Nuolaida -5% su kodu 5promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

LED spintos

21
Su "Artforma" LED spintelėmis jums nereikės atimti iš savęs galimybės vonios kambaryje turėti modernų veidrodį. Praktiškoje spintelėje yra ir šviečiantis LED veidrodis, ir vieta, kurioje galite laikyti kasdienius daiktus. Didelis modelių ir spalvų pasirinkimas, taip pat galimybė rinktis dviejų arba trijų durų versiją leis jums išsirinkti idealiai jūsų vonios kambariui tinkančią spintelę.
Filtravimas
Kolekcija - Lily ✖
Kolekcija - Lisa ✖
Kolekcija - Emily ✖
Kolekcija - Emma ✖
Kolekcija - Sofia ✖
Kolekcija - Clara ✖
Kolekcija - Sarah ✖
Durų skaičius - 2-durų ✖
Durų skaičius - 3-durų ✖
Durų skaičius - 1-durų ✖

Rodoma 2121 produktų

LED spintos

Madingų formų, daugiau nei dešimties spalvų spintelė su veidrodžiu vonios kambaryje, kurią galite pritaikyti prie savo kambario poreikių? Tai ne sapnas! „Artform“ LED veidrodinė spintelė netrukus atgaivins jūsų interjerą!

 

Naujos kartos modernios vonios kambario spintelės

Sieninė vonios kambario spintelė - tai daiktas, kurio negalima praleisti bet kokiame interjere. Galima įsigyti įvairių dizainų ir su įvairiais patogumais, pavyzdžiui, orų stotimi, indukciniu įkrovikliu, garsiakalbiu, laikrodžiu ar praktišku USB lizdu, todėl jūsų komfortas taps dar aukštesnio lygio! Reikia atsipalaiduoti? Praktiškoje apšviestoje veidrodinėje spintelėje galima įrengti jutiklinį jungiklį šviesos intensyvumui padidinti ir sumažinti.
Nėra abejonių, kad tinkamai parinkta vonios kambario spintelė suteiks jūsų erdvei patogumo ir praktiškumo, o kasdienis atsipalaidavimas po dienos darbų taps dar malonesnis.
„Artforma“ baltoji spintelė - tai ne tik technologiniai priedai ir patogumas. Praktiška spintelė su apšviestu veidrodžiu taip pat žavi LED apšvietimu. Tai ekologiškas sprendimas, pasižymintis ilgu gyvavimo ciklu. Dėl galimybės pasirinkti apšvietimo tipą jis neiškraipo tikrovės.

 

Vonios kambario veidrodinė spintelė iš Artforma

 

Sieninė vonios kambario spintelė turėtų būti tiksliai suderinta su kambario galimybėmis. Mūsų asortimente rasite net 6 variantus. Kiekviena jų skiriasi savo forma, aukščiu ir lentynų tipu.
Pritaikykite gaminį pagal savo poreikius ir namų dydį. Ar turite kokių nors abejonių? Mūsų specialistai jas išsklaidys, todėl spintelė su LED veidrodžiu greitai pavers jūsų vonios kambarį estetiška ir madinga vieta!

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau