Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Veidrodžiai auksiniame rėme LED

23
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
Kolekcija - Decor ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir apačioje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio šonuose ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖

Rodoma 2323 produktų

Aukso rėmo veidrodžiai

Aukso rėmo veidrodžiai yra bet kurios gerai dekoruotos buities puošmena kambarys arba holas. Auksiniai dekoratyviniai veidrodžiai gali būti pagrindinis kambario dizaino elementas arba elegantiškas kitos vonios įrangos papildymas. Aukso atspalvių dėka Jūsų butas įgaus šiek tiek diskretiško blizgesio, taps rafinuotesnis ir suteiks prabangos pojūtį.

Auksas yra universali spalva – ją rasite baldų apdailos elementuose, šviestuvuose kambariui ir koridoriui, taip pat tarp detalių. ant poilsio kambario sienų. Auksinė spalva asocijuojasi su turtais ir tuo pačiu reiškia saulę bei jos mums teikiamą energiją. Dideli veidrodžiai su auksiniu rėmeliu puikiai tiks visur, kur reikia šviesių atspalvių, mažose patalpose ir vietose, kur reikia optinio padidinimo. Verta juos pakabinti virš sofos svetainėje, naudoti koridoriuje priešais knygų lentyną arba pastatyti klasikiniu būdu – virš praustuvo vonioje.

Elegantiški veidrodžiai – auksiniai. rėmas vonioje ir prieškambaryje

Vonios veidrodžiai auksiniu rėmu gali tapti pagrindu kuriant unikalų išdėstymą vonios kambaryje. Auksinio rėmo veidrodžiai – šviečiantys su papildomų funkcijų rinkiniu, maloniu poilsiu po įtemptos dienos – įdomus pasiūlymas svajojantiems apie modernų ir funkcionalų butą. Galite juos pastatyti šalia dušo kabinos arba naudoti ant pagrindinės sienos prie įėjimo į namus durų.

LED veidrodžiai aukso rėmelyje gali būti sėkmingai derinami su įvairiomis spalvomis ir modelius. Jie puikiai atrodo kartu su žemiškomis spalvomis, smėlio, rudos, juodos ir baltos spalvos atspalviais. Tuo pačiu metu auksas atrodo originaliai tarp pramoninio stiliaus baldų. Jis gali būti derinamas su marmuru, akmeniu ar betonu. Tai puiki medžiaga bet kokio dydžio vonios kambariui – derės prie nedidelio praustuvo ir auksinės spalvos furnitūros, taip pat prie itin dekoratyvaus plytelių rašto ant gretimos sienos.

Vonios veidrodis – auksinis rėmas kiekvienam biudžetui

Auksinio rėmo vonios veidrodžiai nuolat madingas gerai suplanuoto vonios kambario elementas, nesvarbu, ar gyvenate daugiabutyje, daugiabutyje ar vienkiemyje. Auksinio rėmo veidrodžiai gali atsirasti minimalizmo alsuojančiame kambaryje – jie papildo skandinaviško stiliaus baldus, lygius matinius spintelių fasadus ar atlasinę sieną prieškambaryje. Auksinės detalės įdomiai atrodo kartu su įranga iš natūralaus medžio. Taip pat galite rinktis veidrodį plačiu, gausiai dekoruotu rėmu, kuris bus pagrindinis dekoratyvinis motyvas tam tikroje patalpoje.

Peržiūrėkite mūsų atsiliepimus iš  

Žr. daugiau