Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Stačiakampiai LED vonios veidrodžiai

19
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir apačioje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio šonuose ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖

Rodoma 1919 produktų

Stačiakampiai LED vonios veidrodžiai – elegantiškas ir praktiškas vonios kambarys

Sukurti funkcionalų interjerą, kuris džiugins unikalia išvaizda ir dėmesiu detalėms? Su šia užduotimi tikrai padės LED stačiakampiai vonios veidrodžiai, kuriuos rasite platiame „Artforma“ parduotuvės asortimente. Tai idealus gaminys klasikiniams vonios kambariams ir patalpoms, kuriose reikalingas diskretiškas apšvietimas. Stačiakampiai vonios veidrodžiai su apšvietimu optimaliai užpildys erdvę virš praustuvo ir puikiai tiks ant sienos virš kosmetikos spintelės.

Šviečiami stačiakampiai vonios veidrodžiai – tai šiek tiek klasika, derinama su moderniais sprendimais. Stačiakampiai vonios veidrodžiai puikiai dera prie stačiakampių vonios spintelių ar erdvių baldų. Stačiakampio veidrodžio dėka galite sukurti įdomią kompoziciją madingame vonios kambaryje, kuriame vyrauja drąsios spalvos ir aiškiai išryškinti dekoratyviniai motyvai.

Stačiakampiai vonios veidrodžiai – patogumas kasdienės priežiūros metu

Stačiakampiai LED vonios veidrodžiai tinka tiek vonios kambarys blokiniame name arba didelis kambarys viename name. Stačiakampis veidrodis puikiai derės prie stačiakampės praustuvo spintelės ir reikiamų vonios reikmenų. Pasirinkę minimalistinės formos stačiakampius vonios veidrodžius su apšvietimu, galėsite išryškinti gausiai dekoruotos sienos ar blizgios vonios furnitūros grožį.

Stačiakampius veidrodžius vonios kambariui turėtų pagalvoti kiekvienas, norintis vizualiai padidinti interjerą. Didelis, visą sieną dengiantis veidrodis leis sukurti gylio efektą, o atliekant kasdienes higienos procedūras pravers papildomas apšvietimas. LED vonios veidrodžiai Stačiakampiai šviestuvai yra įdomi alternatyva klasikiniam lubiniam apšvietimui arba šoniniams sieniniams šviestuvams. Jie padės praskaidrinti net ir labai mažą vonios kambarį bei suvienodins jo proporcijas ir net taps pagrindiniu puošybos motyvu.

Šviečiami stačiakampiai vonios veidrodžiai – modernūs sprendimai jūsų namuose

Stačiakampiai vonios veidrodžiai su papildomais LED apšvietimas užtikrins, kad kiekvienas namų ūkio narys galėtų pilnai atsipalaiduoti Jūsų vonios kambaryje. Reguliuojamas šviesos intensyvumas reiškia, kad galite bet kuriuo metu pritaikyti apšvietimo stiprumą savo veiklai. Šiuolaikinius LED vonios veidrodžius galite papildyti papildomais priedais, tokiais kaip kosmetinis veidrodis, „Bluetooth“ garsiakalbis ar speciali stotelė su laikrodžiu ir valdymo pultu.

Ypatingų patogumų dėka „Artforma“ siūlo stačiakampius veidrodžius. parduotuvė padės suprojektuoti svajonių vonios kambarį. Kosmetikai pasirinkę veidrodį su šildymo kilimėliu ar stiklinę lentyną, turėsite laisvę juo naudotis nepriklausomai nuo paros laiko ar kambario temperatūros. Šviesų ir labai elegantišką veidrodį su foniniu apšvietimu galite naudoti modernaus ar industrinio stiliaus vonios kambaryje, derinti su spalvingais sienų tapetais ir dizainerių kurtais aksesuarais. Dėl didelių veidrodžių su stipriu apšvietimu turėsite galimybę žaisti spalvomis ir raštais ant sienų – sukurti būtent jums patinkančius interjerus.

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau