Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

LED spintos

21
Su "Artforma" LED spintelėmis jums nereikės atimti iš savęs galimybės vonios kambaryje turėti modernų veidrodį. Praktiškoje spintelėje yra ir šviečiantis LED veidrodis, ir vieta, kurioje galite laikyti kasdienius daiktus. Didelis modelių ir spalvų pasirinkimas, taip pat galimybė rinktis dviejų arba trijų durų versiją leis jums išsirinkti idealiai jūsų vonios kambariui tinkančią spintelę.
Filtravimas
Kolekcija - Lily ✖
Kolekcija - Lisa ✖
Kolekcija - Emily ✖
Kolekcija - Emma ✖
Kolekcija - Sofia ✖
Kolekcija - Clara ✖
Kolekcija - Sarah ✖
Durų skaičius - 2-durų ✖
Durų skaičius - 3-durų ✖
Durų skaičius - 1-durų ✖

Rodoma 2121 produktų

Vonios spintelės

Patogiame naudoti ir šiuolaikiškai dekoruotame vonios kambaryje vonios spintelės yra esminis įrangos elementas. Jie puikiai tinka kosmetikos, chemijos, valymo priemonių ir rankšluosčių laikymui. Geros kokybės vonios baldai gali žymiai palengvinti kasdienius pasiruošimus ir padėti palaikyti tvarką vonios kambaryje. Vonios spintelė su veidrodžiu taip pat bus puikus sprendimas kiekvienam vonios kambariui.

Praktiškos vonios spintelės su veidrodžiu, kurias galima įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje, yra labai funkcionalūs ir tinka tiek mažiems, tiek dideliems vonios kambariams. Jie yra puikus būdas sutaupyti vietos. Jos gali būti pagamintos moderniu arba tradiciniu stiliumi, o jų patvarios medžiagos ir kūrybiški deriniai puikiai dera prie gerai apgalvotos vonios kambario išdėstymo koncepcijos.

Vonios spintelės – būdas optiškai padidinti interjeras.

Naujų vonios baldų pirkimas niekada nėra lengva užduotis. Čia svarbios ne tik tendencijos ar asmeniniai pirkėjo pageidavimai. Kalbant apie vonios kambario įrengimą, svarbūs ir grynai praktiniai aspektai, pavyzdžiui, sutaupyti vietos saugykloje ar baldų talpos. Todėl vonios spintelės turėtų būti ne tik malonios akiai, bet visų pirma praktiškos. Vienas iš tokių sprendimų, be abejo, yra vonios spintelės su veidrodžiu, kurios ne tik padės lengviau susidėti daiktus, bet ir leis vonioje įrengti papildomą veidrodį, nereikės paimti siena. p>

Vonios spintelė su veidrodžiu taip pat yra idealus pasirinkimas mažiems vonios kambariams, kurie dėl veidrodžių vizualiai natūraliai padidėja. Įėję į vonios kambarį, kuriame įrengti keli veidrodžiai, susidarys didesnės erdvės įspūdis. Tokios instaliacijos taip pat leidžia visiškai naujai suvokti pačią patalpą, todėl ji tampa mažiau klaustrofobiška ir malonesnė naudoti. Taigi nesvarbu, ar rinksitės LED veidrodžius, arvonios spinteles su veidrodžiu, šis sprendimas puikiai tiks jūsų vonios kambaryje.

Vonios spintelės su veidrodžiu – ką ar turėtumėte atkreipti dėmesį perkant?

Be abejo, vienas iš svarbiausių veiksnių, nulemiančių konkretaus produkto pirkimą, yra jo pagaminimo kokybė. Su baldais situacija nesiskiria. Tvarkydami vonios kambarį atminkite, kad baldai turi būti ne tik stilingai, bet ir praktiški bei funkcionalūs. Todėl tinkamas vonios spintelių pasirinkimas yra labai svarbus norint sukurti patogų ir tvarkingą kambarį. Prieš apsisprendžiant įsigyti spintas, reikėtų atsižvelgti į visų namų ūkio narių poreikius ir baldus derinti prie jų lūkesčių. Nereikėtų vadovautis tik išvaizda ar kaina, nes tai, kas atrodo gražu ir pigu, nebūtinai atitiks mūsų reikalavimus.

Rinkdamiesi vonios baldus atkreipkite dėmesį į medžiagų atsparumą drėgmei ir rankenų apsaugą nuo rūdžių. Prieš perkant taip pat verta pagalvoti, ar nepažeidžiamas baldo paviršius, ar jis lengvai braižosi ir ar norint išlaikyti švarą, nereikės daug darbo. Panaši situacija ir su priedais, tokiais kaipLED vonios veidrodžiai, kurie turi būti pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Dėl to galite būti tikri, kad jūsųLED veidrodžiaitiks daugelį metų. Mūsų parduotuvėje rasite tik patikrintus aukščiausios kokybės gaminius, kurie puikiai susidoros su drėgme.

Vonios spintelės su veidrodžiais – kurios iš jų yra praktiškiausios?

Mūsų parduotuvėje siūlomi įvairių stilių, matmenų ir paskirties baldai, kurie leidžia išsirinkti tinkamą modelį pagal individualius poreikius. Visų pirma verta atkreipti dėmesį į siauras spinteles, kuriose yra erdvios lentynos, tvirtos rankenos ir fasadai, uždaryti kokybiška medžiaga. Visos šios kategorijos spintos yra su veidrodžiu. Vonios spintelės ar bent jau kai kurie jų modeliai taip pat turi atvirą lentynų zoną, kurioje galėsite pasidėti dekoratyvinius daiktus. Abivonios spintelės su veidrodžiuyra modernaus ir klasikinio stiliaus, o aukščių įvairovė leidžia sukurti įdomias kompozicijas atsižvelgiant į visus reikiamus vonios reikmenis. Mažame vonios kambaryje puikiai tiks siaura, pakabinama ar pastatoma vonios spintelė, kuri leidžia sutaupyti vietos ant grindų. Virš skalbimo mašinos pakabinama vonios spintelė su veidrodžiu – taip pat labai praktiškas sprendimas, leidžiantis laikyti skalbimo priemones ir džiovinimo reikmenis.

Vonios kambariospintelės > mūsų siūlomi išsiskiria šiuolaikišku dizainu. formų, o tai suteikia jiems minimalistinį ir futuristinį dizainą. Todėl tokiavonios spintelė su veidrodžiu puikiai tiks novatoriškų interjero dizaino sprendimų mėgėjams. Žmonėms, vertinantiems klasikines formas, parengėme ir vonios spintelių su dekoratyviniu veidrodžiu su sodriomis dekoracijomis pasiūlymą. Dėl daugybės spalvų ir stilių – nuo modernios ir minimalistinės iki klasikinės – mūsųvonios spintelės yra geriausias pasirinkimas kiekvienam skoniui ir pomėgiui.

Vonios spintelė – praktišką ir estetišką rasite tik mūsų parduotuvėje

Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlome įvairių dydžių ir funkcionalumo vonios spinteles, kurios leis sukurti unikalią, elegantišką ir funkcionalus interjeras. Pas mus siūlomos pastatomos, aukštos ir pakabinamos spintos, nepaisant mažo dydžio, suteikia daug vietos daiktams laikyti. Mūsųvonios spintelės su veidrodžiu išsiskiria šiuolaikišku, patvariu dizainu ir kokybiškomis medžiagomis. Jie turi modernias, tvirtas rankenas ir formas, kurios atitiks tiek modernių, tiek klasikinių sprendimų mėgėjų poreikius. Mūsų pasiūlyme yra madingų, įvairių spalvų vonios spintelių, kurias galima lengvai priderinti prie jūsų kambario dekoro. Siūlome praktiškas baltas spinteles, į medieną panašias spinteles ir šias dvi spalvas derinančias spinteles viename balde.

Veidrodžiai pagal formą

Veidrodžiai pagal tipą

Veidrodžiai pagal patalpą

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau