Nuolaida -5% su kodu 5promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Veidrodžiai Horizontalus

81
Horizontalūs veidrodžiai gali būti naudojami daugelyje kambarių, pvz., vonios kambaryje virš kriauklės, miegamajame arba svetainėje virš komodos ar siaurame prieškambaryje, siekiant optiškai padidinti erdvę. „Artforma“ garantuoja įvairius prieinamus LED horizontalios veidrodžių dizainus, todėl galite pasirinkti veidrodį, kuris puikiai derės prie jūsų interjero išdėstymo.
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Veidrodžio forma - Suapvalinti ✖
Veidrodžio forma - Ovalus ✖
Veidrodžio forma - Netaisyklingos ✖
Kolekcija - AmbientLine ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
Kolekcija - Decor ✖
Kolekcija - Akriliniai ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir apačioje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio šonuose ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖

  • 1
Rodoma 4581 produktų

Sukurkite veidrodį savo interjerui

Ar atliekate kapitalinį savo namų atnaujinimą ir ieškote aukštos kokybės dekoratyvinių veidrodžių? Jūs negalėjote padaryti geresnio pasirinkimo. Mūsų kolekcijoje – net 120 veidrodžių modelių. Siūlome įvairius veidrodžių formų variantus, pradedant nuo ovalo ir stačiakampio, baigiant vertikaliais ir horizontaliais. Esame pirmaujanti pagal užsakymą pagamintų LED apšviestų veidrodžių gamintoja. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymą ir suprojektuokite veidrodį, apie kurį svajojote. Mūsų skydelyje galite laisvai konfigūruoti reikiamą veidrodį.

LED apšvietimas veidrodyje

Kad veidrodis atliktų visas savo funkcijas , geriausia, jei jis taip pat yra apšviestas. Veidrodis su LED apšvietimu atitinka ne tik dekoratyvinius, bet ir praktinius reikalavimus. Dėl papildomos šviesos makiažą pasidengsite daug greičiau. Horizontalūs veidrodžiai yra labai populiarūs dėl savo naudingumo. Juos sėkmingai galite pakabinti vonioje arba miegamajame virš komodos. Tačiau nepamirškite sutaupyti vietos ant sienos, nes toks veidrodis geriausiai atrodo atidengtas.

Horizontalaus veidrodžio apšvietimo sistema

Renkantis horizontalus sieninis veidrodis, galite pritaikyti šviesos modelį pagal savo pageidavimus. Yra galimybė pasirinkti apšviesti tik pasirinktą veidrodžio dalį, kas leidžia pasiekti įdomų apšvietimo efektą. Apšvietimas aplink veidrodį užtikrina vienodą šviesos spindulį iš abiejų pusių, o tai dažniausiai pasirenka mūsų klientai. Kitas variantas – apšvietimas šonuose arba pasirinktuose kraštuose, pavyzdžiui, viršuje ir šonuose. Dėl daugybės pasirinkimų galite pritaikyti veidrodį pagal savo interjerą.

Šviesi spalva – kurią iš jų renkatės?

veidrodžio konfigūracijos skydelyje galite pasirinkti šviesos spalvą pagal individualų skonį. Dažniausiai rekomenduojamas neutralus atspalvis, kuris puikiai tinka beveik kiekviename bute, nepriklausomai nuo baldų spalvos ir sienų spalvos. Jei jums labiau patinka šiltesni atspalviai, taip pat rasite kažką sau. Šiltai baltas 3000K galios LED apšvietimas tikrai bus švelnesnis vaikų akims. Šaltesnių spalvų atveju siūlome rinktis: šaltai baltą 7000K galios LED apšvietimą arba šaltai baltą žinomo gamintojo Philips LED apšvietimą su didesne apšvietimo galia ir diodo tarnavimo laiku.

Dekoratyviniai veidrodžiai pagal užsakymą

Niekas nedžiugina klientų labiau, kaip galimybė reguliuoti veidrodžio matmenis. Žinome, koks skirtingas gali būti patalpų išdėstymas vystytojo būsto investicijose. Todėl pateisiname savo klientų lūkesčius. Pagal užsakymą pagaminto dekoratyvinio veidrodžio plotį ir aukštį galite reguliuoti. Įvairių dydžių ir tipų veidrodžių stiklai leidžia puikiai prisitaikyti prie individualių poreikių ir buto stiliaus. Patikrinkite, kokie išmatavimai geriausiai tinka jūsų interjerui.

Horizontalus veidrodis ant sienos – kuriam kambariui?

Horizontaliems veidrodžiams reikia daugiau vietos kabėti. Jie geriausiai tiks didesniuose vonios kambariuose. Įdomus sprendimas – veidrodį pakabinti per visą sienos plotį. Nepasiduokite savo svajonėms turėti nuostabų veidrodį su geru apšvietimu. Jei miegamajame norite pastatyti horizontalų veidrodį, geriausia jį įrengti virš komodos ar rašomojo stalo. Moteriškas tualetinis staliukas su elegantišku veidrodžiu papuoš jūsų interjerą ir sužavės jūsų svečius.

Horizontalus veidrodis iš Ambient Line kolekcijos

Mūsų asortimente yra Kolekcijai priskirti horizontalūs veidrodžiai. AmbientLine serija pasižymi tuo, kad šviesos spinduliai krenta tiesiai į sieną ir neapšviečia vartotojo veido. Tai tikrai šiek tiek subtilesnis ir subtilesnis sprendimas. Jei nemėgstate ryškios šviesos, jums puikiai tiks horizontalus veidrodis LED AmbientLine. Šio foninio apšvietimo pranašumas – sukurti tikrai atmosferinę nuotaiką.

Horizontalus veidrodis iš PremiumLine kolekcijos

Kitoje veidrodžių kolekcijoje yra modelių, kurių apšvietimas yra sutelktas į asmenį, stovintį priešais veidrodį. Veidrodžių dekoracijos buvo kruopščiai sukurtos, kad sudarytų idealias sąlygas kasdienei priežiūrai, tokiai kaip makiažas ar skutimasis. Šios kolekcijos Horizontalūs veidrodžiai užtikrina maksimalų komfortą naudojant. Galite rinktis iš varinių, juodų, baltų, auksinių ir sidabrinių dekorų.

Horizontalus veidrodis iš Colorful kolekcijos

Horizontalūs veidrodžiai > su papildomos stiklo spalvos galimybe tai elegantiškas ir funkcionalus priedas, tinkantis bet kokiam interjerui. Galimybė pasirinkti mėgstamą spalvą leidžia veidrodį priderinti prie individualių poreikių ir kambario stiliaus. Pasiūlyme yra įvairių spalvų stiklų, įskaitant auksą ir grafitą. Veidrodis gali būti sėkmingai naudojamas įvairiose patalpose, tokiose kaip vonios kambarys, miegamasis, holas ar svetainė. Jį lengva montuoti ir kasdien prižiūrėti.

SMART funkcijos

Išbandykite horizontalių veidrodžiųSMART galimybes . Tai visiškai moderni veidrodžio dekoravimo forma, kurioje galite pasirinkti IOS sistemą. Valdykite savo įrenginį LED veidrodyje lygiai taip pat, kaip savo iPhone! Valdymas atliekamas naudojant integruotą, belaidę žinomos „Logitech“ kompanijos pelę. Ar jums labiau patinka „Samsung“ „SmartPanel“? Tvarkykite visas „Play“ parduotuvėje pasiekiamas programas. „SmartScreen Google“ yra trečioji parinktis, palaikanti „Chromecast 4“ programas.

Horizontalūs veidrodžiai – papildoma įranga

Siekdami užtikrinti didesnį patogumą atliekant kasdienes priežiūros veiklas, sukūrėme taip pat kosmetinis veidrodis ir garsiakalbis prie komplekto. Garantuojame aukštą garso kokybę ir nepamirštamą estetinę patirtį. Mūsų pasiūlyme taip pat yra stiklinės lentynos su chromuotomis rankenomis, kurios puikiai papildys Jūsų horizontalų veidrodį ir suteiks Jums patogų kosmetikos laikymą. Lentynos yra įvairių dydžių, pritaikytų veidrodžio dydžiui ir kitiems stiklo paviršių ribojantiems elementams. Pasirinkite specialų šildymo kilimėlį, kurio dėka garai greitai dingsta, o vaizdas veidrodyje išlieka aiškus.

Veidrodžiai pagal formą

Veidrodžiai pagal tipą

Veidrodžiai pagal patalpą

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau