Nuolaida -5% su kodu 5promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Jadalnia

105
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Kambario tipas - Prieškambaris ✖
Kambario tipas - Svetainė ✖
Kambario tipas - Valgomasis ✖
Veidrodžio forma - Apvalūs ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Veidrodžio forma - Ovalus ✖
Veidrodžio forma - Netaisyklingos ✖
Kolekcija - Decor ✖
Kolekcija - Akriliniai ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Veidrodžio kryptis - Vertikalus ✖

Rodoma 45105 produktų

Valgomojo veidrodžiai

Valgomasis – tai vieta, kur leidžiame laiką ne tik valgydami, bet ir susitikdami su šeima bei draugais. Todėl verta pasirūpinti, kad jis atrodytų maloniai ir estetiškai. Daugelis žmonių sutelkia dėmesį į stalo ir kėdžių pasirinkimą, pamiršdami apie kitus dizaino elementus, kurie taip pat gali turėti įtakos valgomojo atmosferai.

Vienas iš tokių elementų gali būti valgomojo veidrodis >. Tai dekoratyvinis elementas, kuris, be praktinio panaudojimo, ty atspindinčio vaizdą, gali atlikti ir dekoratyvinę funkciją. Veidrodis gali subtiliai, bet efektyviai pakeisti valgomojo charakterį. Jo dėka galite sukurti didesnės erdvės įspūdį ir išryškinti pasirinktus dizaino elementus.

Veidrodžio pakabinimas valgomajame turi daug privalumų. Visų pirma, tai vizualiai padidina erdvę. Dėl aplinkos atspindžio valgomasis atrodo didesnis ir erdvesnis. Antra, veidrodis gražiai išsklaido šviesą, o tai gali sukurti malonią atmosferą kambaryje. Trečia, veidrodis gali išryškinti pasirinktus dizaino elementus, pvz., dekoratyvinius tapetus, krištolo lempą ar gražias vazas, pilnas gėlių. Priklausomai nuo jūsų pageidavimų, galite pasirinkti įvairių tipų veidrodžius, kurie atitiks jūsų interjero stilių. Galima rinktis klasikinius modelius su rėmeliais, kurie derės prie tradicinių valgomųjų, arba modernesnius, minimalistinius veidrodžius, kurie puikiai derės prie šiuolaikinių baldų. LED veidrodžiai taip pat yra puiki idėja, nes jie ne tik paįvairins erdvę, bet ir bus papildomas šviesos šaltinis.

Veidrodžiai valgomajam kambarys – kaip unikaliai paįvairinti erdvę

Veidrodžiai yra svarbus interjero dizaino elementas. Jų funkcionalumas apima ne tik vaizdų atspindėjimą, bet ir skirtas trims pagrindiniams tikslams: pagerinti patalpų apšvietimą ir optiškai jas padidinti. Veidrodžiai taip pat yra dekoratyvinis elementas, įtakojantis viso interjero charakterį. Dėl to, kad veidrodžiai atspindi šviesą, jie gali būti puikus sprendimas tamsiose patalpose, kuriose trūksta natūralios šviesos. Šiuo metu veidrodžių gamintojai, be funkcionalumo, daug dėmesio skiria ir jų estetikai bei dekoratyvumui. Dekoratyviniai veidrodžiai yra įvairių pločių ir formų, todėl juos galima puikiai priderinti prie įvairių interjero išdėstymų. Todėl jie gali būti gražus puošybos elementas, suteiksiantis charakterio visam interjerui.

Valgomasis – tai kambarys, kuriame, be baldų, verta dėti ir dekoratyvinius elementus – jie papildys jo dizainas ir pabrėžti jo stilių. Vienas iš tokių elementų gali būti jau minėtasvalgomojo veidrodis, kuris puikiai gali derėti prie interjero dizaino. Veidrodis valgomajamene tik vizualiai padidins erdvę, bet ir pagyvins ją šviesa, įnešdamas į ją teigiamą atmosferą. Šiais laikais veidrodžiai yra ne tik praktiškas įrangos elementas, bet ir atlieka dekoratyvinę funkciją bei gali tapti centriniu valgomojo vizualiniu tašku. Mūsų parduotuvėje rasite įvairių tipų ir formų veidrodžių, todėl galėsite išsirinkti labiausiai atitinkantį interjero stilių ir charakterį.

Kai renkamės veidrodį valgomajam , svarbu jo formą, formą ir rėmo spalvą derinti prie interjero stiliaus ir spalvų. Valgomojo veidrodžių paviršiai gali turėti įvairių spalvų ir dekoratyvinių raštų, taip pat įvairių formų, pavyzdžiui, daugiabriaunių, atspindinčių šviesą iš skirtingų kampų ir praturtinančių erdvę naujais vizualiniais efektais. Ideali vieta veidrodžiui pakabinti yra vieta virš bufeto ar bufeto, kuri yra šalia stalo. Virš baldų pastatyti veidrodžiai puikiai papuoš tuščias sienas ir suteiks kambariui elegantiško charakterio. Nepamirškite, kad veidrodis yra dekoratyvinis elementas, galintis gerokai padaryti valgomojo interjerą patrauklesnį ir suteikti savito stiliaus.

Šviečiamas veidrodis valgomajam – ką verta patikrinti apsiperkant?

Renkantis šviečiantį veidrodį valgomajam svarbu ne tik jo estetika, bet ir kokybė. Būtina atkreipti dėmesį į gamyboje naudojamas medžiagas, kad valgomojo veidrodis po trumpo laiko nesulūžtų. Be to, svarbu, kad veidrodis būtų funkcionalus ir atliktų savo funkciją ir kaip praktiškas, ir kaip dekoratyvinis elementas.

Renkantis modelį, verta atkreipti dėmesį į pagrindinius techninius parametrus, pvz. tipas tai yravalgomojo veidrodis, kokio tipo šviesos diodai naudojami ir koks energijos suvartojimas, ty apšvietimui sunaudojamos energijos kiekis, išreikštas vatais. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į šviesos spalvą ir atspalvį, nes tinkama šviesa gali paveikti atmosferą valgomajame. Pavyzdžiui, jei jums labiau patinka šiltų atspalvių šviesa, rinkitės veidrodį su tokiu apšvietimu.

Renkant tinkamą apšviestą veidrodį valgomajam reikėtų skirti ypatingą dėmesį į techninius aspektus, tokius kaip maitinimo ir prijungimo būdas. Jei naudojate nuolatinę srovę maitinamus veidrodžius, įsitikinkite, kad turite prieigą prie tinkamo maitinimo šaltinio ir vietos perjungiamiems kabeliams. Jei nuspręstume dėl akumuliatoriaus veidrodžio, turėtume atsižvelgti į jų galią, kuri yra labai svarbi tinkamam veidrodžio veikimui. Atidumo reikalauja ir veidrodžio montavimas – jis turi būti pritaikytas pagal storį ir atstumą nuo sienos. Mūsų naudojimo patogumui svarbios ir veidrodžio valgomajame skleidžiamos šviesos spalva ir spalva.

Renkantisveidrodį valgomajam, taip pat verta prisiminti apie jo formos ir matmenų atitikimą kambariui ir išdėstymo stilių. Veidrodis gali būti ne tik praktiškas elementas, bet ir graži puošmena bei papildyti erdvę. Jei veidrodį statote valgomajame, taip pat atkreipkite dėmesį į jo matmenis ir formą, kad jis puikiai tilptų į išdėstymą ir atliktų funkcines bei estetines funkcijas.

Miegamojo veidrodžiai. - geriausia Artforma

Artforma internetinėje parduotuvėje siūlomi unikalūs, dekoratyvūs valgomojo veidrodžiai, kuriuose sumontuoti kokybiški, funkcionalūs LED foninis apšvietimas. Mūsų siūlomi veidrodžiai yra įvairių dydžių ir formų. Juos sėkmingai priderinsite prie savo valgomojo, kuris tikrai įgaus papildomo charakterio ir jaukumo. Visi pas mus siūlomi modeliai yra aukščiausios kokybės ir labai funkcionalūs. Juose yra patogus svirties jungiklis, leidžiantis lengvai įjungti ir išjungti apšvietimą. Ar šiuolaikiški sprendimai tai, ko ieškote? Mūsų veidrodžiai tikrai atitiks visus jūsų lūkesčius.

Veidrodžiai pagal formą

Veidrodžiai pagal tipą

Veidrodžiai pagal patalpą

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau