Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Modernūs LED veidrodžiai

36
Filtravimas
Kambario tipas - Prieškambaris ✖
Veidrodžio forma - Apvalūs ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
Kolekcija - FrameLine ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir apačioje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio šonuose ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Serija - Google ✖
Serija - Samsung ✖
Serija - Apple ✖

Rodoma 3636 produktų

Šiuolaikiniai veidrodžiai

Modernūs veidrodžiai – tai sprendimai, puikiai derantys prie interjero dizaino tendencijų. Jie pasižymi minimalistiniu dizainu, paprastomis formomis ir dažnai inovatyvių technologijų panaudojimu. Tarp jų galime rasti veidrodžių su LED apšvietimu, netradicinių formų, taip pat nestandartinių dydžių modelių, kurie visiškai pakeičia interjero charakterį.

Šiuolaikiniai dekoratyviniai veidrodžiai yra unikalus funkcionalumo ir estetikos derinys. Jie dažnai tarnauja ne tik kaip dekoratyviniai elementai, bet ir kaip praktiški. Juose gali būti įmontuota šildymo sistema, leidžianti išlaikyti veidrodį šiltesnėje temperatūroje, kuri neleidžia rasoti. Be to, dėl šiuolaikinių technologijų veidrodžiai gali veikti kaip išmanieji įrenginiai, pvz., prisijungti prie „Wi-Fi“ tinklo ir naudoti įvairių tipų programas bei paslaugas, įskaitant „Netflix“, „Spotify“ ar „Tidal“.

Šiuolaikiniai veidrodžiai. dažnai buvo atsisakyta tradicinių rėmų, pasirenkant minimalistinius berėmius sprendimus. Dėl to veidrodžiai tampa subtilūs, lengvi ir tinka beveik bet kokiam interjerui – nuo minimalistinio iki pramoninio ir net klasikinio. Tai irvonios veidrodžiaiirveidrodžiai miegamajamirprieškambariui. Šiuolaikiniai modeliai – pasirinkimas žmonėms, vertinantiems modernumą ir stilių bei praktiškumą. Tai investicijos metams, nes jų paprastumas ir funkcionalumas niekada neišeis iš mados.

Modernūs klasikinės formos veidrodžiai, ty stačiakampiai ir apvalūs veidrodžiai be rėmo.

Kabantys veidrodžiai, kurie anksčiau buvo siejami daugiausia su tuštybe, dabar įgavo naują dimensiją kaip dekoratyvinis elementas mūsų namuose. Tinkamai parinktoje vietoje ir išdėstyme modernūs dekoratyviniai veidrodžiai gali ne tik gražiai papuošti kambarį, bet ir vizualiai padidinti erdvę. Tačiau tai nereiškia, kad jo pagrindinė funkcija prarado savo svarbą. Priešingai, šiais laikais vis dažniau renkamės įvairaus tipo veidrodžius įvairioms užduotims, pavyzdžiui, makiažui. Vonios kambaryje arba svetainėje idealiai tinka LED veidrodžiai.

Klasikiniai stačiakampiai veidrodžiai paprastai yra pagrindinis interjero dizaino elementas, nes yra paprasti ir universalūs. konstrukcija, kuriai būdinga statmena forma. Tačiau tai nereiškia, kad stačiakampiai veidrodžiai negali būti modernūs. Stačiakampiai,modernūs veidrodžiaiyra labai universalūs, todėl juos galima pritaikyti daugelio tipų kambariuose nepriklausomai nuo jų išdėstymo stiliaus – nuo tradicinio iki modernaus. Jie puikiai veikia, pavyzdžiui, kaipprieangio veidrodžiai. Įvairūs jų dydžiai leidžia juos pastatyti įvairiose vietose: nuo didelių modelių, optiškai padidinančių erdvę, iki mažesnių veidrodžių, idealiai tinkančių mažoms nišoms ar dėti ant baldų. Dizaineriai, orientuodamiesi į minimalistinę veidrodžio formą, dažnai prideda prie jo dekoratyvinius akcentus, kad klasikiniams veidrodžiams suteiktų originalų stilių.

Apvalūs veidrodžiai yra beveik tokie pat populiarūs kaip ir stačiakampiai. Tokios formos modernūs dekoratyviniai veidrodžiai yra populiarus ir stilingas puošybos elementas, suteikiantis patalpai malonaus, švelnaus akcento. Jų apvali forma suteikia interjerui žavesio ir stilingumo, išsiskiria iš kitų baldų elementų. Jie yra įvairių dydžių ir spalvų, todėl galite pasirinkti modelį, kuris puikiai tinka konkrečiam interjerui. Apvalūs berėmiai veidrodžiai yra universalūs ir puikiai dera prie įvairaus tipo išdėstymo – nuo tradicinių iki modernesnių. Galite pasirinkti veidrodžio spalvą, atitinkančią visą kambario spalvų gamą, arba pasirinkti kontrastingą spalvą, kuri patraukia dėmesį.

Išmanieji veidrodžiai – ar verta juos turėti savo namuose?

Jei kas nors mėgsta modernumą ir nori mėgautis išmaniųjų namų funkcionalumu bei technologijomis, išmanieji veidrodžiai bus puikus sprendimas. Tai LED veidrodžiai – modernus sprendimas, apjungiantis apšviečiamo veidrodžio funkcionalumą su technologijomis, leidžiančiomis naudotis daugybe praktiškų funkcijų, kurios pagerina mūsų kasdienybę. Pavyzdžiui, jų dėka galima naudotis populiariomis srautinio perdavimo paslaugomis, tokiomis kaip „Netflix“, „Spotify“ ar „Tidal“, kurios leidžia mėgautis mėgstama muzika ar žiūrėti įdomius filmus bei serialus – visa tai maudantis vonioje ar ruošiantis į darbą. Išmanieji veidrodžiai yra ne tik praktiški, bet ir estetiški, nes turi modernų dizainą ir elegantišką apdailą, todėl jie dera į modernų ir minimalistinį interjerą, nepriklausomai nuo patalpos paskirties ir dekoro.

Be to, prie aprašytų funkcionalumųmodernūs išmanieji veidrodžiai siūlo ir daugybę kitų papildomų funkcijų, tokių kaip šviesos spalvos reguliavimas pagal Jūsų poreikius arba įmontuota šildymo sistema, kuri neleidžia rasoti ir leidžia apšviesti tiek vonios kambarį, tiek kitas patalpas. Renkantis tinkamą išmanųjį veidrodį verta atkreipti dėmesį į techninius aspektus, tokius kaip maitinimas ir prijungimas. Nuolatinės srovės veidrodžiams reikia atitinkamų maitinimo šaltinių ir vietos laidams, o veidrodžiams su baterijomis reikia atkreipti dėmesį į akumuliatoriaus energiją. Veidrodžio montavimas taip pat reikalauja dėmesio, nes jis turi būti tinkamai sureguliuotas pagal storį ir atstumą nuo sienos. Naudojant išmanųjį veidrodį valgomajame, miegamajame ar vonios kambaryje, svarbus veiksnys yra skleidžiamos šviesos spalva ir spalva.

Šiuolaikiniai veidrodžiai jūsų namams? Geriausia rasite Artforma

Artforma – tai Lenkijos internetinė parduotuvė, siūlanti aukščiausios kokybės dekoratyvinius veidrodžius su LED foniniu apšvietimu, kurie puikiai tiks bet kokiame interjere, nepaisant jo funkcijos. . Mūsų pasiūlyme – individualiai pasirinktų dydžių, formų ir funkcionalumo veidrodžiai, kuriuos tikrai pritaikysite savo namuose. Visi mūsų siūlomi gaminiai yra aukščiausios kokybės, pagaminti iš aukščiausios klasės medžiagų, pasižymi aukštu funkcionalumu. Kiekviename mūsų veidrodyje taip pat yra patogus svirties jungiklis, leidžiantis lengvai įjungti ir išjungti apšvietimą. Taigi, jei esate modernių, patogių sprendimų gerbėjas, mūsų veidrodžiai yra puikus sprendimas jums.

Veidrodžiai pagal formą

Veidrodžiai pagal tipą

Veidrodžiai pagal patalpą

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau