Nuolaida -5% su kodu 5promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Veidrodžiai Decor

194
Serijai "Decor" būdingas dekoratyvinis raštas, išdėstytas aplink veidrodžio kraštą, ir apšvietimas, besitęsiantis iki už gaminio esančios sienos.
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Kambario tipas - Prieškambaris ✖
Kambario tipas - Svetainė ✖
Kambario tipas - Valgomasis ✖
Veidrodžio forma - Apvalūs ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Veidrodžio forma - Suapvalinti ✖
Veidrodžio forma - Ovalus ✖
Veidrodžio forma - Netaisyklingos ✖
Kolekcija - AmbientLine ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
Kolekcija - Decor ✖
Kolekcija - Akriliniai ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Veidrodžio kryptis - Vertikalus ✖

Rodoma 45194 produktų

Dekoratyviniai veidrodžiai

Dekoratyviniai veidrodžiai puikiai papildo bet kokį interjerą, nesvarbu, ar tai būtų svetainė, miegamasis, ar vonios kambarys. Išskirtinis veidrodis jūsų butui suteiks subtilios elegancijos ir optiškai jį padidins.

 

LED šviečiantys veidrodžiai - geriausias pasirinkimas!

Siūlome veidrodžius su įvairių motyvų rėmais. Geometrinis motyvas tiks prie minimalistinio interjero, o džiunglių motyvas suteiks bet kuriam vonios kambariui išskirtinumo. Kita vertus, dekoratyvinės gėlės ant veidrodžio rėmo sušildys kambarį ir suteiks jam daugiau spalvų.

 

Papildomi priedai

Subtilių formų veidrodis suteiks jūsų vonios kambariui lengvumo, o dėl jo dekoratyvumo galėsite sukurti nepakartojamą atmosferą. Modernus LED apšvietimas ant sienos palieka švytėjimą ir nuostabiai išryškina veidrodį.
Pagal užsakymą pagamintas apvalus LED veidrodis yra ne tik puiki vonios kambario, prieškambario ar drabužinės puošmena, bet ir praktiškas priedas, kuris gali padaryti jūsų kasdienybę malonesnę.
Dekoratyviniai prieškambario veidrodžiai suteikia kasdienio patogumo. Prieš pat išeidami iš namų galite pasižiūrėti į save ir įsitikinti, kad atrodote nuostabiai! Pritaikykite veidrodį ne tik prie savo poreikių, bet ir prie kambario dizaino.
„Artforma“ asortimente rasite trijų skirtingų matmenų, tuzino korpuso spalvų, skirtingų šviesos spalvų ir trijų kabinimo spalvų dekoratyvinius veidrodžius prieškambariui! Taip pat galite rinktis didelį prieškambario sieninį veidrodį, kurio matmenys siekia 100x140 cm. Nedvejodami kreipkitės į mūsų specialistus, jei kyla problemų dėl pasirinkimo ar pritaikymo jūsų turimoje erdvėje!
Veidrodis su LED apšvietimu taupo energiją ir pinigus ir tarnaus daugelį metų be pertraukų. Elegantiški, modernūs veidrodžiai suteiks jūsų interjerui charakterio, tikrai verta pasidairyti!

 

Įvairūs dydžiai

Mūsų veidrodžių dydžių įvairovė garantuoja, kad rasite jūsų poreikius atitinkantį veidrodį! Yra klasikinių dydžių, idealiai tinkančių vonios kambariui, svetainei, taip pat pailgesnių, skirtų prieškambariui ar bet kuriai kitai vietai, kur norite į save žiūrėti visu ūgiu. Rinkitės iš dydžių: 80 x 60, 70 x 50, 90 x 60, 100 x 60, 100 x 80.
Mūsų veidrodžių formos gali būti kokios tik jums reikia! Apvalūs arba tik švelniai suapvalinti, kad atitiktų šiuolaikines tendencijas ir sušvelnintų aštrius kraštus. Stačiakampio arba kvadrato formos - mėgstantiems klasiką ir eleganciją.

 

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau