidrodžius su LED foniniu apšvietimu.

Dekoratyviniai veidrodžiai – tokio sprendimo privalumai

Be abejo, didžiausias dekoratyvinių veidrodžių pranašumas yra tai, kad jie išplečia erdvę. Dėl aplinkos atspindžio šie veidrodžiai sukuria didesnės erdvės įspūdį, o tai ypač praverčia mažose patalpose. Veidrodyje atsispindinti šviesa taip pat suteikia ryškumo ir erdvės tamsiose ir tamsesnėse patalpose. Dėl šviesos atspindžio šie veidrodžiai gali apšviesti tamsius kampus ir erdves, o tai ypač naudinga patalpose, kuriose nepatenka natūrali šviesa.

Be to, dekoratyviniai veidrodžiai yra elementas, paįvairinantis interjerą, gali papildyti visą išdėstymo koncepciją. Dekoratyviniai veidrodžiai gali būti gaminami įvairių formų, dydžių ir stilių, todėl jie tinka įvairiems interjerams. Jie gali būti paprasti ir minimalistiniai arba dekoruoti raižytais rėmeliais, kristalais ar kitomis dekoracijomis. Dėl to, kad šie veidrodžiai yra ir funkcionalūs, ir dekoratyvūs, jie gali būti dėmesio centre ir patraukti dėmesį.

Dekoratyvinis veidrodis – į ką atkreipti dėmesį perkant?

Dekoratyviniai veidrodžiai yra puikūs dekoratyviniai priedai, kuriuos galima naudoti bet kurioje patalpoje. Tačiau svarbu pasirinkti stilių ir interjero dizainą derančius veidrodžius, pvz., klasikinio ir dekoruoto rėmo veidrodžiai puikiai tiks klasikiniame interjere, o modernaus dizaino veidrodžiai puikiai tiks moderniu stiliumi dekoruotuose kambariuose. Taip pat yra eklektiškų kambarių, kuriuose galite derinti skirtingus stilius. Taip pat svarbu tinkamai orientuotidekoratyvinius veidrodžius – aukštuose kambariuose verta naudoti horizontaliai išdėstytus veidrodžius, kad susidarytų didesnės erdvės įspūdis, o žemose patalpose geriau tiks vertikaliai išdėstyti veidrodžiai, nes jie pailgės. kambarį.

Renkantis vietą ant sienos dekoratyviniam veidrodžiui, svarbu atsiminti, kad pagrindinė jo funkcija – atspindėti vaizdą. Todėl nestatyti veidrodžio ten, kur atspindys bus nepalankus ar chaotiškas, pvz., prie durų, stulpo ar kitų nepatrauklių architektūrinių elementų. Tačiaudekoratyvinis veidrodisgali būti naudojamas ne tik demonstravimui, bet ir uždengimui. Jais dažnai puošiamos neišplėtotos sienos – tai suteikia patalpai gylio ir panaikina tuštumos įspūdį. Dekoratyvinis veidrodis taip pat puikiai tiks tose vietose, kur yra netaisyklingos sienos iškyšos, nes jos švelniai jas paslepia.

Yra daug kitų idėjų, kaip pastatyti veidrodį ant sienos, pvz. erdvė virš sofos svetainėje, virš lovos galvūgalio arba veidrodinė siena prieškambaryje. Viskas priklauso nuo jūsų kūrybiškumo ir tam tikros patalpos dekoratyvinių poreikių.

Dekoratyviniai veidrodžiai LED versijoje – naujovė už gerą kainą

Veidrodžiai – abu klasikinis ir modernus – tai elegantiškos dekoracijos, kurios nebūtinai turi būti išskirtinai funkcionalios. Jie taip pat gali būti dekoratyvinis elementas, kuris savo veidrodinėmis savybėmis patraukia dėmesį. Tokiu būdu veidrodžiai yra puiki puošmena įvairiems interjero stiliams, nes šiuolaikiniai modeliai siūlo daugybę įvairių formų ir formų.

Jei ieškote modernaus, funkcionalaus ir tuo pačiu dekoratyvinis sprendimas, verta apsvarstyti galimybę įsigyti stačiakampį veidrodį. įrengtas LED apšvietimas, taip pat apsvarstykite sprendimą su išmaniojo namo funkcija. Šis gaminys apjungia tradicines veidrodžio funkcijas su inovatyviomis technologijomis, kurios leidžia naudotis daugybe naudingų funkcijų, palengvinančių kasdienį gyvenimą. Dėl to tvarkydami savo garderobą galite vienu metu mėgautis mėgstamais serialais ar muzika iš populiarių srautinio perdavimo platformų, tokių kaip „Spotify“, „Apple Music“ ar „Tidal“. Tai tikrai palengvins ir palengvins jūsų kasdienę veiklą.

Naudojant LED veidrodį vonios kambaryje galėsite tiksliai matyti savo atspindį iš visų pusių ir įvairiose srityse. apšvietimo sąlygos. Toksdekoratyvinis veidrodis leidžia sutaupyti vertingos vietos, ypač mažesnėse patalpose. Prieškambaryje tokia apdaila suteiks elegancijos ir modernumo, o subtilus apšvietimas sukurs malonią atmosferą.

Miegamajame veidrodžiai su LED apšvietimu suteiks subtilų, atsipalaidavimą ir poilsį skatinantį apšvietimą. Šviesos intensyvumo reguliavimas leidžia reguliuoti apšvietimą pagal individualius poreikius. Svetainėje savo ruožtu LED veidrodžiai su apšvietimu yra originalus puošybos elementas, suteikiantis interjerui savitumo. Jais galima išryškinti konkrečius sėdėjimo kampelius ar sukurti įdomius apšvietimo efektus ar tiesiog suteikti interjerui specifinį, jaukų charakterį, kuris paskatins pasinaudoti tam tikru interjeru.

Galite Raskite modernių dekoratyvinių veidrodžių Artforma

Jei planuojate patobulinti savo persirengimo kambarį, vonios kambarį, miegamąjį ar svetainę ir norite rasti aukštos kokybėsdekoratyvinių veidrodžių >su LED apšvietimu verta apsilankyti Artforma svetainėje. pl. Tai parduotuvė, siūlanti daugybę įvairių formų ir dydžių modelių, kurie puikiai derės jūsų interjere ir papildys jį šiuolaikišku stiliumi. Artforma siūlomi LED veidrodžiai – tai ne tik puošybos elementai, bet ir praktiški sprendimai, kurie padidins jūsų buto funkcionalumą, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus ir poreikius.

Veidrodžiai pagal formą

Veidrodžiai pagal tipą

Veidrodžiai pagal patalpą

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau