Nuolaida -10% su kodu 10promo
hello@artforma.com
Parašykite mums laišką
Kalbėkite per Messenger
Kalbėkite per Whats app programėlę
Pirkinių krepšelis 0.00 € € 0
Patvirtintas pardavėjas
Jūsų krepšelis tuščias.

Veidrodžiai žaliame rėme LED

24
Filtravimas
Kambario tipas - Vonios kambarys ✖
Veidrodžio forma - Stačiakampiai ✖
Kolekcija - PremiumLine ✖
Kolekcija - Decor ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas aplink veidrodį ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ir apačioje ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio šonuose ✖
LED apšvietimo sistema - Apšvietimas veidrodžio viršuje ✖
Veidrodžio kryptis - Horizontalus ✖

Rodoma 2424 produktų

Žaliame rėmelyje esantys veidrodžiai

Žaliame rėmelyje esantys veidrodžiai yra visiškai naujas butų išdėstymo stilius. Dekoratyviniai veidrodžiai su žaliu rėmu yra nepaprastai įdomi alternatyva klasikiniams veidrodžiams be rėmo arba veidrodžiams, kurių apdaila yra juoda, auksinė arba sidabrinė. Jie bus įdomus pasiūlymas tiems, kurie ieško neįprastų sprendimų savo namuose ir nori sekti naujausias stilingo vonios kambario įrengimo tendencijas.

Šviečiantys veidrodžiai žaliame rėmelyje puikiai tiks spalvų mėgėjams. Jie patiks žmonėms, mėgstantiems iš gamtos paimtas spalvas ir detales, kurios aplinkui atrodo originaliai ir šviesiai. Žalia spalva patalpose leidžia efektyviau ilsėtis namiškiams, skatina atsipalaiduoti po įtemptos darbo dienos ir derinama su augalais svetainėje.

Modernūs veidrodžiai – žalias rėmas

u> svetainėje ir vonios kambaryje

Žalia spalva vis labiau populiarėja svetainės ar koridoriaus motyvas name ar daugiabutyje. Tai spalva, kurią nesunkiai derinsite su rudais, smėlio ar pilkais atspalviais. Galite rinktis gausiai dekoruotus tapetus gėlių motyvais arba naudoti geometrinių formų raštus, kurie, derinami su paprastais, minimalistiniais baldais, išryškės puikiai dekoruotame miegamajame.

Veidrodis inde. žalias rėmelis įdomiai atrodys su visais auksiniais aksesuarais. Jau keletą sezonų populiarūs butelio žalios spalvos deriniai su žalvario, seno aukso, bet ir sidabro ar plieno atspalvių detalėmis. Šviesiai žalia vizualiai padidins kambarį, o svetainė ar vonios kambarys suteiks energijos jūsų namų ūkiui.

Veidrodžiai žaliame rėme – šiuolaikiškumas jūsų namuose

Ar svajojate pasirinkti tobulą ir gerai prigludusį? u> veidrodis? Žalias rėmas leis vėl atgauti džiaugsmą mylimuose kampeliuose ir vėl pasigrožėti pamirštomis spalvomis patalpų įrengime. „Artforma“ LED veidrodžiai žaliame rėme sujungia modernų stilių ir labai praktiškus priedus, kurie kiekvieną jūsų namų kampelį pavers dar funkcionalesniu.

Tarp mūsų pasiūlymo preciziško dizaino veidrodžių jūs galite rasite modelių su papildomais elementais, kurie poilsį vonioje ar ruošimąsi darbui padarys malonesnį. Galite rinktis paprastą klasikinės formos veidrodį ir į prisilietimą reaguojantį apšvietimo skydelį. Taip pat galima įsigyti veidrodžių žaliame rėmelyje su jutiklio jutikliu, įmontuota orų stotimi, radijo imtuvu ir Bluetooth garsiakalbiu. Besidomintiems parengėme modelius su diskretiška lentyna kosmetikai ir reikalingiausiems daiktams salėje.

Žr. daugiau