Nuolaida -5% su kodu 5promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Vonios kambarys

99
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Veidrodžio forma - Apvalūs ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Veidrodžio forma - Suapvalinti ✖
Veidrodžio forma - Ovalus ✖
Kolekcija - AmbientLine ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
Kolekcija - SlimLine ✖
Kolekcija - Decor ✖
Kolekcija - WoodenFrame ✖
Kolekcija - Lucas ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir apačioje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio šonuose ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Veidrodžio kryptis - Vertikalus ✖

Rodoma 4599 produktų

Vonios veidrodžiai. Suteikite savo vonios kambariui unikalų vaizdą

Ar esate naujo vonios kambario projektavimo etape? Ieškote patrauklių sienų dekoracijų, įskaitant veidrodžius, kurie būtų unikalios formos puošmena? Pasirinkite vieną iš mūsų modelių. Vonios veidrodžiaimūsų pasiūlyme suteikia teigiamų vizualinių įspūdžių ir nėra siejami su tradiciniais veidrodžiais. Jei jums patinka originalus dizainas ir elektroniniai sprendimai, tikrai išsirinksite ką nors sau. Atminkite, kad LED veidrodis vonios kambariui nebūtinai turi būti naudojamas tik žiūrėjimui, jis taip pat yra dekoratyvinis jūsų sienos elementas.

LED veidrodžiai vonios kambariui

Mūsų asortimente visiLED veidrodžiai turi specialų apšvietimą, kuris yra įvairių formų. Jūs nuspręsite, koks bus efektas. Specialiai sukurti šviestuvai, leidžiantys atlikti tikslias užduotis, tokias kaip skutimasis, makiažas ar dantų valymas. Šiuo tikslu veidrodžiuose naudojamas LED apšvietimas, kuris suteikia reikiamą šviesos kiekį be akinimo. Dekoratyvinis LED apšvietimas leidžia sukurti įdomius apšvietimo efektus, kurie savo ruožtu veikia nuotaiką vonios kambaryje.

Vonios veidrodžiai – svarbu jų forma

Renkantis Vonios veidrodis, apsvarstykite, kiek vietos galite skirti jam ant sienos. Tai labai svarbu, nes žinodami sienos matmenis galėsite tiksliau sureguliuoti veidrodį. O gal rinksitės netaisyklingos formos veidrodį? Mūsų pasiūloje yra ovalo ir kampinių formų veidrodžiai. Išpopuliarėjo ovalūs arba apvalūs vonios veidrodžiai. Suapvalinta forma suteikia kambariui subtilumo ir harmonijos, o švelnios linijos suteikia išskirtinio charakterio ir stiliaus.

Vonios veidrodžio dydis – kaip jį priderinti?

Veidrodžių matmenys turi būti panašūs į praustuvo arba praustuvo spintelės matmenis. Tai sukurs harmoningą vaizdą. Veidrodžio aukštis turi būti pritaikytas prie vonios kambario naudotojų ūgio. Todėl jis turėtų būti pastatytas tokiame aukštyje, kad galėtumėte patogiai jį naudoti. Jei vonios kambaryje daug vietos, galite rinktis didesnį veidrodį, kuris suteiks erdvės ir vizualiai padidins kambarį. Savo ruožtu mažuose vonios kambariuose geriau rinktis mažesnį veidrodį, kad jis neužgožtų interjero. Jei norite, kad veidrodis būtų dekoratyvesnis, galite rinktis netaisyklingos formos ar rėmelį, kuris suteiks kambariui charakterio. Taip pat galite rinktis visą komplektą iš karto – vonios veidrodinė spintelė ir veidrodis turi derėti.

Už individualų užsakymą gaminami vonios veidrodžiai

Į mūsų pasiūlymą įeina daugybė LED veidrodžių dydžių, kurie leis jums rasti produktą, kuris puikiai tiks jūsų kambaryje. Galimi LED veidrodžiai, kurių matmenys yra 70 × 50, 80 × 60, 100 × 60, 120 × 60, 120 × 80, 140 × 60, 140 × 80 ir net 200 × 100. Kalbant apie estetinius aspektus, pagal užsakymą pagamintas vonios veidrodis taip pat yra praktiškas. Tinkamai parinkti gaminio matmenys padės vizualiai padidinti vonios kambarį, o tai padidins erdvės ir šviesos įspūdį. Dėl to pagal užsakymą pagamintas veidrodis gali būti geras sprendimas mažesniems vonios kambariams.

AmbientLine kolekcija

Vonios veidrodis iš AmbientLine kolekcijos yra puikus modernaus stiliaus ir elegancijos derinys. Pasirinkite savo vonios kambariui tinkamą LED veidrodžio formą. Rinkitės gaminio variantą su įmontuotu LED apšvietimu, kuris puikiai tiks įvairaus dydžio vonios kambariams. Subtili ir išsklaidyta šviesa, sklindanti iš paviršiaus, sukurs nepakartojamą apšvietimo efektą. Dėl to vonios kambarys įgis nepakartojamą atmosferą. Šviečiantis LED veidrodis suteiks nepakartojamą atmosferą ir sukurs nuotaiką, apie kurią svajojote.

PremiumLine Collection

LED veidrodžiai, skirti vonios kambarysiš PremiumLine serijos siūlo neribotas galimybes įrengti vonios kambarį šiuolaikiškai. Mūsų asortimente net 19 skirtingų įrėmintų veidrodžių dekorų, kuriuos galima priderinti prie vonios baldų. Premium serija buvo specialiai sukurta taip, kad šviesa būtų nukreipta tiksliai į priešais veidrodį stovintį žmogų. Klientai gali rinktis iš daugybės dekoracijų, įskaitant vario, juodos, baltos, auksinės ir sidabrinės spalvos.

Dekoro kolekcija

Žinome, kaip svarbu sekite interjero dizaino tendencijas, todėl sukūrėme kolekciją Decor, kuri siūlovonios veidrodžiussu dekoratyviniu rėmu. Mūsų konfigūracijos skydelyje galite pasirinkti paletę ir pamatyti, kaip jos atrodo visoje savo šlovėje. Dėl to jūs turite galimybę pamatyti, kaip atrodo galutinis efektas. Pasirinkę dekoratyvinę fanerą ne tik gausite unikalų dizainą, bet ir padidinsite veidrodžio atsparumą pažeidimams bei drėgmei. Tai labai praktiškas sprendimas!

SlimLine kolekcija

Ar vertinate inovatyvius sprendimus interjero dizaino procese? Jei taip, puiku, nes mūsų pasiūlyme yra visiškai nauji vonios veidrodžiai iš SlimLine kolekcijos. Veidrodinės dekoracijos pasižymi papildomu dangteliu. Tai novatoriškas veidrodžių variantas, nes leidžia paslėpti visus papildomus elementus už elegantiško gaubto. Be to, šis dangtelis pasižymi aukšta darbo kokybe ir atsparumu drėgmei.

Medinių rėmų kolekcija

Vertiname ergonomiškas priedų laikymo galimybes. Šią funkciją puikiai atliks kolekcijos „Wooden Frame“ Vonios veidrodžiai, nes turi rėmelį su įmontuota lentyna kosmetikai. Šio sprendimo dėka galėsite jame laikyti būtiniausius vonios reikmenis. Pasirinkite vieną modelį iš 15 skirtingų dekoro spalvų ir veidrodį su rėmeliu priderinkite prie likusių vonios kambario baldų. Gaukite prabangaus vonios kambario efektą su ypatingais priedais.

Lucas kolekcija

Ar norite išprotėti dėl vonios kambario išdėstymo? Lucas kolekcija skirta jums! Jos gaminiuose veidrodis derinamas su papildomomis lentynomis. Tai tikrai praktiškas sprendimas, ypač kai norite maksimaliai išnaudoti erdvę. Dėl to galėsite lengvai pasiekti būtiniausius priedus, kuriuos galėsite laikyti apatinėje veidrodžio rėmo dalyje. Siūlome trijų spalvų veidrodžio apdailos variantus. Patikrinkite, kuris iš jų labiausiai tiks jūsų projektui.

Vonios veidrodžiai – dažniausiai užduodami klausimai

Koks veidrodis pasirinkti vonios kambariui?

Vonios veidrodis turėtų būti pritaikytas visų jūsų namų ūkio narių poreikiams. Šio elemento funkcionalumas yra didelis naudojimo komfortas ir darbo estetika, kuri padidina kambario vertę. Dažniausiai vonios veidrodis užpildo erdvę virš tualetinio staliuko ar praustuvo. Galite juos pastatyti ant visos sienos, kuri vizualiai padidins nedidelį vonios kambarį. Jei tvarkote nedidelę erdvę ar neįprastos formos kambarį, geras sprendimas yra mažesnis veidrodis su LED apšvietimu, papildytas papildomomis funkcijomis, tokiomis kaip radijas ar Bluetooth garsiakalbis.

Kaip apšviesti vonios veidrodį?

Kad vonios veidrodis atliktų savo funkciją, jam reikia kokybiško apšvietimo. Alternatyva klasikiniams lubiniams šviestuvams ar sieniniams šviestuvams yra LED vonios veidrodis su specialiu apšvietimo skydeliu, įmontuotu veidrodžio paviršiuje. Apšvietimo elementą galite rasti palei visą veidrodžio kraštą arba jo dalį. Dėl to jūs galite reguliuoti šviesos intensyvumą ir jos išdėstymą vonios kambaryje pagal savo pageidavimus.

Kokiame aukštyje kabinti veidrodis vonioje?

Vonios veidrodį galite pakabinti akių lygyje, kelis centimetrus virš kriauklės. Jis turėtų tiksliai atspindėti jūsų veidą ir didelę figūros dalį. Jei turite nedidelę patalpą, veidrodis ant visos sienos suteiks jums didesnį gylį, o jūs optimaliai išnaudosite kiekvieną patalpos centimetrą. Veidrodis ant siauros sienos padės suvienodinti vonios kambario proporcijas ir sukurti erdvinį efektą.

Koks veidrodis mažam vonios kambarys?

Kasdieninio tualeto metu vonios veidrodis palengvina įprastą veiklą, pvz., kruopštaus makiažo atlikimą. Puikus vonios veidrodis mažam vonios kambariui yra toks, kuriame klasikinio veidrodžio ypatybės derinamos su daugiafunkciu įrenginiu, padedančiu atsipalaiduoti. LED veidrodis su įmontuotu apšvietimu yra reikšmingas vietos taupymas. Renkantis veidrodį iš „Artforma“, galite naudoti įmontuotą „Bluetooth“ garsiakalbį arba orų stotį ir „SmartPanel“, kurie leis suprojektuoti savo svajonių vonios kambarį, nepaisant jo dydžio.

Jak sumontuoja vonios veidrodį?

Vonioje veidrodį galite montuoti dviem būdais. Pirma, pakabinate ant rankenėlių, o antra – priklijuojate prie pasirinkto paviršiaus. Vonios veidrodį galite tvirtinti specialiais klijais, kurie leidžia montuoti ant plytelių, betono ir baldų fasadų. Kruopščiai nuvalę ir išdžiovinę paviršių, klijais paskirstykite visą galinį paviršių ir pasirinktoje vietoje pritvirtinkite vonios veidrodį.

Kur įsigyti vonios veidrodis?

Šiuolaikinis „Artforma“ vonios veidrodis yra kelių apdailos versijų. Darnią visumą sukurs funkcionalūs baldai, spintos ir vonios veidrodis, kuriuos rasite parduotuvės pasiūloje. Be klasikinio LED veidrodžio galite rinktis naujausiomis technologijomis praturtintą modelį. Galite rinktis iš veidrodžių su jutikliu arba jutikliniu jungikliu, valdomų nuotolinio valdymo pulteliu arba Wi-Fi. Kiekvieną dizainą galite papildyti kosmetiniu veidrodžiu, šildymo kilimėliu ar tvarkinga kosmetikos lentyna, kuri padės sutvarkyti erdvę.

Kiek kainuoja. kainuoja vonios veidrodis?

Vonios veidrodžio kaina priklauso nuo jo dydžio, formos ir papildomų funkcijų, tokių kaip meteorologinė stotis ar meteorologinė stotis. LED vonios veidrodis su įmontuotu radijo imtuvu ar laikrodžiu apribos daiktų skaičių mažoje patalpoje, o vonios kambaryje palaikysite tvarkingumą. Jei pasirinksite vonios veidrodį su SmartPanel, vienu įrenginiu galėsite naudotis savo mėgstamomis funkcijomis namuose, o po ilgos darbo dienos galėsite atsipalaiduoti puikiai suprojektuotame vonios kambaryje.

Kokios formos vonios veidrodį rinktis?

Veidrodžio formos pasirinkimas priklauso nuo individualių pageidavimų ir vonios kambario stiliaus. Galite pasirinkti apvalius vonios veidrodžius, kurie yra subtilūs ir elegantiški, stačiakampius vonios veidrodžius, kurie turi klasikinę išvaizdą, ovalius veidrodžius subtiliam efektui arba apvalius vonios veidrodžius, kurie suteikia vonios kambariui šiuolaikiškumo.

Veidrodžiai pagal formą

Veidrodžiai pagal tipą

Veidrodžiai pagal patalpą

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau