Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Veidrodžiai Lucas

4
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Kolekcija - Lucas ✖

Rodoma 44 produktų

Vonios veidrodžiai su lentyna

Veidrodis yra esminis vonios kambario įrangos elementas, atliekantis ne tik praktinę, bet ir dekoratyvinę funkciją. Sunku įsivaizduoti visą šio kambario išdėstymą be atitinkamo veidrodžio - jis visiškai neatliks savo funkcijos. Tradiciškai vonios veidrodėlis statomas virš praustuvo, tačiau jį galima naudoti ir kitose vonios patalpose. Pačiame veidrodyje taip pat gali būti įrengta patogi lentyna, kuri padidina jo funkcinę svarbą.

Vonios veidrodžiai su lentyna yra puikus sprendimas bet kokiam vonios kambariui, o papildoma vieta daiktams, pvz., puodeliams, dantų pasta ar skutimosi įrankiai tikrai pravers kiekvienam namų ūkio nariui. Be to, jei tokiame veidrodyje bus įrengtas LED apšvietimas, jis taps vonios dekoro elementu, be kurio neįsivaizduojate šio kambario. Šis patogus sprendimas, kuris švelniai apšviečia ir vonios kambarį, tampa vis populiaresnis. Todėl raginame susipažinti su mūsų svetainėje esančiu veidrodžių pasiūla.

Vonios kambario veidrodžiai su lentyna – puikiai tinka mažiems kambariams

Veidrodžiai vaidina svarbų vaidmenį interjero kūrimo procese, atlieka tris pagrindines funkcijas: apšviečia patalpas, optiškai jas padidina ir yra dekoratyvinis elementas, galintis visiškai pakeisti interjero charakterį. Atspindėdamas šviesą veidrodis gali apšviesti tamsius interjerus, į kuriuos patenka mažai natūralios šviesos. Siauros ir ankštos erdvės, pavyzdžiui, koridoriai, atrodys didesnės ir erdvesnės, jei jose įstatysime veidrodį. Šiuolaikiniai veidrodžiai siūlo ne tik funkcionalumą, bet ir estetiką bei dekoratyvumą. Mūsų pasiūloje yra įvairių stilių, pločių ir formų veidrodžiai, todėl jie puikiai dera prie įvairių interjero detalių.

Vonios veidrodis yra ne tik dekoratyvinis aksesuaras, bet ir būtina kaskart naudojama įranga dieną. kūno priežiūros ritualų metu. Tačiau norint pasiekti gerą vizualinį efektą ir išvengti nelygybių darant makiažą, svarbus tinkamas apšvietimas. Standartinis vonios kambario apšvietimas gali sukurti šešėlių, todėl jums sunku pasidaryti makiažą ar kruopščiai nusiskusti. Todėl verta juos pakeisti veidrodžiu su foniniu apšvietimu. LED apšvietimas puikiai apšviečia veidą ir yra labai praktiškas. Tačiau klasikinių LED veidrodžių gali nepakakti mažuose vonios kambariuose, kur erdvė turi būti ypač gerai apgalvota. Tokioms patalpoms idealus sprendimas yravonios veidrodis su lentyna. Mūsų parduotuvėje siūlome įvairių dydžių ir stilių vonios veidrodžius, įskaitantvonios veidrodžius su lentynair praktišku apšvietimu. Ši parinktis, kaip jau minėta, ypač pravers nedideliuose vonios kambariuose, kur nėra vietos papildomiems baldams, o kiekvienas elementas turi būti funkcionalus ir patogus naudoti.

Vonios veidrodžiai su lentyna

stiprus> yra idealus sprendimas žmonėms, vertinantiems praktiškumą ir patogumą. Lentynėlė po veidrodžiu suteiks papildomos vietos kosmetikai, dantų šepetėliams ar puodeliams, pvz., su makiažo šepetėliais. Be to, jei tokiame veidrodyje įrengtas LED apšvietimas, jis optimaliai apšvies vonios kambarį, todėl jums bus lengviau atlikti kasdienius priežiūros ritualus. Tokio elemento dėka vonios kambarys įgis naujų funkcinių ir estetinių vertybių.

 

Baterija maitinamas LED veidrodis – į ką atkreipti dėmesį perkant?

Renkantis šviečiantį veidrodį vonios kambariui, svarbiausia yra jo kokybė. Todėl verta atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių jis pagamintas, kad įsitikintumėte, jog jis gali susidoroti su sudėtingomis drėgno vonios kambario sąlygomis. Be estetinės išvaizdos, veidrodis turi būti funkcionalus ir puikiai atlikti savo vaidmenį – tiek praktiškas, tiek dekoratyvus. Renkantis modelį taip pat verta atkreipti dėmesį į svarbius techninius parametrus, tokius kaip veidrodžio tipas, tam tikrame modelyje naudojamų šviesos diodų tipas ir energijos sąnaudos, kurios informuoja apie apšvietimui reikalingos energijos sąnaudas, išreikštas vatų.

Kai pasirenkate apšviestą vonios veidrodį su lentyna, svarbūs veiksniai yra maitinimo šaltinis ir prijungimo būdas, kurie turės įtakos jūsų patogumui montuojant ir naudojant veidrodį. Renkantis veidrodį, maitinamą nuolatine srove, atkreipkite dėmesį į elektros bloko ir laidų su jungikliu prieinamumą. Tačiau baterijomis maitinamų veidrodžių atveju būtina nustatyti baterijų galią, kurios reikės, kad veidrodis tinkamai veiktų. Montuodami taip pat turėtumėte atsižvelgti į veidrodžio storį ir atstumą nuo sienos.

Šviesos spalva, kuri turi įtakos mūsų savijautai ir erdvės jausmams, taip pat yra svarbus veiksnys, kai LED veidrodžio pasirinkimas. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus aspektas – veidrodžio sandarumo klasė, kurią reikėtų pasirinkti IP44 lygiu, kad veidrodis būtų tinkamai apsaugotas nuo drėgmės ir garų vonioje.

Be to, renkantisveidrodinis vonios kambarys su lentynaTaip pat verta atkreipti dėmesį į tai, ar jis erdviai telpa jūsų vonios kambaryje. Taip pat svarbūs sumontuotos lentynos, kurioje laikysite tokius daiktus kaip kosmetika ar kosmetikos aksesuarai, matmenys. Lentyna turi būti lengvai valoma ir, priklausomai nuo medžiagos, atspari vonios kambaryje vyraujantiems veiksniams, ty didelei drėgmei.

Vonios kambario veidrodžiai su lentyna – geriausia Artforma

Mūsų internetinėje parduotuvėje Artforma rasite aukščiausios kokybėsvonios veidrodžius su lentyna, aprūpintus LED apšvietimu. Veidrodžiai yra įvairių dydžių, kuriuos galite pasirinkti individualiai savo vonios kambariui, kad sukurtumėte visus lūkesčius atitinkantį interjerą. Taip pat rasite veidrodžių su įvairių formų apšvietimo juostomis, taip pat modelių su praktiškomis daiktų laikymo lentynomis. Kiekvienas apšviestas modelis turi aukščiausios kokybės svirties jungiklį, kuris leidžia bet kada įjungti ir išjungti foninį apšvietimą. Patogūs, modernūs ir patvarūs – mūsų veidrodžiai patenkins kiekvieną.

Veidrodžiai pagal formą

Veidrodžiai pagal tipą

Veidrodžiai pagal patalpą

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau