Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Veidrodžiai juodame rėme LED

22
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
Kolekcija - Decor ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir apačioje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio šonuose ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖

Rodoma 2222 produktų

Veidrodžiai juodame rėme

Veidrodžiai juodame rėme yra vienas universaliausių baldų elementų bet koks stilingas interjeras. Stačiakampis veidrodis juodame rėme puikiai tiks tiek erdvioje svetainėje, tiek mažame vonios kambaryje, kur papildys šiuolaikišką išdėstymą. Dideli veidrodžiai juodame rėme leidžia išryškinti baldų grožį, išsiskirti iš satino sienos ir derės su originaliomis sienų dekoracijomis, tokiomis kaip nuotraukos ant drobės ar mėgstami paveikslai.

Veidrodis juodu rėmeliu – idealus pasiūlymas tiems, kurie mėgsta klasikinius spalvų derinius ir nori išlaikyti minimalizmą kambaryje. Veidrodžiai juodame rėmelyje gali būti derinami su gausiai dekoruotais tapetais, dedami prie betoninio paviršiaus ir derinami su avangardiniu stiliumi mažame vonios kambaryje. Juodas veidrodžio kraštas įdomiai atrodo su juoda vonios kambario furnitūra ir natūralių spalvų plytelėmis.

Veidrodžiai juodame rėme – stilius ir klasika

Vonios kambario veidrodžiai juodame rėme yra geras pasirinkimas pramoninėje stiliaus kambariai. Kita vertus, jas verta naudoti skandinaviško stiliaus svetainėje ar prieškambaryje, nes puikiai derės prie paprastų, šviesių baldų. Juos galite papildyti kitomis juodomis detalėmis – tamsiais sieniniais šviestuvais, pakabomis ar paprasta lentyna kosmetikai.

Juodo rėmo veidrodžiai prieškambariui puikiai atrodys netaisyklingos formos salėje ir leis suvienodinti neįprastas kambario proporcijas. Priderinkite patrauklius priedus prie savo veidrodžio – juodas rėmas atrodo madingai su aukso, sidabro atspalviais, taip pat ryškiomis spalvomis, paimtomis iš gamtos.

LED veidrodis. juodame rėmelyje – pasirinkimas moderniems namams

LED veidrodžiai juodame rėme yra vienas iš dažniausiai klientų pasirenkamų variantų Artforma parduotuvė. Vonios veidrodis juodu rėmu tiks kartu su dekoratyvine praustuvo spintele ir gausiai dekoruotu čiaupu. Juodas rėmas su diskretišku apšvietimu aplink veidrodžio kraštus leis visiškai patogiai jaustis vonios kambaryje ir mėgautis poilsiu savo namuose.

Reikia veidrodžio vonios kambariui? Juodas rėmas Artforma gaminiuose nėra vienintelis mūsų asortimento privalumas. Čia rasite šviečiamus veidrodžius juodame rėmelyje su papildomu jutikliniu skydeliu ir jutikliu, taip pat šildymo kilimėlį ir naudingų priedų. Pasiūlyme yra modeliai su įmontuotu laikrodžiu, orų stotimi ar radijo imtuvu, todėl po įtemptos dienos galėsite atsipalaiduoti vonioje. Veidrodžiai yra daug įdomių formų ir dydžių, kurie leis jums sukurti nuoseklų ir stilingą išdėstymą.

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau