Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Apvalūs LED vonios veidrodžiai

30
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Kambario tipas - Prieškambaris ✖
Kambario tipas - Svetainė ✖
Veidrodžio forma - Apvalūs ✖
Kolekcija - AmbientLine ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
Kolekcija - Veidrodžiai Kabantis ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖

Rodoma 3030 produktų

Apvalūs LED vonios veidrodžiai – elegancija ir funkcionalumas

Vonios kambarys yra viena svarbiausių buto vietų poilsiui ir poilsiui. Tai, kas leis jums sukurti unikalų namų vonios kambario išdėstymą, yra apvalūs LED vonios veidrodžiai, kuriuos rasite parduotuvėje „Artforma“. Tai unikalūs apvalūs veidrodžiai vonios kambariui, su apšvietimo skydeliu ir moderniais sprendimais, kurie leis jūsų vonios kambariui spindėti ir tapti funkcionalesniu. Apvalūs vonios veidrodžiai – tai komforto ir elegancijos derinys, dėl kurio vonios kambaryje jausitės kaip profesionaliame SPA.

Neabejotinas pranašumas, išskiriantis apvalius vonios veidrodžius, yra galimybė juos pritaikyti prie beveik bet kokio interjero dizaino. Vonios veidrodžiai – apvalūs, bet kokio dydžio, minimalistiniai ar su papildoma apdaila, ypač tiks dideliame, erdviame vonios kambaryje. Jie taip pat yra geras pasirinkimas mažose patalpose, nes optiškai jas padidina ir padeda koreguoti proporcijas.

Apvalūs LED vonios veidrodžiai – nepriklausoma vidaus apdaila

Apvalus apšviestas vonios veidrodis yra unikalus akcentas kambaryje, kuris leis suprojektuoti patogų vonios kambarį visiems šeimos nariams. Gerai apšviestas veidrodis veiks kaip nepriklausomas dekoratyvinis elementas ant didelės sienos, šalia gėlių stovo ar paprastos kosmetikos lentynos. Apvalūs veidrodžiai vonios kambariui – geriausias pasirinkimas vonios kambaryje su asimetriškomis sienomis, palėpėje ar patalpoje su nuožulniomis lubomis.

Apvalūs LED vonios veidrodžiai leis diskretiškai subalansuoti siauro ir ilgo vonios kambario proporcijas. Šviečiami apvalūs veidrodžiai vonios kambariui puikiai atrodo ant pilkos arba juodos sienos, industrinio stiliaus vonios kambaryje ar šviesiame namų SPA. Dideli, apvalūs LED vonios veidrodžiai užpildys erdvę virš praustuvo ir padarys kasdienę higieną bei kosmetinę veiklą dar malonesnę. LED apšvietimo skydelis gali būti papildomas šviesos šaltinis arba diskretiška puošmena vakaro maudynių metu.

Vonios kambario veidrodžiai – apvalūs dekoracijos gerai sutvarkytame interjere

Apvalūs vonios veidrodžiai universalus kiekvienos vonios įrangos elementas. Dėl apvalios formos LED apšviestas veidrodis įspūdingai atrodys kartu su laisvai pastatoma praustuvu arba pailga spintele su praustuvu ant stalviršio. Apvalus apšviestas vonios veidrodisgali būti derinamas su dideliu, pakabinamu šviestuvu su ovaliais atspalviais, todėl jūsų vonios kambarys atrodys dar didesnis.

Apvalus veidrodis su LED foniniu apšvietimu leis sutaupyti vietos mažoje patalpoje ir atsisakyti tradicinio apšvietimo. LED skydelis leis efektyviai pasidaryti makiažą ir tiksliai išryškinti namiškių veidus veidrodyje. Tuo pačiu metu modernūs LED veidrodžiai iš Artforma leidžia reguliuoti apšvietimo intensyvumą pagal savijautą ar paros laiką, kad vonios kambarys taptų tikra poilsio vieta. Pasirinkus apvalų veidrodį su LED apšvietimu, garantuojama, kad laikas, praleistas vonioje, visada praeis malonioje atmosferoje.

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau