Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Veidrodžiai Kabantis

6
Peržiūrėkite „Artforma“ veidrodžių, pakabintų ant odinio diržo, pasiūlymą! Veidrodžio pakabinimas ant diržo yra originalus sprendimas, kuris yra ne tik labai praktiškas, bet ir vizualiai įspūdingas. Neįprasta išvaizda ir lengvas montavimas yra pagrindiniai šios kategorijos produktų privalumai. LED pakabinami veidrodžiai suteiks jūsų interjerui išskirtinio žavesio ir taps papildomu apšvietimo šaltiniu.
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Kambario tipas - Prieškambaris ✖
Kambario tipas - Svetainė ✖
Veidrodžio forma - Apvalūs ✖
Kolekcija - Veidrodžiai Kabantis ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖

Rodoma 66 produktų

Kabantys veidrodžiai – komfortas ir kokybė jūsų bute

Sunku įsivaizduoti gerai suplanuotą butą be veidrodžio – pakabinamas veidrodis yra viena iš svarbiausių įrangos dalių, daranti teigiamą įtaką kambario patrauklumui ir geriau išryškinanti kitus priedus. Dideli veidrodžiai, kabantys mažame vonios kambaryje, padaro kambarį optiškai didesnį ir tuo pačiu išlygina jo proporcijas. Daugiabučio ar individualaus namo prieškambaryje puikiai priderintas veidrodis papildys originalų išdėstymą, leis patogiai užsiimti kasdiene veikla ir leis patogiai atsipalaiduoti po intensyvios, kupinos įspūdžių dienos.

Apvalūs pakabinami veidrodžiai – populiariausias veidrodžių tipas, sutinkamas tiek mažuose, siauruose ir sunkiai įrengiamuose interjeruose, tiek erdviuose kambariuose, kur veidrodžiai derinami su gausiai dekoruotomis sienomis, dekoratyvinėmis sienų plytelėmis ar meninėmis dekoracijomis. Juos galėsite patogiai derinti su moderniais paveikslais, pakabinti žalių augalų apsuptyje ar pastatyti prie vonios spintelių, kurios leis gerai sutvarkyti erdvę. Sieniniai veidrodžiai gali būti savarankiška sienų puošmena – tuomet jie elegantiškai atrodo ant lygaus paviršiaus, matinių plytelių ar su medinėmis plokštėmis, kas gali sudominti boho stiliaus gerbėjus ir gamtos mylėtojus.

Gerai suplanuotame vonios kambaryje pakabinamas veidrodis užpildo sunkiausiai įtalpintus kampus, todėl jį verta pakabinti ant sienos palėpėje arba miegamajame su šlaitais. Jei jas pastatysite priešais įėjimo duris, tai suteiks dar didesnį gylį ir efektyviai atspindės dienos šviesą vonioje be langų. Pakabinami veidrodžiai su apšvietimu yra būdas sutaupyti vietos, ypač mažame interjere, kur svarbu išmintingai suplanuoti praktiškai kiekvieną smulkmeną.

Kabantys LED veidrodžiai – stilius jūsų svajonių vonios kambaryje

Kabantys veidrodžiai su apšvietimu – tai nauja praktiškų vonios gaminių kategorija, kurioje derinamos klasikinio vonios veidrodžio savybės ir papildomas apšvietimo šaltinis. Pasirinkę LED pakabinamo veidrodžio versiją su plačiu skydeliu kiekviename veidrodžio krašte, įgausite intensyvų apšvietimą, kuris gali sėkmingai pakeisti standartinį lubinį šviestuvą. Sieniniai veidrodžiai tinka bet kokio tipo vonios kambariui – tiek mažam, tiek erdviam, su langais, kur kasdien užtenka šviesos.

Gerai suplanuotai salei reikia tinkamai suderinto veidrodžio. Modernaus stiliaus patalpoje su blizgiais arba modernaus stiliaus baldais įdomiai atrodys LED pakabinami veidrodžiai iš parduotuvės Artforma. Pakabinamus veidrodžius su apšvietimu galite pastatyti ant sienos industrinio stiliaus svetainėje – jie atmosferiškai derės su juodos, rudos ar sidabrinės spalvos baldais, o taip pat ir plienine, žalvarine ar juoda vonios furnitūra tualete. Mažame ar siaurame vonios kambaryje verta rinktis veidrodį, kabantį ant visos sienos.

Dideli pakabinami veidrodžiai yra geriausias pasirinkimas prieškambaryje, kur veidrodis subalansuos per ilgo arba labai aukšto interjero proporcijas. Jie tikrai pravers rengiantis ar persirengiant, kad būtų patogiau žiūrėti į save ir jaustis elegantiškai su mėgstamais drabužiais. Vietoj klasikinio paveikslo ar knygų spintos galite pastatyti apvalų veidrodį, kabantį prieškambaryje arba virš sofos svetainėje. Sieniniai veidrodžiai puikiai tiks ir vaikų kambaryje, kad mažylis galėtų pažvelgti į savo atspindį ir dar geriau pažinti jį supantį pasaulį. Pakabinamas veidrodis miegamajame pravers tada, kai jis tarnaus ir kaip persirengimo kambarys, su erdvia spinta drabužiams ir aksesuarams. Tinkamai prie kambario priderintas pakabinamas veidrodis – garantija, kad savo bute sukursite funkcionalią erdvę.

Kabantys veidrodžiai su apšvietimu – modernumas po ranka

Artforma parduotuvėje parduodami pakabinami LED veidrodžiai – tai unikalus pasiūlymas, skirtas reikliems klientams, ieškantiems šiek tiek prabangos. Jų funkcionalumas ir modernūs sprendimai kasdienę higienos veiklą paverčia malonumu ir vyksta nepakartojamoje atmosferoje. Virš praustuvo spintelės verta pakabinti didelius pakabinamus veidrodžius, pastatyti šalia lentynos su makiažo kosmetika arba šalia dušo kabinos. Apvalios arba ovalo formos veidrodis harmoningai derės su geometrinėmis formomis, tokiomis kaip stačiakampė spinta, kvadratinė lentyna rankšluosčiams ar pailga lentyna smulkiems daiktams.

Artforma pakabinami veidrodžiai su apšvietimu užtikrina aukščiausią naudojimo komfortą – mūsų pasiūlyme yra apskritimo, kvadrato ar stačiakampio formos veidrodžių modeliai, įvairių dydžių ir daug naudingų priedų. Kiekvienas iš jų gali būti papildytas apšvietimo skydeliu, esančiu vienoje iš veidrodžio pusių arba visuose jo galuose. LED apšvietimas visų pirma pravers mažame vonios kambaryje arba patalpoje, kurioje nėra vietos klasikiniam apšvietimui. Galite rinktis iš itin dekoratyvaus, plataus rėmo gaminių arba minimalistinių modelių, kurie sklandžiai įsilieja į gausiai dekoruotą sieną.

Designeriniai „Artforma“ veidrodžiai gali būti namų daugialypės terpės stotis, nes dėl integruoto „Bluetooth“ siųstuvo jie leidžia leisti mėgstamą muziką ar radiją. Taip pat kiekviename veidrodyje galite įrengti papildomą oro stotį, pasirinkti variantą su laikrodžiu arba praktišku šildymo kilimėliu, kuris apsaugo nuo per didelio garavimo. Kvepalų mėgėjams gamintojas paruošė patogią stiklinę kosmetikos lentyną, kuri puikiai tiks vonioje ar prieškambaryje. Klientai taip pat gali naudoti sulankstomą makiažo veidrodį – dėl visų šių elementų Artoforma veidrodžio naudojimas tampa tikru malonumu. Ar norite, kad jūsų vonios kambaryje ar svetainėje būtų atpalaiduojanti atmosfera? Galite pasirinkti šviesos intensyvumą ir jo spalvas – nuo ​​šaltos, per neutralios, iki šiltos, kad gautumėte optimaliai įrengtą savo svajonių butą.

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau