Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

LED veidrodžiai spintai

268
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Kambario tipas - Prieškambaris ✖
Kambario tipas - Svetainė ✖
Kambario tipas - Valgomasis ✖
Veidrodžio forma - Apvalūs ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Veidrodžio forma - Suapvalinti ✖
Veidrodžio forma - Ovalus ✖
Veidrodžio forma - Netaisyklingos ✖
Kolekcija - AmbientLine ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
Kolekcija - FrameLine ✖
Kolekcija - Decor ✖
Kolekcija - WoodenFrame ✖
Kolekcija - Akriliniai ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir apačioje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio šonuose ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir šonuose ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Veidrodžio kryptis - Vertikalus ✖
Serija - Google ✖
Serija - Samsung ✖
Serija - Apple ✖

Rodoma 45268 produktų

Drabužių veidrodžiai

Drabužių veidrodžiai yra svarbus bet kurios patalpos, kurioje drabužiai laikomi, įrangos elementas. Jie atlieka ne tik praktinę, bet ir estetinę funkciją. Yra daugybė persirengimo kambario veidrodžių tipų, įskaitant grindų veidrodžius, pakabinamus veidrodžius, stovinčius veidrodžius ir kt. Kiekvienas iš jų turi savo privalumų ir trūkumų, o pasirinkimas priklauso nuo konkretaus vartotojo pageidavimų ir poreikių.

Grindų veidrodžiai idealiai tinka spintoms, kuriose nėra laisvos vietos ant sienų ar durų. Jie ne tik praktiški, bet ir įdomus puošybos elementas. Grindų veidrodžiai paprastai yra dideli, todėl galite atidžiai apžiūrėti savo aprangą iš visų pusių. Ant durų pakabinami rūbinės veidrodžiai puikiai tiks spintoms, kuriose nėra daug vietos. Juos lengva surinkti ir išardyti, todėl juos lengva perkelti iš vienos vietos į kitą. Šie veidrodžiai taip pat yra įvairių formų ir dydžių, todėl galite pasirinkti veidrodį, kuris atitinka jūsų poreikius.

Kitas rūbinių veidrodžių tipas yra vertikalūs, stovintys veidrodžiai. Ant grindų pastatomi veidrodžiai puikiai tinka persirengimo kambariams, kur norime apžiūrėti savo aprangą iš skirtingų kampų. Paprastai jie yra didesnių dydžių, todėl galite atidžiai patikrinti savo aprangą. Taip pat stovinčius veidrodžius lengva perkelti iš vienos vietos į kitą, o tai leidžia lanksčiai naudoti.

Spintos veidrodis – į ką atkreipti dėmesį perkant?

Renkantisspintos veidrodį, reikėtų atsižvelgti į keletą faktorių. Svarbiausias iš jų – veidrodžio dydis ir forma. Verta rinktis didesnius dydžius, kad galėtumėte atidžiau apžvelgti savo figūrą iš visų pusių. Veidrodžio forma taip pat turėtų būti pritaikyta prie drabužių spintos vietos, kurioje jis bus. Todėl jis negali būti per didelis ar per mažas, kad būtų patogus ir praktiškas jį naudoti.

Kitas svarbus veiksnys renkantis spintos veidrodį yra jo stilius ir medžiagos atlikimas. Veidrodžiai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, tokių kaip mediena, metalas, stiklas ar plastikas. Verta rinktis tokią medžiagą, kuri derės prie garderobo stiliaus ir kitų įrangos elementų. Veidrodžiai gali būti įvairių stilių – nuo modernaus iki klasikinio. Stiliaus pasirinkimas priklauso nuo vartotojo pageidavimų ir likusio kambario stiliaus. Kitas svarbus aspektas, į kurį reikia atkreipti dėmesį renkantis spintos veidrodį, yra jo funkcionalumas. Veidrodžiai gali turėti papildomų funkcijų, tokių kaipLED apšvietimas, lentynos, papuošalų pakabos ir daugelis kitų. Verta rinktis tokius veidrodžius, kurie turi jums naudingas funkcijas ir atitinka individualius poreikius.

Veidrodis su LED apšvietimu yra funkcionalaus veidrodžio, kuris gali padės išsirinkti tinkamą aprangą įvairioms progoms. Dėl to, kad veidrodžiuose yra įmontuoti šviesos diodai, galite atidžiai išnagrinėti savo stilių natūralioje šviesoje. LED veidrodžiai su lentynomis ir papuošalų kabyklomis leidžia saugiai laikyti papuošalus ir lengviau tvarkyti spintą.

Verta atkreipti dėmesį ir į veidrodžio kokybę. Veidrodžiai turi būti pagaminti iš kokybiškų medžiagų, kad būtų atsparūs pažeidimams ir tarnautų vartotojui ilgą laiką. Taip pat svarbu, kad veidrodžius būtų lengva valyti ir palaikyti švarą. Tai visus pasiūlymus, kuriuos rasite mūsų svetainėje.

Išmanusis rūbinės veidrodis su LED foniniu apšvietimu – klasikinis ir modernus viename?

Jei ieškote praktiškų ir modernių sprendimų, verta pagalvoti apie stačiakampio veidrodžio su LED apšvietimu, aprūpinto išmaniojo namo funkcijomis, įsigijimą. Dėl šio klasikinio veidrodžio ir išmaniųjų technologijų derinio galite mėgautis daugybe naudingų ir novatoriškų funkcijų, kurios palengvins jūsų kasdienybę. Pavyzdžiui, rinkdamiesi garderobą galite žiūrėti mėgstamus serialus arba klausytis muzikos iš srautinio perdavimo paslaugų, tokių kaip „Spotify“, „Apple Music“ ar „Tidal“. Dar niekada nebuvo taip paprasta vienu metu atlikti kelis skirtingus dalykus.

Spintos veidrodžiaiišmaniojoje versijoje – tiek horizontalūs, tiek vertikalūs veidrodžiai stiprus> – modernaus dizaino ir elegantiškos, įdomios apdailos sprendimas. Jie puikiai tinka minimalistiniam ir tradiciniam interjerui, vonios kambariui ir svetainėms. Įrengtas atmosferinisLED apšvietimasjie subtiliai apšviečia patalpą, o mažuose vonios kambariuose leidžia sutaupyti vietos, kurios mažose patalpose tikrai trūksta.

Išmanieji veidrodžiai persirengimui kambariai yra sprendimas, kuris atlieka ne tik praktinę funkciją, bet ir įneša į patalpą modernų, elegantišką dizainą. Dėl universalumo jie puikiai tinka tiek minimalistiniams, tiek tradiciniams kambariams, o dėl savo universalumo puikiai tiks beveik bet kurioje patalpoje.

Spintos veidrodis išmaniojoje versijoje su LED apšvietimasyra ne tik akį traukiantis kasdienis aksesuaras, bet ir subtilus šviesos šaltinis, sukuriantis atmosferinę atmosferą. Tai yra idealus sprendimas, jei norite sukurti malonią atmosferą savo interjere. Naudojant veidrodį su LED apšvietimu, kambarys taip pat tampa erdvesnis ir tuo pačiu leidžia reguliuoti šviesos intensyvumą ir spalvą.

Išmaniųjų veidrodžių naudojimo nauda yra daug didesnė nei tiesiog jų funkcionalumas. Rinkoje esantys modeliai turi daug papildomų funkcijų, tokių kaip veidrodžio temperatūros reguliavimas, kuris neleidžia rasoti, arba šildymas, kuris ypač praverčia žiemą.

Galite rasti modernių rūbinių veidrodžių. adresu Artforma

Jei ieškote naujoviškų veidrodžių savo drabužių spintai, Artforma yra parduotuvė, kuri pateisins jūsų lūkesčius. Mūsų pasiūlyme yra daug dekoratyvinių veidrodžių su LED apšvietimu, kurie pagaminti iš kokybiškų medžiagų. Dėl to jie yra ne tik elegantiški, bet ir patvarūs bei funkcionalūs. Mūsų parduotuvėje siūlome įvairių dydžių ir formų veidrodžius, kurie leidžia juos puikiai priderinti prie savo interjero ir papildyti jį šiuolaikišku stiliumi. Kiekviename veidrodyje yra svirtis, todėl lengva naudoti apšvietimą. Taigi, jei ieškote praktiškų ir modernių sprendimų savo namams, būtinai peržiūrėkite mūsų pasiūlymą.

Veidrodžiai pagal formą

Veidrodžiai pagal tipą

Veidrodžiai pagal patalpą

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau