Nuolaida -5% su kodu 5promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

SMART veidrodžiai

43
Filtravimas
Veidrodžio forma - Apvalūs ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir apačioje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio šonuose ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Serija - Google ✖
Serija - Samsung ✖
Serija - Apple ✖

Rodoma 4343 produktų

SMART veidrodžiai

Palengvinkite savo kasdienį gyvenimą! Išmanieji veidrodžiai - tai puikūs sprendimai, tinkantys ne tik vonios kambaryje, bet ir prie tualetinio staliuko ar drabužinėje. Prieškambario veidrodis taip pat yra sensacingas pasirinkimas. Tualetinio staliuko veidrodžiai jus sužavės kokybiška apdaila, energiją taupančiu LED apšvietimu ir prieiga prie populiariausių ir reikalingiausių programėlių bei Apple paslaugų rinkinio iCloud

Visos programėlės po ranka

Neribotos pramogos

Mėgstamas serialas, kai po įtemptos dienos ramiai maudotės vonioje? Šią prabangą galite turėti šiandien. Išmanieji vonios kambario mėgautis mėgstamomis transliacijos paslaugomis. Pasirinkite vieną iš populiariausių ir mėgaukitės laisvalaikiu kartu su Netflix, HBO Max ar Prime Video. Neskubėkite - skirkite laiko atsipalaiduoti. Jūs to nusipelnėte!

Youtube, Spotify ar Tidal? Nesvarbu, kur yra jūsų mėgstamų dainų ar podkastų grojaraštis, kuriam kasdienėje rutinoje neturite laiko. Nuo šiol proga pasivyti bus... dušas! Veidrodis su garsiakalbiais - geriausias pasirinkimas kasdieniam atsipalaidavimui, minčių surinkimui ir kvėpavimo sulaikymui. Viskas, ko reikia, viename produkte!

Įvairios SMART veidrodžio taikymo sritys

  • Gyvenimo būdas - Išmanusis interaktyvusis veidrodis yra ne tik mados aksesuaras, bet ir svarbus kasdienio gyvenimo patogumas. Patikrinkite, kaip LED vonios veidrodis padarys gyvenimą malonesnį visiems namiškiams!
  • Vaikų kambarys - Interaktyvusis veidrodis skatina pažinti pasaulį ir suteikia malonumo mokytis gerų įpročių! Pakvieskite išmanųjį veidrodį į savo vaiko gyvenimą ir leiskite jam ugdyti kūrybiškumą!

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau