Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

SMART veidrodžiai

56
Filtravimas
Veidrodžio forma - Apvalūs ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Veidrodžio forma - Netaisyklingos ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir apačioje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio šonuose ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Serija - Google ✖
Serija - Samsung ✖
Serija - Apple ✖

  • 1
Rodoma 4556 produktų

Išmanusis veidrodis – šiuolaikiškas jūsų išdėstymo papildymas

Jei esate įtaisų mėgėjas ir mėgstate technologines naujoves, šis išmanusis veidrodis tikrai patiks jūsų lūkesčiai. Jis ne tik leis pažvelgti į save prieš išeinant iš namų ir pasidaryti makiažą, bet ir bus pramogų centras vonios kambaryje.Išmanusis veidrodis – tai pažangūs įrenginiai, kuriuose yra paprasta naudoti programinė įranga. Dėl to jis primena išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį su daugybe funkcijų.

YouTube? „Spotify“? „Netflix“? Visos jūsų mėgstamos programos bus pasiekiamos po ranka. Viskas, ko jums reikia, yra interneto ryšys. Ryte eidami į tualetą galėsite sužinoti, kokie nauji albumai pasirodė internete ar kas nutiko pagrindiniam jūsų žiūrimo serialo veikėjui. Dėl to galite lengvai paversti savo vonios kambarį vieta, kuri jums patiks dar labiau!

Išmanusiam veidrodžiui reikalingas nuolatinis maitinimas, kad iš jo gautumėte didžiausią naudą. Tačiau programų palaikymas – tai ne visi privalumai.Išmanieji veidrodžiaitaip pat turi patrauklią išvaizdą ir gražų apšvietimą. Dėl šios priežasties galite suteikti sau papildomą šviesos šaltinį, kuris yra išskirtinai atmosferinis ir išsklaidytas. Mūsų pasiūlyme yra įvairių apšvietimo spalvų gaminių. Taigi išsirinksite sau tinkamiausią variantą, nepaisant to, ar mėgstate šiltą ar šaltą apšvietimą.

Galite rinktis išLED veidrodžiųsu įvairiomis sistemomis, įskaitant: iPadOS 15 , tvOS arba Android. Viskas priklauso nuo jūsų skonio ir pageidavimų. Programinė įranga daugiausia nustato, prie kurių programų turėsite prieigą. „Android“ sistemąar bet kurią kitą mūsų pasiūlymo sistemą nebus sunku naudoti jokiu būdu.

Kodėl verta rinktis išmanųjį veidrodį >?

Mūsų pasiūlyme yra aukštos kokybės veidrodžiai, kurie vienu metu atlieka daug svarbių funkcijų. Jie yra pramogų centras, veido ir kūno priežiūros vieta, taip pat atsakingi už gerai apšviestą erdvę vonios kambaryje. Štai kodėl jie plačiai naudojami praktikoje. Tai investicija į produktą, kuris jums tarnaus ilgus metus. Pasirinkęišmanųjį veidrodį, pasirenkate daugiafunkcį sprendimą. Jums nereikia atskirai investuoti į integruotus garsiakalbius, pvz., dušo kabinoje, arba planšetinio kompiuterio dėti ant vonios stalviršio. Muziką galite įjungti naudodami nuotolinio valdymo pultą arba belaidę pelę, o klausytis galite naudodami savo mėgstamą atkūrimo programą. Serialą galite žiūrėti vienoje iš populiariausių srautinio perdavimo programų.

Naudotiišmanųjį veidrodį labai paprasta. Puikus patogumas yranuotolinio valdymo pultas. Galima rinktis iš kelių valdymo parinkčių – tiek naudojant nuotolinio valdymo pultą, tiek tiesiai ant veidrodžio paviršiaus.

Be to, galite pasikliauti didele ekrano raiška, įskaitant HD, Full HD arba 2K. Procesorius neturi problemų sklandžiai paleisti programas. Be to, galite pasirinktiišmanųjį veidrodį, kuriame yra didelė vidinė atmintis. Jame galite išsaugoti pasirinktą multimediją. Taip pat galite suderinti įrenginius pagal RAM, kaip ir kasdieniniam naudojimui pasirinktumėte išmanųjį telefoną.

Kai kuriuoseLED veidrodžiuose taip pat yra įtaisytas objektyvas. Tai leidžia naudoti fotoaparatą ir fotoaparatą namuose. Daugelis turimų gaminių taip pat turi specialų šildymo kilimėlį, kuris sumažina garavimo problemą. Dėl šios priežasties po karštos vonios jums nereikės jaudintis dėl veidrodžio, kuris visiškai nieko nerodo. Prie išmaniojo veidrodžio taip pat gali būti įrengta praktiška lentynėlė, kurios patvarus stiklas leidžia patogiai laikyti kosmetiką ir aksesuarus.

Apšvietimą galite įjungtiišmaniame veidrodyje įvairiais būdais. Vienas iš jų yra jutiklinis jungiklis. Dėl įmontuotų jutiklių tereikia užtikrinti, kad ranka judės, oišmanusis veidrodissu foniniu apšvietimu iškart įsijungs. Kita parinktis yra belaidis jungiklis, nors galite tiesiog balsu įjungti įtaisą.

LED veidrodžiai – kuriose patalpose jie veiks?

Šiuolaikinės technologijos dera koja kojon su visiško komforto ir pramogų siekiu. Priklausomai nuo to, kaip mėgstate leisti laisvalaikį, programėlę galite naudoti ir savo vonios kambaryje. Jie ne tik leidžia klausytis muzikos ir žiūrėti mėgstamus serialus, bet ir daryti įtaką einamiesiems reikalams. Programą galite naudoti ir poilsiui, ir darbui.

Stebuklingasis veidrodis puikiai tinka visuose šiuolaikiniuose interjeruose ir nebūtinai turi būti erdvūs. Mūsų pasiūloje taip pat yra modelių, kurie telpa į mikroskopinius vonios kambarius – viskas priklauso nuo veidrodžio formos ir dydžio. Išmanieji veidrodžiai leidžia visiškai atsipalaiduoti patogiai namuose. Galite atsipalaiduoti vonioje ir tuo pačiu metu žiūrėti mėgstamą serialą ar filmą. Rytinio tualeto metu galite įjungti energingą muziką, kad diena prasidėtų kuo puikiausiai.

Su tokia įranga taip pat visą laiką bendrausite su savo artimaisiais. Jei skubate, galite kalbėtis naudodami lengvai naudojamą programą net užsidėję kaukę vonioje. Taip pat visada galite būti pasiekiami savo socialiniuose tinkluose.

Magiškasis veidrodisyra puikus veidrodis tiksliam makiažui. Taip yra todėl, kad pasiūlyme yra ir modelių su mažu kosmetiniu veidrodžiu. Jis turi didinimo funkciją, todėl matysite kiekvieną savo veido detalę. Tai veiks ne tik makiažo metu. Išmanusis veidrodis taip pat lydės jus prižiūrint odą ir kūną.

Išmanusis veidrodis gali būti lengvai priderintas prie interjero jūsų namas ar butas. Puikiai tiks modernaus, lofto, skandinaviško, žavingo ir net klasikinio stiliaus. Galite rinktis iš daugybės įrėmintų veidrodžių dekorų, kuriuos galite derinti prie, pvz., vonios spintelių, radiatoriaus, furnitūros ar įvairių priedų. Populiarūs sprendimai yra varis, juodas, baltas, auksas ir sidabras.

Su mūsų pasiūlymu tikrai išsirinksite išmanųjį veidrodį pagal savo interjero dydį, stilių ir individualūs pageidavimai. Galima rinktis iš apvalių ir stačiakampių modelių. Galite rinktis gaminius su frezuotomis briaunomis ir lentynomis. Peržiūrėkite visą pasiūlymą!

Išmanieji veidrodžiai – dažnai užduodami klausimai

Magiškas veidrodis – kas tai yra tai?

Magic Mirror, ty išmanusis veidrodis, yra jutiklinis LED veidrodis. Be įmontuoto apšvietimo, jis garantuoja nuolatinę prieigą prie komunalinių paslaugų ir suteikia galimybę vonios kambaryje naudoti modernias technologijas. Išmanusis veidrodis reiškia, kad galėsite atsipalaiduoti vonioje naudodamiesi srautinio perdavimo paslaugomis arba klausytis muzikos. Reguliuojant apšvietimą galima reguliuoti šviesos intensyvumą pagal paros laiką ir savo veiklą – taip būsite paskatinti veikti arba atsipalaiduoti po intensyvios darbo dienos.

Kaip veikia išmanusis veidrodis?

Išmanieji veidrodžiai įjungiami palietus. Galite naudoti jutiklinį arba jutiklinį jungiklį arba Smart Switch funkciją, kurios dėka galėsite valdyti foninį apšvietimą belaidžiu nuotolinio valdymo pultu arba tam skirta programa. Be to, jūs gaunate išmanųjį skydelį filmams žiūrėti – tai pasirinkimo laisvė ir šiek tiek prabangos vonios kambaryje.

Magiškas veidrodis – ar tai naudinga ?

Išmanusis veidrodis patiks protingų sprendimų bute mėgėjams. Veidrodžiai garantuoja tobulą makiažą ir tuo pačiu yra patrauklus kiekvienos vonios kambario įrangos elementas. Galite rinktis iš kelių rėmelių spalvų ir formų, todėl išmanųjį veidrodį pritaikysite tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere. Galite pasirinkti papildomą kosmetinį veidrodį, šildymo kilimėlį, kuris neleidžia išgaruoti, ir stiklinę lentyną, ant kurios galėsite pasidėti mėgstamą kosmetiką.

Kaip Kiek kainuoja išmanieji veidrodžiai?

Išmanieji veidrodžiai skiriasi forma, apdaila ir naudojamo apšvietimo tipu. Kiek kainuoja išmanusis veidrodis, priklauso nuo papildomų elementų, tokių kaip SmartPanel tipo ar pasirinkto šviesos jungiklio. Kainai įtakos turi ir papildomų priedų pasirinkimas, tarp kurių: kosmetinis veidrodis, šildymo kilimėlis ir stiklinė lentyna. Pasirinkę išmanųjį veidrodį sutaupysite vietos vonios kambaryje, o dar daugiau – viename įrenginyje galėsite pasiekti visas reikalingas funkcijas.

Kur įsigyti išmaniųjų veidrodžių?

Išmanieji veidrodžiai – unikalus „Artforma“ pasiūlymas. Veidrodį galite užsisakyti parduotuvės svetainėje ir po keliolikos dienų galėsite mėgautis praktiškais sprendimais savo vonios kambaryje. Pirmiausia pasirinkite kraštinės formą ir spalvą, tada sureguliuokite atskiras funkcijas. Sukurkite savo išmanųjį veidrodį vos keliais žingsniais! Gausioje parduotuvės Artforma pasiūloje veidrodį galite priderinti prie siūlomų vonios spintelių ir baldų. Visi namų apstatymo elementai buvo pagaminti skiriant didelį dėmesį detalėms. Tai išskirtinių technologijų ir modernaus dizaino derinys, suteiksiantis jūsų butui unikalumo.

Veidrodžiai pagal formą

Veidrodžiai pagal tipą

Veidrodžiai pagal patalpą

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau