Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Ovalūs LED vonios veidrodžiai

15
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Veidrodžio forma - Ovalus ✖
Kolekcija - AmbientLine ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
Kolekcija - Akriliniai ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Veidrodžio kryptis - Vertikalus ✖

Rodoma 1515 produktų

Ovalūs LED vonios veidrodžiai – prašmatnumo ir elegancijos

Vonios kambarys yra viena iš svarbiausių patalpų jūsų bute ir turi būti funkcionaliai įrengta. Patogų vonios kambarį, pritaikytą jūsų poreikiams, galėsite sutvarkyti ovalūs vonios veidrodžiai su LED foniniu apšvietimu. Tai meistriškai integruotas vonios veidrodis, kuris padaro kambarį šviesesnį, optiškai didesnį ir teigiamai veikia nuotaiką. namų ūkio. Ovalūs vonios veidrodžiai iš plataus Artforma parduotuvės asortimento – tai galimybė sukurti malonų vonios kambarį, kupiną elegancijos ir nesenstančio stiliaus.

Ovalūs vonios veidrodžiai su apšvietimu< /u> yra originali alternatyva klasikiniams stačiakampiams veidrodžiams vonios kambaryje. Neabejotinas jų pranašumas – originali forma, kuri kartu su moderniu apšvietimu padės sukurti gerai sukomponuotą vonios kambarį. Dėl galimybės reguliuoti apšvietimo intensyvumą ovalūs LED vonios veidrodžiai puikiai tinka bet kuriuo paros metu, kai norite pailsėti ar pasisemti energijos.

Ovalūs vonios veidrodžiai – modernus interjeras su charakteriu

Ovalūs vonios veidrodžiai su apšvietimu optimalus pasirinkimas tiems, kurie šiuolaikiškus interjerus įrengia su fantazija. Jie leidžia nutolti nuo nusistovėjusių vonios dizaino modelių ir padaryti interjerą jaukesnį. Ovalus veidrodis puikiai papildys stačiakampę vonios spintelę su praustuvu ant stalviršio. Prie lango arba ant sienos galite sėkmingai pakabinti didelį ovalų veidrodį, kuriame taip pat yra vietos pakabinamai kosmetikos spintelei.

Galima naudoti ovalius vonios veidrodžius su LED apšvietimu kaip pagrindinis dekoratyvinis motyvas kambaryje. Boho stiliaus pakabinami gėlių stovai derės prie ovalo formos veidrodžio, kaip ir apvalūs indai smulkiai kosmetikai ant vonios spintelės viršaus. Gerai apšviestas ovalo formos LED veidrodis papildys tamsų vonios kambarį su betoninėmis sienomis arba interjerą, padengtą ažūriniais tapetais. Jie gali tapti unikaliu motyvu žavingame ar boho stiliaus vonios kambaryje.

Ovalūs LED vonios veidrodžiai – mėgaukitės komfortu

Modernūs vonios veidrodžiai, kuriuos galima įsigyti parduotuvėje „Artforma“, yra atsakas į išrankiausių klientų poreikius. Kiekvienas gaminys išsiskiria dėmesiu detalėms ir galimybe individualiai pritaikyti individualius parametrus pagal visų namų ūkio narių poreikius. Ovalūs vonios veidrodžiai su foniniu apšvietimu optimaliai apšviečia veidą ar figūrą ir kasdienę higienos veiklą daro daug malonesnę.

Šiuolaikinius ovalius LED veidrodžius galite papildyti daugybe funkcinių priedų. Artformoje rasite veidrodėlių su papildomu valdymo pultu, radijo imtuvu ar laikrodžiu. Vonioje galite suprojektuoti namų poilsio centrą – šildymo kilimėlio ir praktiškos lentynos kosmetikai dėka galėsite laisvai naudotis vonios kambariu bet kuriuo paros metu. Priderinus veidrodžio dydį ir formą prie vonios sienos, be jokių kompromisų mėgausitės įprasta namų veikla. Šviečiantys LED vonios veidrodžiai yra prabanga, kurios nusipelnėte.

Žr. daugiau