Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Veidrodžiai virš komodos LED

18
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Kambario tipas - Prieškambaris ✖
Kambario tipas - Svetainė ✖
Veidrodžio forma - Apvalūs ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
Kolekcija - Veidrodžiai Kabantis ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir apačioje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio šonuose ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Serija - Google ✖
Serija - Samsung ✖
Serija - Apple ✖

Rodoma 1818 produktų

Artforma veidrodžiai virš komodos – paprastas būdas sukurti originalią kompoziciją!

Elegantiškas arba modernus veidrodis virš komodos yra puikus stiliaus ir funkcionalumo derinys. Tai ne tik praktiškas priedas – tai svarbus dekoratyvinis elementas, galintis visiškai pakeisti kambario charakterį ir atmosferą.

Vienas didžiausių jų privalumų yra galimybė optiškai padidinti erdvę. Mažesniuose kambariuose, pvz., miegamuosiuose ar siauruose koridoriuose, veidrodžiai virš komodos atspindi šviesą, paryškina išdėstymą ir suteikia jai gylio bei matmenų.

Veidrodis skirtas miegamasis virš komodos u> taip pat gali būti naudojamas rytiniam pasiruošimui – tai leidžia greitai pasitikrinti savo išvaizdą prieš išeinant. Patalpinta prieškambaryje virš baldų, ant kurių laikome raktus ar piniginę, tampa praktiška vieta paskutiniams štrichams prieš išeinant iš namų. Svetainėje ar valgomajame veidrodis virš komodos gali veikti kaip erdvę praskaidrinantis ir jai žavesio suteikiantis elementas, ypač kai jį derinate su kitomis dekoracijomis, tokiomis kaip vazos, knygos, rėmeliai ar žvakidės.

Kaip išsirinkti puikų veidrodį virš komodos?

Veidrodį virš komodos prieškambaryje, miegamajame arba svetainėje rasite mūsų parduotuvė įvairių stilių ir dydžių, kad puikiai atitiktų jūsų poreikius ir estetinius pageidavimus. Svarstote, kaip išsirinkti geriausią?

Pagrindinį vaidmenį atlieka veidrodžio virš komodos estetika. Ji turi harmoningai derėti su esama įranga, sukurti vientisą, gerai apgalvotą dekorą. Čia svarbi rėmo spalva ir medžiaga – subtilūs mediniai modeliai suteikia šilumos ir natūralumo, o metaliniai ar lakuoti gali suteikti šiuolaikiško akcento jūsų namų interjerui.

Veidrodžio dydis – kas kita. svarbus aspektas, į kurį reikia atsižvelgti. Per didelis veidrodis virš komodos gali užgožti erdvę, o per mažas veidrodis išnyks kitų baldų fone. Idealus modelis turi būti proporcingas komodai ir neviršyti jos pločio. Taip pat atsižvelkite į lubų aukštį – daugiabučiuose namuose didesni veidrodžiai gali atrodyti įspūdingai, o žemesnėse erdvėse geriau tiks mažesni.

Veidrodžio forma yra dar vienas dėmesio vertas elementas. Stačiakampis, elegantiškas veidrodis virš komodos bus universalus ir tiks daugumoje interjerų. Apvalios suteikia lengvumo ir pagyvina kompoziciją, o ovalios gali suteikti subtilumo. Modelio pasirinkimas priklauso nuo asmeninių pageidavimų ir interjero stiliaus.

Šiuolaikiniai svetainės veidrodžiai virš komodos taip pat gali pasiūlyti SMART parinkčių, pvz., LED foninį apšvietimą , kuri sukuria nepakartojamą atmosferą kambaryje. Tačiau ypatingo dėmesio vertos funkcijos apima galimybę rodyti filmus iš srautinio perdavimo paslaugų, klausytis muzikos ir net rodyti dokumentus ar el. paštą!

Veidrodis virš komodos – kaip aukštai jį pakabinti ir kiti išdėstymo patarimai

Yra keletas pagrindinių taisyklių, kaip sumaniai pakabinti veidrodį virš komodos, kad būtų pasiektas optimalus estetinis ir praktiškas efektas. Pasidalinsime jais su jumis!

Pirma problema – kokiame aukštyje turėtų būti pakabintas veidrodis virš komodos. Pakabinus per aukštai gali būti nepatogu naudotis ir gali sutrikti kambario proporcijos. Paprastai rekomenduojama, kad jos apatinė kraštinė būtų maždaug 15-20 cm virš komodos viršutinio krašto. Šis atstumas užtikrina tinkamą pusiausvyrą tarp veidrodžio ir baldų, neatimdamas jų funkcionalumo.

Apšvietimas yra dar vienas svarbus veidrodžio išdėstymo elementas, į kurį reikia atsižvelgti. Tinkamai parinkta šviesa ne tik išryškins stiklo grožį, bet ir gali turėti įtakos nuotaikai patalpoje. Vienoje veidrodžio pusėje pastatytas šviestuvas sukurs subtilų efektą ir suteiks interjerui šilumos, o simetriškas sieninių šviestuvų išdėstymas abiejose pusėse sukurs dramatiškesnį ir oficialesnį efektą.

Pagaliau prisiminkite apie dekoratyvinį aspektą. Juos galima papildomai papuošti ant komodos padėjus elegantiškų aksesuarų, tokių kaip vazos su gėlėmis, knygos, dekoratyviniai padėklai ar žvakidės. Šie smulkūs elementai ne tik praturtins dekorą, bet ir leis sukurti vientisą bei rafinuotą kompoziciją.

Žr. daugiau