Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Suapvalinti LED vonios veidrodžiai

13
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Veidrodžio forma - Suapvalinti ✖
Kolekcija - AmbientLine ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
Kolekcija - Akriliniai ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir apačioje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio šonuose ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Veidrodžio kryptis - Vertikalus ✖

Rodoma 1313 produktų

Apvalūs LED vonios veidrodžiai – originalus vonios kambarys jūsų namuose

Jei planuojate įrengti šiuolaikišką ir funkcionalų vonios kambarį, suapvalinti LED vonios veidrodžiai gali būti geriausias jūsų pasirinkimas. Suapvalinti vonios veidrodžiai su apšvietimu – originalus interjero elementas, kuris patraukia dėmesį savo neįprastomis formomis ir labai malonia forma. Tai klasikinio stačiakampio veidrodžio derinys su ovaliais kraštais, kurie padaro interjerą jaukesnį.

Ovalūs sieniniai veidrodžiai su LED apšvietimu puikiai tiks bet kokio tipo patalpoje. Jų dėka galėsite visapusiškai išnaudoti mažo vonios kambario erdvę ir tuo pačiu suteikti prašmatnumo bei nepastebimo ekstravagancijos. Užapvalinti veidrodžio šonai puikiai papildo apvalių atspalvių šviestuvus, puikiai dera su apvaliu grindų kilimėliu ir sušvelnina klasikinės stačiakampės praustuvo spintelės formą. Jos patraukliai derės su didelėmis stačiakampėmis sienų plytelėmis, sklandžiai užpildys didelę sieną virš vonios ir derės prie asketiško industrinio stiliaus vonios kambario apdailos.

Apvalūs LED vonios veidrodžiai – stilinga modernybė

Ar svarstote apie šviečiamus vonios veidrodžius? Suapvalinti kraštai – įdomus dekoratyvinis elementas, tinkantis minimalistiniam vonios kambariui, kuriame mažai daiktų. Apvalų veidrodį galite naudoti aukštame arba ilgame vonios kambaryje arba patalpoje su nuožulniomis lubomis – dėl jo minkštų formų įgausite didesnę pusiausvyrą ir geresnes proporcijas. Didelis, masyvus veidrodis su LED foniniu apšvietimu puikiai tiks erdviame vonios kambaryje, kur būtini papildomi šviesos šaltiniai.

Apvalūs LED vonios veidrodžiai leis atsipalaiduoti vonioje po įtemptos dienos. Subtilus LED šviestuvas leis atsipalaiduoti vonioje ar išsimaudyti karštu dušu, o tai suteiks energijos veikti. Jei pasirinksite gausiai dekoruotą veidrodį su plačiu apšvietimo skydeliu, jis gali tapti svarbiausiu interjero dizaino elementu. Mažesnis veidrodis ant šoninės vonios sienelės – tai galimybė sukurti jaukų kampelį vakariniam tualetui ir poilsiui prieš miegą.

Šviečiantys apvalūs vonios veidrodžiai – a stilingas akcentas vonios kambaryje

Apvalūs LED vonios veidrodžiai – įdomus būdas vonioje žaisti linijomis ir formuotis. Dėl savo unikalios išvaizdos jie puikiai dera prie modernaus stiliaus baldų ir gausiai dekoruotų senovinių aksesuarų. Suapvalinti kampai patraukliai atrodo šviesiuose kambariuose ir boho stiliaus vonios kambariuose. Jie bus unikalus akcentas vonios kambaryje su aukso ar žalvario aksesuarais ir stipriai dekoruotomis grindimis.

Apvalius vonios veidrodžius su apšvietimu iš Artforma kolekcijos galite papildyti daugybe priedų. Įsigykite patogią erdvę naudodami papildomą stiklinę lentyną, valdymo pultą, laikrodį arba Bluetooth radiją. Šildymo kilimėlis ar kosmetinis veidrodis leis patogiai naudotis vonios kambariu nepriklausomai nuo paros meto ir mėgstamos veiklos. Vonios veidrodžių su LED foniniu apšvietimu dėka įgausite vietą savo namuose, kur jausitės tikrai ypatingai.

Žr. daugiau