Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

LED veidrodžiai miegamajai

268
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Kambario tipas - Prieškambaris ✖
Kambario tipas - Svetainė ✖
Kambario tipas - Valgomasis ✖
Veidrodžio forma - Apvalūs ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Veidrodžio forma - Suapvalinti ✖
Veidrodžio forma - Ovalus ✖
Veidrodžio forma - Netaisyklingos ✖
Kolekcija - AmbientLine ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
Kolekcija - FrameLine ✖
Kolekcija - Decor ✖
Kolekcija - WoodenFrame ✖
Kolekcija - Akriliniai ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir apačioje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio šonuose ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir šonuose ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Veidrodžio kryptis - Vertikalus ✖
Serija - Google ✖
Serija - Samsung ✖
Serija - Apple ✖

Rodoma 45268 produktų

Miegamojo veidrodžiai

Veidrodžiai yra įprastas miegamojo įrangos elementas, naudojamas ne tik išvaizdai patikrinti, bet ir įvertinti visą stilių prieš išeinant iš namų. Miegamojo veidrodžiaigali būti ir didesnės visumos dalis, pavyzdžiui, tualetinis staliukas su kosmetika. Tačiau kai kurie žmonės neapsisprendžia, ar miegamajame pastatyti veidrodį ir pasirinkti tinkamą modelį.

Veidrodis miegamajame, tačiau pati turi daug naudingų funkcijų. Juo galima ne tik patikrinti savo išvaizdą, bet ir optiškai padidinti erdvę ar suteikti jai stiliaus ir elegancijos. Taip pat yra veidrodžių, kurie atlieka praktinę funkciją, pavyzdžiui,LED veidrodžiai. Jie puikiai tinka makiažui ar skutimuisi, taip pat suteikia papildomą subtilų šviesos šaltinį, kuris yra puikus sprendimas šiuolaikiškuose miegamuosiuose.

Dėl plataus galimų veidrodžių modelių asortimento, galite lengvai išsirinkti savo stilių ir skonį atitinkančius miegamojo veidrodėli . Yra ir paprastų, minimalistinių rėmų veidrodžių, kurie puikiai tiks paprastumo ir elegancijos mėgstantiems žmonėms, ir dekoruotų rėmų, kurie puikiai tiks klasiką ir klasikinę eleganciją mėgstančių žmonių miegamuosiuose. Be abejo,dekoratyviniai veidrodžiaiyra geras sprendimas ir praktine prasme, todėl jie tampa vis populiaresni. Raginame peržiūrėti mūsų svetainėje pateiktą veidrodžių pasiūlymą.

Miegamojo veidrodžiai – įdomus kambario papildymas

Veidrodžiai atlieka svarbų vaidmenį interjero dizaine, atlieka tris pagrindines funkcijas: pagerina patalpų apšvietimą, optiškai jas padidina ir yra dekoratyvinis elementas, galintis visiškai pakeisti interjero charakterį. . Kadangi veidrodžiai atspindi šviesą, jie gali apšviesti tamsius kambarius, į kuriuos patenka mažai natūralios šviesos. Siauros ir ankštos erdvės, pavyzdžiui, koridoriai, atrodys didesnės ir erdvesnės, kai jose įstatysime veidrodį. Dabartiniai veidrodžių pasiūlymai nebekreipia dėmesio tik į jų funkcionalumą, bet ir į estetiką bei dekoratyvumą. Mūsų pasiūlyme yra įvairių stilių, pločių ir formų veidrodžių, kurie puikiai derės prie įvairių interjero išdėstymų.

Veidrodis miegamajame sujungta su spinta, tačiau šiame interjere pagrindinį vaidmenį vaidina ir iš tikrųjų sunku įsivaizduoti spintą be veidrodžio. Ruošiantis išeiti iš namų būtina turėti veidrodį, nes be jo būtų daug sunkiau. Geriausia rinktis miegamojo veidrodėį, leidžiančius matyti visą kūną, tačiau tai nėra būtinas reikalavimas. Kai kurie žmonės visą gyvenimą naudoja veidrodžius iki juosmens ir dėl to nekyla jokių problemų. Tačiau sprendimas miegamajam išsirinkti tinkamą veidrodįpriklauso nuo įpročių ir individualių poreikių. Nepaisant to, mažų kambarių atveju verta investuoti į miegamojo veidrodį, nes jie gali vizualiai padidinti erdvę.

Kalbant apie miegamojo veidrodžio, geriausia rinktis gerai apšviestą natūralia šviesa vietą arba specialiai pastatyti šalia dirbtinės šviesos šaltinio. Taip pat svarbu, kad veidrodis būtų padėtas reikiamame aukštyje, kad galėtumėte patogiai į jį žiūrėti. Priklausomai nuo jūsų pageidavimų, miegamojo veidrodisgali turėti skirtingus rėmus arba būti be jų, būti didesnės komplektacijos dalimi arba būti atskiru puošybos elementu. Nors dažniausiai tai nėra svarbiausias miegamojo įrangos elementas – lova atlieka šią funkciją – verta atkreipti dėmesį į tinkamo veidrodžio pasirinkimą. Nors miegamasis yra privatus kambarys, verta pasirūpinti jo estetine išvaizda ir pritaikyti įrangą pagal savo pageidavimus, kad būtų užtikrintas maksimalus komfortas.

Apšviestas veidrodis miegamajam. – į ką atkreipti dėmesį perkant?

Renkant šviečiantįveidrodį miegamajam strong>, svarbus klausimas yra jo kokybė. Svarbu atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių jis pagamintas. Gerai įsitikinti, kad veidrodis savo funkciją atliks ilgus metus be erzinančių gedimų. Be estetikos, jis taip pat turėtų būti funkcionalus ir gerai atlikti savo vaidmenį – tiek praktiškas, tiek dekoratyvus. Renkantis modelį verta atkreipti dėmesį į pagrindinius techninius parametrus, tokius kaip veidrodžio tipas, naudojamų LED diodų tipas ir energijos suvartojimas, tai yra apšvietimui reikalingos energijos kiekis, išreikštas vatais. Taip pat verta atkreipti dėmesį į apšvietimo spalvą ir spalvą – jei nemėgstate baltos šviesos, rinkitės šilto atspalvio.

Renkantis šviečiantį veidrodį miegamajam, svarbu atkreipti dėmesį į jo maitinimo ir prijungimo būdą, nes taip bus įtakos mūsų naudojimo patogumui. Veidrodžiams, maitinamiems nuolatine srove, turite įsitikinti, kad turite prieigą prie atitinkamo elektros bloko ir laidų su jungikliu, o jei veidrodžiai maitinami baterijomis, turite atsižvelgti į baterijų galią, kuri būtini tinkamam veikimui. Taip pat montuojant svarbu atsižvelgti į veidrodžio storį ir atstumą nuo sienos. Rinkdamiesi miegamojo veidrodį su foniniu apšvietimu, taip pat atsižvelkite į anksčiau minėtą šviesos spalvą, kuri turi įtakos mūsų savijautai ir erdviniams įspūdžiams .

Be to, renkantis veidrodį miegamajam, atkreipkite dėmesį, ar jis tiks jūsų miegamajame. Išmatuokite visus matmenis ir pasirinkite individualią formą, kad miegamasis taptų poilsio, atsipalaidavimo ir ramybės vieta. Veidrodis miegamajame turėtų būti ne tik praktiškas aksesuaras, bet ir erdvės papildymas.

Miegamojo veidrodžiai – geriausi Artforma

Artforma internetinėje parduotuvėje mes siūlome unikalius miegamojo veidrodžius, kurie aprūpinti pažangiu LED foniniu apšvietimu. Mūsų pasiūloje esantys veidrodžiai yra įvairių dydžių ir formų, kad puikiai tiktų jūsų miegamajame ir užtikrintų jūsų pasitenkinimą naudojimu. Visi mūsų modeliai pasižymi aukšta darbo kokybe ir funkcionalumu, juose yra patogus ir praktiškas svirties jungiklis, leidžiantis lengvai įjungti ir išjungti apšvietimą. Jei ieškote patvarių ir modernių sprendimų savo miegamajam, mūsų veidrodžiai tikrai pateisins jūsų lūkesčius.

Miegamojo veidrodžiai – dažniausiai užduodami klausimai

< div>

Kurį miegamojo veidrodį turėtumėte pasirinkti?

Miegamojo veidrodis suteiks jūsų kambariui rūbinės išvaizdą ir vizualiai padidinti kambarį. Miegamojo veidrodžius galite derinti prie sienų ir kitų baldų spalvos. Mažam miegamajam pridėkite didelį stačiakampį veidrodį, kuris parodys visą jūsų siluetą ir padarys kambarį erdvesnį. Miegamojo veidrodis su LED apšvietimu bus papildomas apšvietimo šaltinis. Apvalus veidrodis su dekoratyviniu rėmu padarys jūsų kambarį elegantišką, o minimalistiniai baldai subalansuos ovalo formą.

Kaip įdėti veidrodis miegamajame?

Padėkite veidrodį miegamajame tokioje vietoje, kur namų ūkio nariai galėtų lengvai prieiti. Jei orientuojatės į praktiškumą – pakabinkite veidrodį ant sienos virš komodos ar tualetinio staliuko. Dėl to lengvai pasieksite veidrodį ir galėsite lengvai pasidaryti tikslų makiažą. Veidrodžiai miegamajam taip pat yra kūrybiškas būdas papuošti interjerą ir įnešti į jį daugiau šviesos. Jei pastatysite jį veido aukštyje priešais lovą, optimaliai užpildysite erdvę ir pasieksite vizualiai įdomų efektą.

Kur įsigyti veidrodžių miegamasis?

Miegamojo veidrodžiai yra „Artforma“ prekės ženklo vitrina. Parduotuvės pasiūloje – stačiakampiai ir apvalūs veidrodžiai, su LED apšvietimu ir dekoratyvine panele. Galite rinktis iš daugybės spalvų versijų, kurias galėsite papildyti jutikliu ar jutikliniu jungikliu bei papildomais priedais. Visi gaminiai buvo pagaminti skiriant didelį dėmesį detalėms. Galimybė individualizuoti miegamojo veidrodį reiškia, kad rasite būtent jums tinkantį veidrodį.

Veidrodžiai pagal formą

Veidrodžiai pagal tipą

Veidrodžiai pagal patalpą

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau