Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Veidrodžiai Akumuliatoriniai

17
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Veidrodžio forma - Apvalūs ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Kolekcija - AmbientLine ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio šonuose ✖

Rodoma 1717 produktų

Baterija maitinami LED veidrodžiai

Veidrodis yra vienas iš esminių vonios kambario apdailos elementų. Tiesą sakant, sunku įsivaizduoti funkcionalų vonios kambarį be tinkamo veidrodžio, kuris atlieka ne tik praktinę, bet ir dekoratyvinę funkciją. Dažniausiai jas kabiname virš praustuvo, tačiau galima naudoti ir kitose patalpos vietose. Dar visai neseniai buvo galima rinktis tarp veidrodžio ir spintelės su veidrodžio priekiu, tačiau dabar yra trečias variantas –baterija valdomas LED veidrodis. Tai labai patogus sprendimas, švelniai apšviečiantis kambarį, kuris išpopuliarėjo nuo pat jo įvedimo. į rinką pamažu įgauna vis didesnį populiarumą. Todėl verta susipažinti su gaminiu, kuris yraLED veidrodėlis, kurį galite rasti mūsų svetainėje.

Baterija veikiantis LED veidrodis – būdas tamsiam vonios kambariui

Vonioje esantis veidrodis yra ne tik puošybos elementas, bet ir būtina įranga. Jis naudojamas kiekvieną rytą ir vakarą atliekant įvairius priežiūros ritualus. Tokiais momentais tinkamas apšvietimas yra labai svarbus norint pasiekti gerą efektą ir išvengti iškraipymų, pvz., atliekant makiažą. Standartinio vonios kambario apšvietimo ne visada pakanka, nes susidaro šešėliai, dėl kurių mums sunku tiksliai atlikti tam tikras veiklas. Būtent tokiose situacijose puikiai tiks veidrodis su LED apšvietimu. Jis puikiai apšviečia veidą ir yra labai funkcionalus.

Be praktinės funkcijos, veidrodis taip pat atlieka svarbų dekoratyvinį vaidmenį. Dėl savo vizualinio efekto tai išskirtinai patrauklus interjero dizaino elementas, patraukiantis dėmesį ir suteikiantis kambariui elegancijos bei stiliaus. Puikiai tinka kaip modernaus interjero elementas, nors tiks ir prie klasikinio.Baterija maitinami LED veidrodžiaiyra universalūs. Jie gali būti naudojami įvairiai, pvz., kuriant dekoratyvines kompozicijas su įvairių formų ir dydžių veidrodžiais arba naudojant pusapvalį veidrodį mažose erdvėse. Papildomas šviesos šaltinis sukuria didesnės erdvės įspūdį ir daro interjerą jaukesnį.

Baterija maitinami LED veidrodėliai – į ką atkreipti dėmesį perkant?

Vienas iš svarbiausių aspektų renkantis bet kokį interjero dizaino elementą yra jo kokybė. Todėl baterijomis maitinamasLED veidrodis turėtų būti pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kurios puikiai susidoros su sudėtingomis vonios kambario sąlygomis. Be stilingos išvaizdos, veidrodis turi būti praktiškas ir atlikti savo vaidmenį. Be to, perkant baterijomis maitinamą LED veidrodį vonios kambariui, verta atkreipti dėmesį į keletą svarbių techninių parametrų. Pirmiausia turite nuspręsti, kokio tipo veidrodis jums tiks. Be to, svarbūs yra tam tikrame modelyje naudojamų šviesos diodų tipai, nes jie turi įtakos apšvietimo kokybei. Energijos suvartojimas taip pat yra svarbus parametras, informuojantis mus apie apšvietimo poreikį, išreikštą vatais.

Maitinimo šaltinis ir jo prijungimo būdas yra dar vienas svarbus parametras, turintis įtakos naudojimosi veidrodžiu patogumui. . Jei nuspręsite pasirinkti LED apšvietimą, maitinamą nuolatine srove, būtinai atkreipkite dėmesį į galimas parinktis, tokias kaip elektros kubas ir kabeliai su jungikliu. Tačiau jei pasirinksite baterijomis maitinamąLED veidrodį – patikrinkite, kokios galios baterijų reikės, kad veidrodis veiktų taip, kaip turėtų. Taip pat verta patikrinti veidrodžio storį ir montavimui reikalingą atstumą nuo sienos. Kitas svarbus parametras – šviesos spalva, kuri turi įtakos mūsų savijautai ir aplinkos suvokimui. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus parametras – veidrodžio sandarumo klasė, kurią verta rinktis IP44 lygiu, kad veidrodis būtų tinkamai apsaugotas nuo drėgmės ir garų vonioje.

Kada verta pirkti veidrodį? LED baterijomis veikiantys?

Akumuliatoriais LED veidrodžiai, kuriuos rasite mūsų parduotuvės pasiūlyme, yra idealus sprendimas beveik kiekvienam vonios kambariui. Tačiau verta pabrėžti privalumus, dėl kurių verta įsigyti tokį vonios kambario apšvietimo šaltinį.

Visų pirma, šviečiantys baterija maitinami LED veidrodžiai yra patogus ir praktiškas sprendimas, nes jiems nereikia papildomo apšvietimo vonios kambaryje, o pats jo šaltinis. Jūs tikrai išvengsite daugelio sunkumų, susijusių su papildomų vonios sieninių šviestuvų montavimu, o tai neįmanoma kiekviename vonios kambaryje. Veidrodis su LED apšvietimu yra puikus sprendimas, kai nenorite renovuoti elektros instaliacijos konkrečioje patalpoje, bet nusprendžiate, kad jums reikia papildomo šviesos šaltinio. . Šis sprendimas puikiai tinka ir mažiems vonios kambariams, nes taupo erdvę. Be to, dėl įmontuoto šviesos šaltinio galite pasirinkti apšvietimo spalvą ir intensyvumą pagal vartotojo pageidavimus, o tai reiškia, kad veidrodis yra patogus. Be to, veidrodis suLED apšvietimu yra ne tik funkcionalus, bet ir stilingas bei modernus, o tai turi įtakos viso interjero estetikai. Taip pat verta paminėti, kadbaterija maitinami LED veidrodėliaiyra saugūs ir ekologiški, o jų tarnavimo laikas yra daug ilgesnis nei tradicinių, apšviestų veidrodžių.

Baterija maitinami LED veidrodžiai. veidrodžiai – geriausi Artforma

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairių LED veidrodžių vonios kambariui, kurie pasižymi skirtingais dydžiais ir funkcionalumu, kurių dėka galėsite lengvai sukurti unikalų , stilingas ir patogus interjeras. Siūlome daugybę įvairių dydžių veidrodžių, kurie puikiai derės prie bet kokio interjero dizaino. Galite rinktisbaterija maitinamus LED veidrodžiussu įvairių tipų apšvietimo juostele. Be to, kiekviename modelyje sumontuotas kokybiškas svirties jungiklis, leidžiantis bet kada įjungti ir išjungti apšvietimą. Kiekvienas modelis gaminamas pagal individualų užsakymą – todėl galite laisvai pasirinkti visus reikiamus dydžius savo vonios kambariui. Modernus dizainas ir kokybiškos medžiagos patenkins kiekvieną novatoriškų sprendimų gerbėją.

Veidrodžiai pagal formą

Veidrodžiai pagal tipą

Veidrodžiai pagal patalpą

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau