Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Vonios kambario veidrodžiai su lentyna

0
Filtravimas
Nėra rodomų produktų.

Spalvoti veidrodžiai

Spalvoti veidrodžiai – tai dekoratyvinis elementas, patraukiantis dėmesį ir suteikiantis charakterio bet kokiam kambariui. Spalvoto veidrodinio paviršiaus naudojimas ne tik patraukia dėmesį, bet visų pirma visiškai pakeičia interjero charakterį. Spalvoti veidrodžiai yra įvairių formų, dydžių ir spalvų, todėl galite pasirinkti tobulą veidrodį kiekvienam skoniui ir stiliui. Be to, jie yra vienas iš naujausių interjero apdailos hitų, nes puikiai paįvairina bet kokį išdėstymą. Jie yra puikus dekoratyvinis elementas ir puikiai papuoš miegamąjį, valgomąjį ar svetainę, bet kas sakė, kad vonios veidrodis taip pat negali būti spalvingas?

Spalvoti veidrodžiai – kokie? ar jie turi pranašumų?

Vienas didžiausių spalvotų veidrodžių privalumų yra galimybė suteikti kambariui spalvų. Priklausomai nuo jūsų pageidavimų,spalvoti veidrodžiaigali turėti subtilią spalvą, atitinkančią viso kambario spalvų paletę, arba gali būti išskirtinis elementas su stipria, kontrastinga spalva, kuri patraukia dėmesį. Mūsų pasiūlyme galite rasti tiek mėlyną veidrodį, tiek žalią, tiek pilką veidrodį ir grafito veidrodžius. su skirtingu spalvų sodrumu. Atspindys spalvotame veidrodyje, lyginant su sidabriniu, yra tamsesnis ir spalvotas, todėl kasdienėje priežiūroje nėra labai praktiškas. Tačiau tokios formos naudojimas suteikia interjerui savitumo, kuris visiškai pakeičia erdvės dizainą.

Spalvoti veidrodžiai – kokių dar privalumų jie turi?

Spalvotas veidrodis gaunamas į stiklo masę įmaišius atitinkamų geležies oksidų, kurie suteikia stiklui įdomios spalvos. Toks cheminių medžiagų naudojimas kasdieniame gyvenime padarospalvotus veidrodžiuspuikus būdas įnešti į kambarį spalvą, raštus ir motyvus, o kartu išlieka praktišku įrangos elementu. Jais galima optiškai padidinti erdvę bei įnešti į patalpą papildomos šviesos. Tačiau pagrindinė jų užduotis – papuošti interjerą ir suteikti jam savito charakterio, todėl puikiai tiks kaip veidrodžiai svetainei arba kaip miegamojo puošmena. Dėl to, kad šie veidrodžiai yra ir funkcionalūs, ir dekoratyvūs, jie gali būti patalpoje ir patraukti dėmesį.

Spalvoti – kaip juos patalpinti kambaryje?

Spalvoti veidrodžiaiyra puikus dekoratyvinis elementas, kurį galima įkomponuoti į bet kokį interjerą, nepaisant jo charakterio. Tačiau norint pasiekti norimą efektą, veidrodžiai turėtų būti parinkti pagal tam tikro kambario stilių. Pavyzdžiui, klasikiniame interjere puikiai tiks veidrodžiai su dekoratyviniais rėmeliais, o modernaus dizaino ir netaisyklingų formų veidrodžiai tiks moderniu stiliumi dekoruotoms patalpoms.

Taip pat svarbu pasirinkti tinkamą vietą. elementas, kuris yra spalvoti veidrodžiai. Pagrindinė veidrodžio funkcija – atspindėti vaizdą, todėl jo nereikėtų dėti ten, kur jis atspindės mums nenorimą vaizdą. Spalvotais veidrodžiais galima ne tik demonstruoti, bet ir uždengti mums nebūtinai įdomius elementus. Spalvoti veidrodžiai dažnai naudojami tuščioms sienoms dekoruoti, siekiant suteikti patalpai gylio ir pašalinti tuštumos jausmą. Taigi, jei ieškote modernių, originalių interjero dizaino elementų, svetainėje Artforma rasite spalvingų veidrodžių.

Veidrodžiai pagal formą

Veidrodžiai pagal tipą

Veidrodžiai pagal patalpą

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau