Nuolaida -5% su kodu 5promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Prieškambaris

34
Filtravimas
Kambario tipas - Prieškambaris ✖
Veidrodžio forma - Apvalūs ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Kolekcija - AmbientLine ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
Kolekcija - Decor ✖
Kolekcija - Andes ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio šonuose ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir šonuose ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Veidrodžio kryptis - Vertikalus ✖

Rodoma 3434 produktų

Naujas veidrodis jūsų namų prieškambaryje

Ar jums patinka keisti jus supančią erdvę? Pradėkite nuo priedų, kurie greitai pakeis seną kambarį. Siūlome originalius veidrodžius su papildomomis funkcijomis, kurios jus nustebins. Nuolat tobulinant gamybos procesą ir ilgametę patirtį pramonėje, galime pasiūlyti Jums aukščiausios kokybės gaminius su praktiškai neribotomis modifikavimo galimybėmis. Kiekvienas veidrodis yra rankų darbo pagal individualius klientų užsakymus, kas garantuoja jo išskirtinumą ir pritaikymą specifiniams poreikiams.

Apvalus ar stačiakampis? Dekoratyvinis veidrodis prieškambaryje

Jei norite švelnesnės, ekologiškesnės išvaizdos, apvalūsLED veidrodžiai yra geras pasirinkimas. Jie taip pat gali sušvelninti aštrius jūsų dekoro kampus ir linijas, pavyzdžiui, jei turite daug kampuotų baldų. Suapvalintų formų veidrodžiai prieškambaryje gali būti idealus sprendimas, jei norite sukurti nestandartinį salės dekorą. Norite minimalistinio ir elegantiškesnio dizaino? Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir raskite jums tinkamiausią dekoratyvinį veidrodį. Juos tikrai bus lengviau derinti su kitais salės dizaino elementais, pvz., baldais ar apšvietimu.

Už individualų užsakymą pagamintas veidrodis prieškambaryje

Prieškambaris – tai vieta, kurioje paprastai yra statomas vertikalus veidrodis, kad galėtumėte pamatyti save nuo galvos iki kojų. Prieškambario veidrodžio aukštis turi būti ne mažesnis kaip 140-150 cm, plotis – ne mažesnis kaip 50 cm. Tačiau geresnis pasirinkimas bus 80-90 cm platesnis veidrodis. Norint vizualiai padidinti salę, verta joje pastatyti didelį veidrodį, kuris sukurs kur kas didesnės patalpos įspūdį. Veidrodinis paviršius – paprastas būdas optiškai padidinti patalpos dydį ir atspindėti į ją patenkančią šviesą. Konfigūracijos skydelyje pasirinkite veidrodžio matmenis ir mėgaukitės jo nestandartine išvaizda.

Geriausia prieškambario veidrodžio apšvietimo sistema

LED veidrodžiai vertikalūs suteikia daug galimybių asmeniniams poreikiams pritaikyti dėl įvairių apšvietimo parinkčių. Galite pasirinkti, kad šviesa kris į pasirinktą gaminio dalį arba vienodą veidrodžio apšvietimą aplinkui, kuris yra populiariausias tarp mūsų klientų. Taip pat yra parinkčių apšviesti šonus arba pasirinktus kraštus, tokius kaip viršus ir šonai. Dėl to turite visišką reguliavimo laisvę, todėlveidrodžio foninis apšvietimas atrodys elegantiškai.

Kur dėti veidrodį prieškambaryje? 

Ar jums įdomu, kur jūsų naujasis LED veidrodis atrodys geriausiai? Dažniausiai jie montuojami ant šoninės sienos prie įėjimo į butą. Populiari vieta yra siena už durų, tačiau reikia naudoti durų atramą, kad durų rankena neatsitrenktų į veidrodį. Jei turite neribotas išdėstymo galimybes, tikrai rasite tobulą vietą, kuri išryškins LED apšviesto veidrodžio didybę.

Vertikalus ar horizontalus veidrodis?

Rinkdamiesi veidrodžio formą ir orientaciją, atsižvelkite į tai, kur jis bus kabinamas ir kokias funkcijas jis turi atlikti. Horizontalus veidrodis prieškambaryje geriausiai tiks virš komodos arba po plačia dekoratyvine lentyna, kurioje paliksite raktus. Ant spintos, kaip ir prieškambaryje, verta pakabinti vertikalų veidrodį, kuris leis matyti visą figūrą. Mažose siaurose patalpose šie veidrodžiai gali padėti vizualiai padidinti erdvę.

AmbientLine kolekcija

AmbientLine kolekcijos veidrodžiai išsiskiria savo unikalumu išvaizda ir aukštos kokybės estetika. Dėl stačiakampės formos ir apšvietimo jie vizualiai atrodo didesni. Pagrindinis šių veidrodžių bruožas – išsklaidyta šviesa gale, kuri sukuria atmosferinę atmosferą. Šviesos šaltinis nėra nukreiptas tiesiai į vartotoją, todėl ši kolekcija idealiai tinka žmonėms, kurie mėgsta subtilų ir malonų apšvietimą.

PremiumLine kolekcija

PremiumLine kolekcijoje siūlomi įvairios orientacijos prieangio veidrodžiai – tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Kokybiški veidrodžiai sukurti taip, kad apšvietimas sutelktų dėmesį į priešais stovintį žmogų, todėl kasdieniai priežiūros ritualai tampa dar lengvesni ir patogesni. Naudojami novatoriški sprendimai leidžia nukreipti šviesą į veidrodžio naudotoją, o tai užtikrina aukščiausio lygio naudojimo komfortą.

Dekoro kolekcija

Prieškambario veidrodžiai Kolekcija Decor – tai funkcionalumo ir aukščiausios kokybės estetikos derinys. Šios kolekcijos veidrodžiai patiks originalių interjero sprendimų mėgėjams. Decor serijos veidrodinės dekoracijos yra ne tik funkcionalios, bet ir meniškos, patraukiančios svečių dėmesį ir suteikiančios interjerui originalumo. Be neįprasto rašto, fanera apsaugo veidrodį nuo drėgmės ir pažeidimų. Pasirinkite modernų požiūrį į interjero dizainą ir suteikite savo namams unikalų charakterį naudodamiesi Decor kolekcija.

Andes kolekcija

Ergonomiškas veidrodžio dizainas su pakabomis yra praktiškas sprendimas jūsų prieškambaryje. Be to, gaminys turi daug redagavimo parinkčių, kad atitiktų jūsų kambario stilių. Mūsų pasiūlyme rasite elegantiško ir modernaus stiliaus prieškambario veidrodį, kuris suteiks jūsų interjerui rafinuotumo. Veidrodyje sumontuoti pakabukai, leidžiantys patogiai susidėti kepurę, raktus, striukę, švarką ar kitus daiktus. Be to, ant veidrodžio sumontuoti trys kabliukai, kurie dar labiau padidina jo funkcionalumą. Papildoma prieškambario spintelė tikrai padidins smulkių aksesuarų laikymo patogumą.

Įranga, kuri padidina veidrodžio naudingumą prieškambaryje

Nusprendę pirkti veidrodį prieškambaryje, investuokite į papildomą oro skydelio ir LED laikrodžio galimybę. Šios dvi funkcijos gali būti labai naudingos kasdien. Paprasti, bet įspūdingai atrodantys laikrodžių ekranai ir pažangesnės stotys leidžia patikrinti orų tendencijas. Dėl to išeidami iš namų būsite pasiruošę bet kokioms oro sąlygoms. Siūlome tris LCD ekrano valdymo parinktis: liečiant, programa arba skydeliu, esančiu veidrodžio gale.

Prieškambario veidrodėliai – dažnai užduodami klausimai

Kokiame aukštyje kabinti veidrodį prieškambaryje?

Pakabinkite prieškambario veidrodį akių lygyje, kad jis užfiksuotų visas siluetas priešingoje pusėje. Gera idėja – didesni prieškambario veidrodžiai, kurie leis laisvai keisti garderobą ir prie drabužių derinti aksesuarus. Modernūs prieškambario veidrodžiai su foniniu apšvietimu tarnauja kaip papildomas šviesos šaltinis ir užtikrina didžiausią naudojimosi komfortą visiems namų ūkio nariams.

Kaip papuošti veidrodis prieškambaryje?

Prieškambario veidrodis gali būti ir savarankiškas puošybos elementas. Artformos prieškambario veidrodžiai buvo papildyti LED apšvietimo skydeliu, kuris puikiai apšvies visą jūsų figūrą. Be to, priedas sukuria subtilų švytėjimą ant sienos aplink veidrodį. Iš veidrodžio sklindanti šviesa įneš į salę unikalią atmosferą ir papildys pagrindinį apšvietimą. Kaip alternatyvų variantą taip pat galite pasirinkti dekoratyvinio veidrodžio modelį dekoratyviniame rėmelyje, atitinkantį kambario spalvas.

Kokį veidrodį turėtumėte pasirinkti rinktis prieškambaryje?

Tobulas veidrodis prieškambaryje yra tas, kuris leidžia pamatyti visą savo figūrą prieš išeinant iš namų. Galite rinktis iš vertikalaus veidrodžio, kuris tiks ant siauros ir aukštos sienos arba virš batų spintelės. Mažam kambariui rinkitės apvalų veidrodį, kuris kartu su subtilia LED šviesa padarys interjerą lengvesnį ir vizualiai jį padidins. Savo ruožtu dideli prieškambariui skirti veidrodžiai optiškai subalansuos siauro kambario formą ir leis jais patogiai naudotis visiems šeimos nariams.

Kaip pasidaryti apšviesti veidrodį prieškambaryje?

Jei norite kruopščiai apšviesti prieškambario veidrodį, rinkitės intensyvios šviesos spalvos lubinius šviestuvus arba sieninius užuolaidų strypus. Patraukli alternatyva tradiciniams apšvietimo būdams yra LED veidrodžiai, kuriuos galima įsigyti iš Artforma. Parduotuvėje rasite skirtingų šviesų spalvų veidrodžių – šilto, neutralaus ir šalto, taip pat jutiklinius arba jutiklinius šviesos jungiklius. Apšvietimo skydelis dedamas per visą veidrodžio kraštą arba pasirinktoje jo dalyje.

Kur įsigyti prieškambario veidrodį?

Artform galite rinktis iš daugybės veidrodžių modelių stačiakampio, apskritimo formos, su dekoratyviniais rėmeliais arba minimalistinės formos, tinkančios šiuolaikiniam išdėstymui. Prieškambario veidrodžiai buvo sukurti skiriant dėmesį detalėms, naudojant naujausius technologinius sprendimus. Prieškambario veidrodis iš Artforma yra gaminys, kuris padės atsipalaiduoti švelnioje šviesoje, o papildomi priedai pakels jūsų atsipalaidavimo akimirkas į aukštesnį lygį.

Veidrodžiai pagal formą

Veidrodžiai pagal tipą

Veidrodžiai pagal patalpą

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau