Nuolaida -5% su kodu 5promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Veidrodžiai Netaisyklingos

59
Nereguliarūs LED veidrodžiai yra novatoriškas požiūris į apšvietimą ir interjero dekoravimą. Jų organinės formos, primenančios natūralias formas, suteikia šviežumo ir dinamikos bet kuriai erdvei. Jie ne tik apšviečia kambarius, bet ir sukuria įdomius šviesos efektus, kurie patraukia akį. Organiniai nereguliarūs veidrodžiai yra puiki alternatyva standartiniams veidrodžiams, nes į interjerą įneša staigmenos elementą.
Filtravimas
Veidrodžio forma - Netaisyklingos ✖
Kolekcija - Decor ✖
Kolekcija - Akriliniai ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖

  • 1
Rodoma 4559 produktų

Originalūs veidrodžiai jūsų interjerui

Nemėgstate nuobodulio ir vertinate avangardinius interjero dizaino sprendimus? Jei taip, netaisyklingi „Artforma“ veidrodžiai jus sužavės. Turime 120 originalių ir unikalių veidrodžių modelių, kuriuos galite individualizuoti pasirinkę tinkamas funkcijas. Tarp tikrų brangakmenių dominuoja netaisyklingos formos veidrodžiai. Jas dažniausiai renkasi tikri skoningo ir modernaus interjero žinovai, palaikantys naujas architektūros tendencijas. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir išsirinkite prabangią veidrodžio dekoraciją savo namams.

LED apšvietimas veidrodyje

Visi netaisyklingi veidrodžiai Mūsų pasiūlyme yra LED apšvietimas. Ji atlieka dekoratyvinę ir praktinę funkciją, nes palengvina pagrindinę priežiūros veiklą. LED apšvietimą tikrai įvertins moterys, kurios mėgsta rūpintis savo išvaizda ir kasdien pasidaryti makiažą. Veidrodis su LED apšvietimu yra nuostabi interjero puošmena, nes jis ne tik suteikia puikų estetinį įspūdį, bet ir yra papildomas šviesos šaltinis.

Šviesos spalva ir galia – kurį pasirinksite ?

Veidrodinio konfigūracijos skydelyje galite reguliuoti šviesos spalvą pagal savo pageidavimus. Neutrali šviestuvo spalva rekomenduojama dėl jos universalumo – ji tinka daugeliui interjero dizainų. Jei pageidaujate šiltesnės šviesos, rinkitės LED apšvietimą su 3000K atspalviu. Jis yra švelnesnis akims, o tai gali būti ypač svarbu vaikų kambariuose. Žmonėms, mėgstantiems vėsesnes spalvas, siūlome rinktis šaltai baltą LED apšvietimą, kurio galia 7000K ar didesnės galios, žinomo gamintojo Philips LED apšvietimą.

Netaisyklingos formos veidrodžiai

Niekas netraukia dėmesio taip, kaip originalūs ir įmantrūs priedai. Galime įgyvendinti šią svajonę ir pagaminti jumsnetaisyklingos formos veidrodžius, kurių dar nematėte. Originali forma leis jums sukurti įdomią kompoziciją, kuri išreikš jūsų individualų stilių ir skonį. Veidrodinė dekoracija gali būti minimalistinės erdvės puošmena arba puikiai derėti su ekstravagantiškesnėmis kompozicijomis sunetaisyklingomis formomis. Netaisyklingas veidrodis yra puikus pasirinkimas žmonėms, vertinantiems originalumą ir norintiems į savo butą įnešti šiek tiek avangardo.

Netaisyklingos formos veidrodžiai vonios kambariui

Vonios veidrodžiaipaprastai būna tradicinių formų, pavyzdžiui, stačiakampio, kvadrato arba ovalo formos. Jei tai ne jūsų stilius, galite lengvai pasirinkti drąsesnę veidrodinio paviršiaus formą. Netaisyklingos formos veidrodis geriausiai tiks vonios kambaryje, kur yra didelė erdvė įvairiems eksperimentams. Tokia dekoracija gali optiškai padidinti patalpą ir ją apšviesti dėl nuo jos paviršiaus atsispindinčių šviesos atspindžių. Tai ypač svarbu mažesnėse patalpose, kur kiekvienas šviesos kiekis yra vertingas.

Veidrodinis jungiklis – pasirinkite savo tipą

Jums gali kilti klausimas, kaip mūsų apšvietimas veidrodžiai. Na, o juose įrengti specialūs jungikliai: jutiklinis, jutiklis arba Smart Switch. Pirmieji du iš jų leidžia rankiniu būdu įjungti veidrodį. Išmanioji galimybė įjungti foninį apšvietimą veikia naudojant „Wi-Fi“ programą arba specialų nuotolinio valdymo pultą. Tai labai patogus sprendimas, kurį įvertins elektronikos ekspertai. Prieš pateikiant veidrodžio užsakymą, verta pagalvoti, kuris variantas bus patogesnis visiems namų ūkio nariams.

Papildoma stiklinė lentynėlė smulkiems aksesuarams

Jei vis dar trūksta vietos smulkiems aksesuarams arba tiesiog mėgstate turėti daiktus po ranka, veidrodžiui rinkitės stiklinę lentyną. Jo dėka sutaupysite daugiau vietos baldų spintelėse ir taip papuošite sieną. Išnaudokite visas aplinkines erdves ir mėgaukitės papildoma erdve savo priežiūros produktams. Stiklinės lentynos po veidrodžiu puikiai dera prie šiuolaikinių tendencijų ir praturtina jūsų vonios kambario estetiką. Stiklo paviršius taip pat suteikia elegantišką stilių.

Bluetooth garsiakalbis kaip papildoma veidrodžio įranga

Ne be reikalo pasirenkamas vonios kambarys kaip kambarys namuose, kuriame lengviausia pailsėti, nusiraminti ir atsipalaiduoti. Jei norite vonios kambariui suteikti naujų matmenų, rinkitės netaisyklingą veidrodį su įmontuotu garsiakalbiu. Jo laidai yra sumaniai paslėpti, todėl lieka nematomi. Prie garsiakalbio prisijungsite per „Bluetooth“ savo telefone. Paverskite savo vonios kambarį SPA vieta, kurioje galėsite atsipalaiduoti dėl raminančių muzikos garsų, sklindančių iš modernaus veidrodžio.

Netaisyklingų formų veidrodžio orientacija

Netaisyklingus veidrodžius, nepaisant jų unikalios formos, galima rasti įvairiomis kryptimis. Peržiūrėkite visus pasiūlymus, kuriuos paruošėme specialiai jums. Ilgametės patirties dėka galime suprasti klientų poreikius, todėl sukūrėme originaliusnetaisyklingus veidrodžius, kurie suteiks Jūsų kambariams savito ir savito stiliaus. Šiame veidrodyje įrengtas LED apšvietimas ir platus priedų asortimentas, kuris leis pilnai pritaikyti jį pagal savo poreikius ir pageidavimus.

Veidrodžiai iš Colorful kolekcijos

Netaisyklingų formų veidrodžiai iš Kolorowe veidrodžių kolekcijos yra originalaus dizaino gaminiai. Jų dėka į savo svetainę ar biurą įnešite modernaus ir elegantiško stiliaus. Renkantis netaisyklingą šios serijos veidrodį, galima pasirinkti paviršiaus spalvą – tai inovatyvus interjero dekoravimo būdas. Pasirinkę įvairias spalvas, veidrodį galėsite puikiai priderinti prie kambario stiliaus ir savo pageidavimų. Tai dizaino elementas, kuris visiškai pakeis jūsų namų išvaizdą.

Netaisyklingi veidrodžiai iš Decor kolekcijos

Netaisyklingas veidrodis iš Decor kolekcijos yra nepaprastas meno ir funkcionalumo derinys. Dėl raštų asortimento ir kokybiškų medžiagų tai idealus pasirinkimas unikalius interjero sprendimus mėgstantiems žmonėms. Netaisyklingos formos veidrodžiai iš serijos Decor tikrai sukels jūsų svečių susidomėjimą ir susižavėjimą. Be originalaus dizaino, verta atkreipti dėmesį ir į tai, kad fanera apsaugo veidrodį nuo drėgmės ir pažeidimų. Atraskite naujus dizaino aspektus.

Veidrodžiai pagal formą

Veidrodžiai pagal tipą

Veidrodžiai pagal patalpą

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau