Nuolaida -5% su kodu 5promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Apple

20
Apple Screen Veidrodis Veidrodis su Apple Screen yra modernus sprendimas, kuris yra labai populiari, ypač tarp Apple entuziastų. Vonios veidrodis su Apple ekrane suteiks jūsų voniai modernų prisilietimą. Tačiau tai nėra tik vizualus priedas. Inovatyvus SMART Veidrodis leidžia jums atsisiųsti mėgstamas programas iš AppStore, kurias naudojate kasdien! Dėka intuityvaus iOS sistemos galite valdyti savo Išmanų LED veidrodį. Veidrodis su Apple Screen padės jums lengvai patikrinti orą ir suplanuoti savo dieną - tai tik dalis mūsų produkto galimybių. Apple Screen Smart Mirror valdomas pridedama Logitech belaidės pelės, leidžiančios jums valdyti veidrodį nuotoliniu būdu, nemegzdami jo.
Filtravimas
Veidrodžio forma - Apvalūs ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir apačioje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio šonuose ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖
Serija - Apple ✖

Rodoma 2020 produktų

Išmanusis veidrodis

Palengvinkite savo kasdienybę! Išmanieji veidrodžiai – puikūs sprendimai, kurie tiks ne tik vonios kambaryje, bet ir prie tualetinio staliuko ar persirengimo kambaryje. Prieškambario veidrodis taip pat yra puikus pasirinkimas. Persirengimo veidrodžiai džiugins savo darbo kokybe, energiją taupančiu LED apšvietimu ir prieiga prie populiariausių bei reikalingiausių programų, taip pat iCloud paslaugų rinkiniu iš Apple!

Visos programos po ranka

Išmanieji dekoratyviniai veidrodžiai – tai visos mėgstamiausios „iOS“ programos, kurias galite lengvai pasiekti. Užbaikite seniai pradėtą serialą, išklausykite naują mėgstamo atlikėjo albumą, pažiūrėkite įdomų makiažo pamoką arba susiplanuokite savo dienos tvarkaraštį valydamiesi dantis. Vonios kambario veidrodis su apšvietimu leis greičiau atlikti savo pareigas ir neatsilikti nuo naujienų. Išmanieji veidrodžiai – tai patogumas, kurio nusipelnėte!

Pramogos be apribojimų

Mėgstamiausias serialas ramiai maudantis vonioje po pilnos pareigų dienos? Šiandien galite turėti tokią prabangą. Išmanieji vonios veidrodžiai leidžia naudotis mėgstamomis srautinio perdavimo paslaugomis. Pasirinkite iš populiariausių ir mėgaukitės laisvalaikiu su „Netflix“, „HBO Max“ arba „Prime Video“. Neskubėkite – skirkite sau laiko atsipalaiduoti. Jūs to nusipelnėte!

Youtube, Spotify ar Tidal? Nesvarbu, kur yra jūsų mėgstamų dainų grojaraštis ar podcast'as, kuriam neturite laiko atlikdami kasdienius darbus. Nuo šiol galimybė suspėti bus... dušas! Veidrodis su garsiakalbiais yra geriausias pasirinkimas kasdieniam poilsiui, mintims kaupti ir kvapui atgauti. Viskas, ko jums reikia viename gaminyje!

Įvairūs išmaniojo veidrodžio naudojimo būdai

  • Pramogos – išmanusis veidrodis leis lengvai pasiekti mėgstamas programas. Pasirinkite „Mirror“ su „Bluetooth“ garsiakalbiu ir mėgaukitės „Spotify“, „YouTube“ arba „Netflix“ – be apribojimų!
  • Gyvenimo būdas – išmanusis interaktyvus veidrodis – ne tik madingas aksesuaras, bet ir reikšminga pagalba kasdieniame gyvenime. Patikrinkite, kaip LED vonios veidrodis padarys gyvenimą malonesnį visiems namų ūkio nariams!
  • Vaikų kambarys – interaktyvus veidrodis padeda tyrinėti pasaulį ir daro jį malonesnį mokytis gerų įpročių! Pakvieskite išmanųjį veidrodį į savo vaiko kambarį ir leiskite jam lavinti savo kūrybiškumą!
  • Sportas – dėka išmaniųjų funkcijų pagerinsite laikyseną, tikrinsite svorį ir skaičiuosite kalorijas. Veidrodis su garsiakalbiais užtikrina sėkmingą treniruotę su mėgstamais garsais. Pajuskite mankštos džiaugsmą savo namuose!
  • Kirpykla – veidrodis kirpyklai turi būti palankios gerai atliktam darbui, bet ir džiugina patenkinto kliento akį. Modernus veidrodis grožio salonui – tai stilius ir patogumas viename!
  • Makiažas- makiažo veidrodis suteiks daugiau nei tik galimybę naršyti! Patikrinkite gaminių kompozicijas, susipažinkite su naujausiais įkvėpimais ir iš karto pritaikykite juos praktiškai. Išmanusis kosmetinis veidrodis yra komforto ir norimo efekto garantas – kiekvieną dieną!

Veidrodžiai pagal formą

Veidrodžiai pagal tipą

Veidrodžiai pagal patalpą

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau